Artykuły dla kancelarii – teczki na dokumenty

Artykuły dla kancelarii powinny tworzyć spójny element identyfikacji wizualnej: dobrze się prezentować, ale też wyrażać ducha firmy i subtelnie sygnalizować, że jej najważniejsze cechy to profesjonalizm i rzetelność.

Rynek usług prawnych to branża, w której panuje ogromna konkurencja. Kancelarie prześcigają się w sposobach dotarcia do klienta i zrobienia na nim dobrego wrażenia. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na udany branding, to jest stworzenie pozytywnego obrazu firmy, a tym samym przyciągnięcie odbiorców, są przygotowane z troską o detale materiały graficzne, w tym akcesoria papierowe. Nie bez znaczenia jest także funkcjonalność – wszystkie materiały papierowe przygotowane dla kancelarii notarialnej powinny usprawniać jej działanie i zwiększać wydajność.

Jednym z akcesoriów, których nie można zabraknąć w żadnej kancelarii notarialnej jest teczka na akta sprawy. To gadżet kluczowy w tego rodzaju działalności. Jeśli firma ma uchodzić za profesjonalną, lepiej zapomnieć o zwykłych, nieoznaczonych teczkach ze sklepu papierniczego – dużo lepszą opcją jest teczka na dokumenty wykonana na zamówienie kancelarii, zawierająca jej logo oraz najważniejsze dane, idealnie spełniająca oczekiwania zarówno pracowników kancelarii, jak i klientów.

artykuły dla kancelarii
artykuły dla kancelarii
teczki dla kancelarii

Teczki dla kancelarii notarialnej

W projekcie uwzględniono zarówno walory estetyczne, jak i praktyczne. Teczka idealnie sprawdzi się w porządkowaniu oraz przechowywaniu dokumentów, a jednocześnie będzie istotnym elementem, jeśli chodzi o branding i tworzenie dobrego wrażenia. Wręczona klientowi będzie dobrze świadczyła o firmie oraz potwierdzi jej profesjonalizm.

Teczka dla kancelarii notarialnej wykonana została z troską o najwyższą jakość, jeśli chodzi o stronę techniczną. Do jej produkcji wykorzystano wysokiej klasy karton, który cechują zarówno walory estetyczne, jak i użytkowe. Karton jest wytrzymały i odporny na zgięcia, dzięki czemu właściwie zabezpiecza dokumenty przed uszkodzeniami, takimi jak zgięcia czy zabrudzenia. Jednocześnie prezentuje się szlachetnie i kojarzy z wysoką jakością. Zadbano także o jego wykończenie.

Wierzchnia warstwa jest gładka i lekko błyszcząca, przyjemna w dotyku. Dobrze chłonie farbę, zapewniając kolorom intensywność i sprawiając, że wydrukowane teksty czy elementy graficzne są wyraźne i czytelne. Jako zapięcie zaproponowano praktyczną, elegancką tasiemkę, która dobrze zabezpiecza dokumenty, jednocześnie ładnie się prezentując.

Innym ważnym wyborem, jeśli chodzi o stronę techniczną, jest umieszczenie w środku teczki tak zwanego wąsa, który znacznie ułatwia segregowanie dokumentów oraz umożliwia wpinanie do teczki koszulek. Dzięki wąsowi dokumenty są stabilne, nie przesuwają się, nie niszczą. Wygodniejsze jest także ich przeglądanie, bez konieczności wyciągania ich z teczki.

artykuły dla kancelarii
artykuły dla kancelarii
teczki dla kancelarii

Teczka na akta sprawy z indywidualnym nadrukiem

Niewątpliwym walorem projektu jest jego strona estetyczna. Teczka na akta sprawy przygotowana została z troską i najmniejszy detal. Zadbano o to, by zawierała wszystkie najistotniejsze elementy, a jednocześnie cechowała się klasyczną elegancją. Brak przepychu i zastosowanie prostych, klasycznych form kojarzą się z profesjonalizmem i wzbudzają zaufanie, co w branży prawniczej odgrywa kluczową rolę w pozyskiwaniu klientów.

Teczka na dokumenty dla kancelarii notarialnej to przykład klasycznej elegancji, która idzie w parze z funkcjonalnością. Prostota i zastosowanie klasycznej czarno-białej kolorystyki budzą zaufanie klienta, ponieważ kojarzą się z profesjonalizmem, rzetelnością i dokładnością. Teczka zawiera najważniejsze informacje dotyczące kancelarii oraz sprawy, a żaden z umieszczonych na niej elementów niepotrzebnie nie odwraca uwagi.


Skorzystaj z oferty przygotowanej na potrzeby Twojej Kancelarii

Kompleksowa obsługa oraz produkty najwyższej jakości sprawdzone przez profesjonalistów z branży to wyższa skuteczność i lepsza promocja Twojego biznesu!

Polecamy:

  • Teczki z nadrukiem
  • Wizytówki
  • Notesy z logiem kancelarii
  • Papier firmowy
  • Skoroszyty na dokumenty
  • Indywidualne nadruki
  • Materiały promocyjne

Podobne wpisy