pudełka ekologiczne
|

Ekologiczne pudełka z wieczkiem na produkty

Zobacz jak wykonaliśmy ekologiczne pudełka z wieczkiem na produkty marki Oakywood.

Delikatne pudełka ekologiczne przeznaczone dla firmy Oakywood to bardzo prosty w swojej formie projekt, który przywodzi na myśl naturę. Pudełka dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych wieczek są idealnie dopasowane do oferowanego przez firmę produktu, są również niezwykle poręczne i wygodne w użyciu.

Pudełka na produkt dla firmy Oakywood

Nowoczesny marketing nie opiera się na agresywnych reklamach, które można znaleźć w każdym zakątku internetu. Obecnie chodzi o to, aby przekonać do siebie klienta w sposób mniej nachalny, pokazać mu filozofię firmy, z którą może się identyfikować i w ten sposób przekonać go do swojego produktu. Takie przekonanie przyświecało nam podczas projektowania wyjątkowych pudełek ekologicznych dla firmy Oakywood, która oferuje swoim klientom wyjątkowe akcesoria wykonane z drewna.

Ekologia i dbanie o nasze środowisko naturalne przeplata się również na pudełku dzięki użyciu wysokiej jakości, delikatnej tektury w surowym kolorze. Dzięki takiemu zabiegowi klientowi od razu przychodzi na myśl odpowiednie skojarzenie z naturą, recyklingiem i ekologią, co było naszym głównym celem, jaki nam przyświecał podczas projektowania opakowania na produkty dla klienta. Pudełka ekologiczne są są nie tylko trwałe, ale również bardzo odporne na zagniecenia i odgniecenia, ale również na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Doskonale chronią zapakowany w nich produkt, a jednocześnie są bardzo estetyczne i pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

 

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

 

 

W jaki sposób stworzyliśmy pudełka ekologiczne dla firmy Oakywood?

Podczas projektowania pudełka na produkt dla firmy Oakywood przyświecała nam idea identyfikowania się z wizją marki i jej filozofią. Pudełka muszą wpisywać się w starannie budowany wizerunek marki, stąd nasza decyzja o użyciu kartonu w jego naturalnym kolorze.

Bardzo prosty, a jednocześnie oryginalny napis “Oakywood” na wieczku pudełka całkowicie wystarczy i nie trzeba na nim dodawać nic innego, aby nie odwracać wzroku klienta i nie wprowadzać niepotrzebnego chaosu. Projekt jest świeży, dopracowany nawet w najdrobniejszych szczegółach a wybrana czcionka przywodzi na myśl nowoczesne, a zarazem proste rozwiązania, jakie stosuje marka.

Idealnym przykładem na potwierdzenie tych słów jest znajdująca się z boku pudełka grafika mówiąca o tym, że za każdy zakupiony produkt firma posadzi jedno drzewo. Pro-ekologiczne podejście marki przypadnie do gusty wszystkim nowoczesnym, młodym ludziom, którzy pragną swoimi działaniami dbać o nasze środowisko naturalne.

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

Pudełka na produkt i ich podstawowa funkcja

Pudełka produktowe to nie tylko doskonały sposób, aby w ładny i estetyczny sposób zapakować klientowi sprzedawany przedmiot, ale to również idealny gadżet reklamowy, dzięki któremu klient może dowiedzieć się nieco więcej o marce. Zaprojektowane przez nas pudełka ekologiczne z wieczkiem pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, doskonale chronią zawarty w nim produkt oraz spełniają funkcję promocyjną marki.

Dzięki temu, iż pudełka są bardzo estetyczne pod względem wizualnym, przemawiają do wyobraźni klienta i budzą u niego pozytywne skojarzenia. Ten ciekawy projekt pudełka na produkt z wieczkiem doskonale wpisuje się w najnowsze, ekologiczne trendy. Kartonik małych rozmiarów jest bardzo wygodny i poręczny, a nadrukowane na wieczku litery nie rozmazują się ani nie blakną dzięki użyciu najwyższej jakości tuszu.

Ten minimalistyczny, a jednocześnie bardzo nowoczesny projekt pudełka doskonale został dopasowany do charakteru produktu oferowanego przez markę, jak również do profilu firmy. Biorąc do ręki dopracowane w najdrobniejszych detalach pudełko klient zdaje sobie sprawę z faktu, że ma do czynienia z firmą, która traktuje go poważnie oferując najwyższej jakości produkt. W taki sposób buduje się renomę i dobre imię marki.

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

 

 

Podobne wpisy