katalogi firmowe z nadrukiem

Katalog firmowy z nadrukiem – od projektu po realizację i druk

Katalog to jeden z ważniejszych materiałów promocyjnych firmy. Jest niejako wizytówką przedsiębiorstwa. Dostarcza istotnych informacji na temat firmy nie tylko poprzez zamieszczoną w nim treść czy zdjęcia, ale także poprzez zastosowaną kolorystykę, symbole czy wzornictwo.

Jeśli katalog firmowy ma skutecznie oddziaływać na odbiorcę, powinien stanowić dobrze przemyślany, spójny element identyfikacji wizualnej. Musi przyciągać wzrok, ale przede wszystkim sygnalizować, jakie wartości są dla firmy ważne i dlaczego wybrać ją spośród konkurentów i to właśnie jej zaufać.

Katalogi firmowe na zlecenie

Katalogi firmowe przygotowane dla firmy K3 System to przykład doskonałego skomponowania klasyki z nowoczesnością. Prezentowane foldery charakteryzuje prostota zarówno w formie, jak i kolorystyce. Co ważne są one jednocześnie oryginalne i skupiają spojrzenie potencjalnego obserwatora.

Katalog, chociaż wykorzystuje tradycyjne formy, jest bardzo współczesny, a wręcz nowoczesny. Zastosowane wzornictwo kojarzy się z innowacyjnością, umiejętnością podążania za następującymi w świecie zmianami.

Katalog z oryginalnym wzornictwem

Projektując katalog staraliśmy się, aby oryginalna grafika była jednym z głównych atutów katalogu. Dzięki zastosowaniu ciekawego wzornictwa oraz budzącej pozytywne skojarzenia kolorystyki, katalog przyciąga wzrok i wywołuje zainteresowanie. Zastosowane formy są interesujące i niebanalne, ale jednocześnie nie odwracają uwagi od treści.

Również zastosowana kolorystyka, choć kojarząca się z czymś przyjemnym, jest jednocześnie jasnym przekazem, że firmę cechuje solidność i rzetelność – niebieski kojarzy się bowiem z profesjonalizmem i uporządkowaniem.

Zobacz również: Pudełka ozdobne z nadrukiem MTV

Katalog, który budzi zainteresowanie

Na głównej stronie katalogu znalazły się wszystkie kluczowe informacje o firmie: jej nazwa, logo oraz motto. Na okładce umieszczono także dane kontaktowe oraz listę partnerów, których dobór świadczy o ważnej pozycji firmy i z pewnością wzbudzi zaufanie klienta. Środek katalogu tworzy spójną całość z jego okładką: powtarza się zarówno kolorystyka, jak i występujące na okładce motywy.

Katalog jest więc nie tylko czytelny, ale także atrakcyjny wizualnie. Sprawia wrażenie dopracowanego w najmniejszym szczególe. Całość tworzy pozytywny obraz firmy jako dokładnej, rzetelnej i profesjonalnej, troszczącej się o każdy szczegół realizowanych projektów. Tym samym firma budzi nie tylko zainteresowanie klienta, ale także jego zaufanie. Właśnie takie elementy jak opakowania czy katalogi świadczą o podejściu do klienta, jakości tworzonych produktów oraz świadczonych usług.

Zobacz również: Teczki na dokumenty zaprojektowane dla firmy ALM Services

Jak wykonaliśmy katalogi?

Katalogi dla firmy K3 System dopracowane zostały także pod względem technicznym. Są wydrukowane na wysokiej jakości kartonie, dzięki czemu nie tylko się nie niszczą, ale przede wszystkim prezentują się szlachetnie. Zastosowany papier jest przyjemny w dotyku, błyszczący, doskonale wygląda w różnych warunkach świetlnych.

Wydruk jest nienaganny – wszystkie treści są czytelne i dobrze widoczne. Umieszczone w katalogu grafiki mają wyraźne kontury oraz atrakcyjną kolorystykę. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i solidnie, dzięki czemu katalog sprzyja budowaniu pozytywnego obrazu firmy.

Szukasz drukarni, która zaprojektuje i wydrukuje opakowania i materiały reklamowe? Napisz lub zadzwoń i sprawdź nasze możliwości!

Podobne wpisy