koperty na paragon

Koperty na paragon dla marki Pauloadriani

Zastanawiasz się, w jaki sposób jeszcze bardziej zadbać o swoich klientów i podnieść rangę swojego sklepu? Przygotuj personalizowane koperty na paragony! To niezwykle elegancki i niedrogi gadżet, który docenią kupujący.

Paragon to mały wydruk będący dowodem zakupu. Często o nim zapominamy, niedbale wrzucamy do torby lub portfela, albo wyrzucamy. Kiedy otrzymamy go w odpowiedniej oprawie, zwrócimy na niego większą uwagę i na pewno zapamiętamy logo firmy nadrukowane na kopercie.

Takie działania podjęła marka Pauloadriani – sieć salonów oraz sklep internetowy z najwyższej klasy kolekcjami mody damskiej i męskiej.

Koperty na paragon
Koperty na paragon zostały wykonane ze sztywnego kartonu, dzięki czemu opakowanie nie zagniecie się.
Koperty na paragon
Koperty zawierają dużo miejsca, co pozwala na umieszczenie więcej niż jednego paragonu.
Koperty na paragon
Wykonujemy dowolny nadruk na kopertach.
Koperty na paragon
Koperta ma specjalne zamknięcie, które dodatkowo chroni paragon.

Jak podejść do projektowania koperty na paragon?

Tak, jak Pauloadriani zadba o szyk i elegancję Twojej garderoby, tak my się zatroszczymy o odpowiedni projekt i wydruk Twoich kopert na paragony. Z największą starannością dobierzemy surowiec, przygotujemy projekt, zaproponujemy uszlachetnienia i wydrukujemy koperty.

Chcesz wiedzieć, jak powstały koperty na paragon dla Pauloadriani?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego klienta i biorąc pod uwagę luksusowe marki, które są w ofercie sklepu, zaproponowaliśmy papier ozdobny w kolorze czarnym. Taki odcień nadał kopertom prestiżu. Czerń kojarzona jest z siłą, tajemniczością i pewnością siebie. W marketingu jest domeną marek luksusowych i pełnych klasy. Więc w tym przypadku wybór wydał nam się oczywisty.

Zdecydowaliśmy się na gramaturę papieru 200g. To optymalna grubość, która nada kopercie idealnej sztywności i zabezpieczy zawartość. Przy takim papierze koperta będzie się łatwo składała, ale jednocześnie będzie odporna na zagniecenia. Biorąc pod uwagę delikatną strukturę paragonu, to ważny punkt przy projektowaniu koperty na paragon.

Dodatkowo koperta została wyposażona w praktyczne nacięcie, dzięki któremu – bez kleju czy taśmy klejącej – w prosty i bardzo estetyczny sposób da się ją zamykać i otwierać. Teraz będziesz mieć pewność, że paragony Twoich klientów nie wypadną i się nie zagubią.

Koperty na paragon
Głęboka czerń czy wyrazista biel nie sprawiają nam problemu. Nasze koperty cechują się bardzo dobrymi kolorami.
Koperty na paragon
Możemy wykonać dowolny nadruk na kopercie.

Koperty na paragon – realizacja na zamówienie

Personalizacja koperty na paragon jest bardzo ważna. Nadrukowanie nazwy, logo, podkreślenie spójności wizualnej dają wymierne efekty. Klient zapamiętuje te elementy, co wpływa na rozpoznawalność marki. Dlatego warto wykorzystywać takie materiały, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku.

Jako drukarnia oferujemy szeroki wachlarz możliwości nadruku i uszlachetnień. Wszystko zależy od projektu i oczekiwań klienta. Najważniejszym aspektem jest uzyskanie harmonii pomiędzy wszystkimi elementami. Mamy w tym ogromne doświadczenie i bazując na własnej wiedzy, zawsze doradzamy klientom w takich kwestiach.

W przypadku koperty na paragon dla Pauloadriani zdecydowaliśmy się na wprowadzenie złoceń, które fantastycznie się komponują z czernią i jeszcze bardziej podkreślają rangę marki.

Hot-stamping z wykorzystaniem złotej folii robi wrażenie. Efekt jest niezwykle elegancki i często wykorzystywany do podkreślenia istotnych elementów projektu. Dzięki najwyższej jakości matrycom wykorzystywanym do złocenia na gorąco, jesteśmy w stanie precyzyjnie odzwierciedlić nawet drobne napisy i grafiki.

Taką oto drogę przebyliśmy by stworzyć koperty na paragon dla marki Pauloadriani. Całość prezentuje się bardzo efektownie, prawda?

Koperty na paragon
Koperty na paragon świetnie pełnią funkcję reklamową, która utrwala znajomość marki każdemu klientowi.
Koperty na paragon
Marka Paulo Adriani postawiła na wysoką jakość.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem kopert na paragon dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy