materiały reklamowe
|

Materiały reklamowe dla firmy transportowej – od projektu po druk

Spójny i harmonijny branding to istotna sprawa dla każdej firmy. Aby w profesjonalny sposób zaprezentować się klientowi należy postawić na odpowiednio dobrane akcesoria firmowe, które nie tylko zachęcą choćby do zapoznania się z ofertą firmy, ale przede wszystkim przekonają klienta, że ma do czynienia z partnerem godnym zaufania.

Translogis to dynamicznie rozwijająca się forma transportowa, która oferuje naprawdę bogaty wachlarz usług począwszy od przesyłek drobnicowych, a na całopojazdowych skończywszy. To solidny partner logistyczny cechujący się różnorodnością świadczonych usług: spedycja krajowa, międzynarodowa, morska czy też kolejowa, a nawet lotnicza – dzięki tak rozbudowanemu portfolio nie ma nich rzeczy niemożliwych.

Bogata i rozbudowana oferta usługowa to jedna z głównych zalet firmy. Aby pokazać się klientowi w odpowiednim świetle od strony biznesowej, firma zleciła nam przygotowanie pakietu materiałów reklamowych, które będą miały wspólny motyw przewodni w postaci zdjęcia ciężarówki i będą się wzajemnie odpowiednio uzupełniały. Czy udało nam się sprostać postawionym przez klienta wymaganiom? Oceńcie sami!

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

Profesjonalny zestaw materiałów reklamowych dla firmy spedycyjnej

Wizerunek partnera godnego zaufania buduje się latami dzięki poszerzaniu swojej oferty oraz rzetelnemu świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Aby jeszcze bardziej podkreślić swoje profesjonalne podejście do każdego klienta bardzo istotny jest spójny przekaz, który umocni pozycję firmy i pokaże ją klientowi z najlepszej strony. Tutaj bardzo istotne jest przygotowanie projektu dla wszystkich potrzebnych materiałów reklamowych, które będą w tym samym charakterze i tonacji. Kolorem przewodnim firmy jest niebieski oraz jego odcienie.

Spokojna i stonowana paleta barw świetnie prezentuje się na okładce notesu oraz na papierze firmowym. Ponadto ten motyw przewodni widoczny jest również na wizytówkach firmowych, kopertach z nadrukiem oraz teczkach firmowych. Dzięki podejściu holistycznemu do tematu całość prezentuje się niezwykle harmonijnie i mimo, iż nie wszędzie są identyczne ikony graficzne, to jednak wspólna paleta barw tworzy estetyczną i bardzo przyjemną dla oka całość. Na każdym z prezentowanych elementów można dostrzec logo firmy, które jest za każdym razem identyczne i pisane tą samą czcionką. Poza tym na każdym z dostarczonych przez nas produktów widniej również podobny motyw graficzny – czasami jednokolorowy, a niekiedy z ciekawym i niepowtarzalnym wypełnieniem.

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

drukarnia zpapieru

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

Teczki firmowe zostały utrzymane w morskiej tonacji, która działa niezwykle kojąco i uspokajająco. Teczki firmowe zostały wykonane z wysokiej jakości, odpornej na zagniecenia tektury, dzięki czemu przechowywane w nich dokumenty i oferty firmowe są bezpieczne. Teczki mogą służyć nie tylko do przechowywania istotnych i poufnych umów, ale również świetnie sprawdzą się jako teczki ofertowe. Z kolei papier firmowy został opatrzony logo firmy oraz dwoma cienkimi paskami na górze i na dole kartki, które kolorystycznie nawiązują do odcienia zastosowanego na teczkach firmowych.

Dzięki takiemu zabiegowi te dwa elementy współgrają ze sobą i prezentują się niezwykle ciekawie. Koperty firmowe zostały opatrzone podobnym znakiem firmowym w tym samym odcieniu co na papierze firmowym, ale dodana została dodatkowa grafika z prawej strony, jak również ciemny pasek u góry koperty. Dzięki temu każdy produkt reklamowy jest nieco inny, odbiega od pozostałych, a jednocześnie dopełnia harmonijnej całości.

Materiały reklamowe dla firmy transportowej

Wizytówki to podstawa

Ostatnim elementem zlecenia były wizytówki firmowe, które tworzą swego rodzaju klamrę. Na wizytówkach nie mogło oczywiście zabraknąć firmowego logo oraz nazwy firmy. Kolorowe logo można dostrzec na obu stronach wizytówki, dzięki czemu przykuwa ona spojrzenia, jest niezwykle ciekawa i zaprezentowana w sposób nieszablonowy. Taka wizytówka z pewnością nie zniknie w tłumie nijakich wizytówek – ona od razu wyróżnia się na tle pozostałych kartoników i zapada w pamięć.

Dzięki temu, iż cały komplet materiałów reklamowych dla firmy został utrzymany w tej samej kolorystyce i został oparty na tych samych założeniach, z pewnością nie można tutaj mówić o nijakim i niespójnym projekcie. Wszystkie elementy nawiązują do siebie kolorystycznie i graficznie tworząc bardzo harmonijną bazę dla kolejnych, ciekawych produktów. Wszystkie materiały reklamowe zostały wykonane z najwyższej jakości papieru, dzięki czemu są one niezwykle wytrzymałe i prezentują się wyjątkowo estetycznie.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem materiałów reklamowych dla swojej firmy, napisz do nas.

 

 

 

Podobne wpisy