opakowanie-na-sluchawki

Top 10 – opakowanie na słuchawki!

Prawie każdy z nas posiada słuchawki, czy to nauszne czy douszne. A czy zostało wam kiedyś w pamięci opakowanie, w którym je kupiliście? Jeśli nie, to odkryjcie nasze propozycje, które z pewnością posiadają tę moc!

 

Idealne na prezent

Słuchawki same w sobie już robią niezłe wrażenie. Są metalowe i ciężko je odróżnić od prawdziwej biżuterii, jednak sposób w jaki zostały zapakowane, dodaje im jeszcze więcej elegancji. Nie jest to typowe, zwykłe pudełko. Przez przeźroczystą folię możemy dostrzec to, co w znajduje się w środku, a dzięki temu jak słuchawki są ułożone, od razu widać, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym!

opakowania-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2018/11/ynoir-18k-earphones.html

 

Dla młodych i nie tylko

Takie opakowanie zrobi furorę szczególnie wśród młodych osób, które lubią oryginalność. Kolorystyka, kształt oraz zabawne grafiki sprawią dużo frajdy i zostaną na długo w pamięci. Takiego pudełka aż szkoda wyrzucić!

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2017/08/audio-head-earphones-student-project.html

 

Inspirowane muzyką

Muzyka jest potężną formą ekspresji, która doprowadziła wiele z jej gatunków do rozwoju prawdziwie unikalnych tożsamości wizualnych. Konstrukcja tego opakowania pozwala konsumentowi podczas zakupu wyrazić swój unikalny styl. Na pudełkach możemy zobaczyć takie ikony muzyki jak: Lady Gaga – pop, Mick Jagger – rock, Iggy Pop – punk, Ozzy Osbourne – metal, Snoop Dogg – rap.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2016/02/vibes-earphones-concept.html

 

Słuchawki jak z nut

Skoro słuchawki – to muzyka, skoro muzyka – to nuty. To opakowanie samo w sobie wygląda zupełnie standardowo, jednak słuchawki ułożone w kształcie podwójnej „ósemki” od razu wprawiają nas w melodyjny nastrój.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2010/08/panasonic-note.html

 

Z charakterem

Każdy z nas ma inną osobowość – i te słuchawki też mają! Można by rzec, że po godzinach mają swoją drugą osobowość. Klient przy zakupie ma wybór, które opakowanie pasuje najbardziej do jego stylu i to sprawia, że nie ma już ochoty, by szukać innych.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2009/10/audiovox-earbudeez.html

 

Bez zbędnej plątaniny

Nie dość, że w zgodzie ze środowiskiem, to jeszcze z mocnym przekazem. Tym razem do zapakowania tych słuchawek nie użyto plastiku, lecz tektury. Dodatkowo kabel został owinięty wokół rolki, co ma zapobiec plątaniu się słuchawek – czyli największemu problemowi miłośników muzyki.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2018/11/panasonic-hje-120.html


 

Mocna dawka stylu

Osobne opakowanie dla każdego typu słuchawek, matowe wykończenie i luksusowo zdobiona typografia. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie muzykę tak samo jak dobry styl. Już samo pudełko sprawia, że czujemy się wyjątkowo.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2016/11/liam.html

 

Poręczne opakowanie

Te słuchawki przychodzą do nas z bardzo poręcznym uchwytem, dzięki któremu możemy w prosty sposób przetransportować je do domu. Ale to nie wszystko – na każdym opakowaniu znajdują się zdjęcia muzyków podczas pracy, co dodaje wyrazistego charakteru całości.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2014/06/direct-sound-packaging.html

 

Ukryty przekaz

Zwykłe słuchawki z małpką na czele? Nic z tych rzeczy. Producenci tych słuchawek wpadli na wyjątkowy pomysł, by połączyć mocne brzmienie ich produktu z gatunkiem małp Alouatta. Nic ci to nie mówi? Otóż to tzw. „wyjce”, których nawoływanie jest słyszalne z odległości ok. 3 kilometrów. Nie dość, że idea jest nietuzinkowa, to jeszcze sam design opakowania jest naprawdę genialny.

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2015/10/popclik-headphones.html

 

Wszystko na swoim miejscu

To dosyć nietypowy projekt, gdyż ten zestaw posiada 20 części audio, z których można stworzyć ponad 500 kombinacji modularnych słuchawek. Przy tym całość i tak znakomicie ze sobą współgra, a każde opakowanie jest opisane ciekawą typografią. Majstersztyk!

opakowanie-na-sluchawki
Źródło: https://www.packagingoftheworld.com/2016/03/tma-2-modular-packaging-system.html

Podobne wpisy