pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe dla marki Octagon

Zobacz jak wykonaliśmy klasyczne pudełka fasonowe dla marki Octagon.

Nic nie podnosi rangi produktu tak, jak wartość dodana w postaci eleganckiego opakowania. Właściwie zaprojektowane wpływa na wizerunek marki i stanowi ważny element, o który warto zadbać.

Doskonale wie o tym marka Octagon – polski producent odzieży sportowej, która zdecydowała się na przygotowanie personalizowanych pudełek fasonowych w kilku formatach.

Do realizacji podeszliśmy w iście sportowym stylu, prześcigając się w pomysłach…

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Pudełko fasonowe – strzał w dziesiątkę!

Finalistą okazał się kartonik fasonowy. Niezmiernie ważną cechą tego opakowania jest funkcjonalność. Dzięki stabilnej konstrukcji i właściwie dopasowanemu surowcowi, w tym wypadku kartonowi GC1 300g, opakowanie jest wytrzymałe. Optymalnie dobrana gramatura kartonu, świetnie spełnia rolę ochronną. Materiał ten charakteryzuje się dobrą sztywnością i jakością powleczenia, dzięki czemu pudełko fasonowe właściwie zabezpiecza zawartość i idealnie sprawdzi się przy zadruku. I o to chodzi!

Poczucie estetyki zapewni efektowne zamknięcie. Duże znaczenie ma również fakt, że nie wymaga ono stosowania dodatkowych taśm i zabezpieczeń. Łatwość złożenia kartonika jest dużym plusem. Docenią to Ci, którym zależy na przyśpieszeniu procesu pakowania. Po co się męczyć, skoro można skorzystać z tak genialnego rozwiązania?

Niezmiernie ważny jest fakt, że pudełka fasonowe można dopasować do wielkości produktu. A my jesteśmy specjalistami w realizacji kartoników na wymiar! Dla marki Octagon wykonaliśmy dwa formaty takich opakowań, precyzyjnie dobierając wykrojnik.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe – zadbaj o identyfikację wizualną

Pudełka fasonowe perfekcyjnie się do tego nadają. Ich prosta bryła pozwala na zadrukowanie każdego boku, dzięki czemu przestrzeń na przekaz jest spora.

Octagon zdecydował się na minimalistyczny projekt graficzny zbudowany z czerni i bieli – kolorów kojarzonych z marką. Nie da się ukryć, że to proste rozwiązanie intryguje i przyciąga wzrok. Głębokie nasycenie tła uzyskane zostało za pomocą czarnej apli, w której wybrano logotyp oraz dodatkowe oznaczenia. Technika ta jest bardzo precyzyjna i nawet na małej powierzchni pozwala odzwierciedlić drobne elementy. Wszystko to było możliwe dzięki właściwie dobranemu surowcowi.

Szyku nadała folia matowa. Nałożona na zadrukowane pudełka fasonowe spełnia nie tylko funkcję ochronną, ale również zwiększa prestiż kartonika. Dzięki tej metodzie uszlachetniania możemy wzmocnić lub osłabić efekt wizualny – wszystko zależy od rodzaju folii, na którą się zdecydujemy. Czerń w połączeniu z matem robi wrażenie. Elegancja w każdym calu.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Opakowania fasonowe na zamówienie

Pudełka fasonowe to taki rodzaj opakowań, którym można nadać użytkowy charakter, wykorzystując je w różnoraki sposób.

Fasonowy kartonik nie niszczy się przy pierwszym otwieraniu, a możliwość wielkokrotnego otwierania i zamykania powoduje, że może on się stać rewelacyjnym pomysłem do przechowywania drobiazgów. Kreatywność na ponowne wykorzystanie opakowań może nie znać granic. Środowisko na pewno doceni nasze starania.

Wykorzystaj nasze szybkie działanie i sprawdź, co jesteśmy w stanie zaoferować na Twoje indywidualne zamówienie. Nasze opakowania potrafią zdobyć uwagę i zainteresowanie klienta.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem opakowań dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy