pudełka fasonowe na zamówienie

Pudełka fasonowe dla marki Woodily

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka fasonowe dla marki Woodily.

Tworząc zupełnie nowy produkt na rynku należy wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów, w tym również fantastyczne, przyciągające wzrok klienta pudełko fasonowe, w którym otrzyma on zamówiony w sklepie internetowym produkt. Pudełka fasonowe stworzone dla firmy Woodily to idealny przykład połączenia elegancji, doskonałej wytrzymałości tektury oraz spójnego przekazu.

Wyjątkowe pudełka na wyjątkowe produkty

Pudełka fasonowe stworzone dla firmy Woodily już na pierwszy rzut oka kojarzą się z rustykalnym charakterem marki, przywodzą na myśl naturę i piękno nieoszlifowanego drewna. Taki dokładnie był nasz zamysł, kiedy zaczęliśmy projekt dla marki Woodily, aby już od pierwszego spojrzenia na kartonik można było szybko skojarzyć czym dokładnie zajmuje się marka. Mariaż mogłoby się wydawać surowej tektury w kolorze naturalnego drewna z głęboką czernią daje bardzo nowoczesne połączenie, które na pierwszy rzut oka mogłoby dawać wrażenie zimnego.

Jednak gdy przypomnimy sobie, że firma Woodily jest producentem wysokiej jakości drewnianych akcesoriów w jednej chwili to kolorystyczne połączenie staje się oczywiste i trafione w dziesiątkę. Proste w swojej formie pudełko fasonowe idealnie sprawdzi się do pakowania zarówno większych, jak i nieco mniejszych produktów, a łatwe zamykanie nie sprawi klientowi wiele trudności, aby dostać się do zawartości pudełka.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Wyjątkowe opakowania na specjalne zamówienie

Pudełko fasonowe stworzone dla firmy Woodily to idealny przykład projektu opakowania, które zostało dopracowane nawet w najdrobniejszych szczegółach. Ma ono nie tylko doskonale chronić produkt znajdujący się wewnątrz opakowania, ale również stanowić efektowny gadżet reklamowy i przyciągać wzrok klienta. Ponadto warto również podkreślić, że pudełko zostało przygotowane w duchu ekologii i dbania o środowisko, stąd użycie naturalnego odcienia tektury, który nie przytłacza, a idealnie podkreśla główny nurt i filozofię działania firmy Woodily.

Nad tym projektem czuwali najlepsi specjaliści w branży, dzięki czemu pudełko fasonowe może się pochwalić indywidualnym, bardzo prostym, a jednocześnie nowoczesnym designem. Pudełko fasonowe miało być nie tylko nieskomplikowane w swojej formie, ale przede wszystkim w sposób klarowny i czytelny dawać klientowi przekaz odnośnie firmy i jej produktów. Główna uwaga klienta skupiona jest na sloganie “Piękno tkwi w naturze” napisanym na pudełku dużymi i wyraźnymi literami, a także logo firmy znajdujące się w jego prawym rogu. Takie rozmieszczenie poszczególnych elementów sprawie, że klient nie czuje się przytłoczony, a jego wzrok nie jest rozbiegany. Użycie zbyt dużej ilości ozdobników mogłoby dać zupełnie odwrotne wrażenie od zamierzonego, jakim było ukierunkowanie klienta na filozofię marki.

Jak pudełko zostało stworzone?

Pudełka fasonowe dla firmy Woodily miały mieć bardzo prosty i nieskomplikowany charakter, aby wizualna część kartonika łączyła się z przekazem marki. W tym celu użyto kartonowej i surowej w odcieniu tektury, a nadruki powstały w mocnym kolorze czarnym. Dzięki użyciu techniki sitodruku litery i logotyp marki nie rozmazują się ani nie blakną, a cały projekt jest bardzo efektowny dzięki swojej prostocie.

Tektura użyta do budowy opakowania jest dość gruba, a dzięki temu bardzo wytrzymała i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Pudełko nie jest zbyt duże, a dzięki temu jest bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Kartonik świetnie zda egzamin w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej ekstremalnej i z pewnością ochroni zapakowany w niego produkt. Przyszli klienci firmy Woodily z pewnością docenią staranność wykonania pudełka oraz jego wysoką jakość. Pudełka fasonowe przypadną do gustu miłośnikom natury, ekologii i recyklingu spełniając najwyższe standardy i oczekiwania względem tego typu nowoczesnych opakowań.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Podobne wpisy