Pudełka fasonowe z nadrukiem dla marki Helpomat

Zobacz pudełka fasonowe z nadrukiem wykonane dla marki Helpomat – realizującej kompleksową usługę dystrybucji środków higienicznych.

Nowoczesny projekt przyciągającej uwagę, ciekawej grafiki może wyrażać więcej niż tysiąc słów i zbędny, długi opis zastosowania produktu. Czasami lepiej posłuż się interesującą i przykuwającą wzrok grafiką, która idealnie odda ducha i przesłanie konkretnego produktu, niż myśleć o tym, jaki wstawić opis.

Pudełka fasonowe wykonane na zamówienie dla marki Helpomat

Helpomat to fantastyczna inicjatywa, która świetnie się sprawdza w wielu miejscach. Specjalnie zaprojektowana maszyna zawieszona w łazienkach centrów handlowych, biur, czy innych instytucji ze środkami higienicznymi spotkała się z dużym zainteresowanie i ciepłym przyjęciem ze strony klientów. Obecnie naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie specjalnego pudełka fasonowego dla marki, w którym mogłyby się znaleźć środki higienicznie oraz pierwszej potrzeby w mniejszym wydaniu. Pudełko fasonowe musiało być wygodne w użyciu i poręczne dla klientów, a jednocześnie w bardzo prosty, nieszablonowy, a zarazem klarowny sposób przedstawiać zastosowanie jego zawartości.

W pudełku produktowym klient zaplanował umieszczenie odpowiedniej ilości podpasek, wkładek higienicznych, tamponów, chusteczek antybakteryjnych, chusteczek do higieny intymnej, mini szczoteczek do zębów oraz mini przyborników do szycia. Zadaniem naszego sztabu specjalistów było stworzenie odpowiedniej grafiki umieszczonej na wieczku opakowania, która w dyskretny sposób mówiłaby klientowi o zawartości opakowania. Z uwagi na fakt, iż to w większości w damskich toaletach umieszczane są środki higieniczne w postaci tamponów czy podpasek nasz sztab specjalistów zdecydował się na rysunek kobiecej sylwetki z burzą loków na głowie. Wokół kobiety zostały umieszczone piktogramy przedstawiające środki damskiej higieny osobistej, aby można się było szybko domyślić co znajduje się wewnątrz pudełka bez konieczności sprawdzania.

Cały rysunek powstał w ładnym, przyciągającym wzrok, dość intensywnym odcieniu fioletu, a więc jest doskonale widoczny nawet z dalekiej odległości. Logo marki zostało umieszczone w tzw. dymku, jakby kobieta umieszczona na obrazku wypowiadała nazwę firmy, natomiast obok postanowiliśmy dodatkowo umieścić prosty i przekaz opisany “hasztagiem”, aby całość kompozycji była zabawna i przemawiała również do młodego pokolenia. Kompozycja jest prosta i lekka i trafia w samo sedno opisując czym dokładnie jest Helpomat.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe duże
pudełka fasonowe małe
pudełka fasonowe drukarnia
pudełka fasonowe na zamówienie
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Jak zaprojektowaliśmy opakowania fasonowe dla marki Helopmat?

Z uwagi na fakt, iż pudełka ze środkami higienicznymi miałyby się znaleźć na blatach lub półkach w damskich toaletach postanowiliśmy stworzyć poręczne i wygodne w użyciu pudełka fasonowe, które są dyskretne, łatwo się otwierają i zamykają, a także świetnie prezentują zawartość opakowania w sposób bardzo przejrzysty. Do budowy opakowania została użyta dość gruba tektura w naturalnym kolorze, która jest niezwykle odporna i wytrzymała na wszelkiego rodzaju uszkodzenia zewnętrzne.

Kartonik świetnie chroni zawartość, a dodatkowy szablon umieszczony w środku nie pozwala na przesuwanie się poszczególnych produktów. Jest to doskonały przykład opakowania ekologicznego, który jednocześnie stanowi idealny gadżet reklamowy dla firmy. Wysoka jakość wykonania, ciekawy i przykuwający uwagę projekt z prostym przekazem i eleganckie wykończenie stanowią idealny mariaż wszystkich niezbędnych do odniesienia sukcesu czynników. Warto również podkreślić, że użycie niefarbowanego kartonu w naturalnym odcieniu było zabiegiem celowym, ponieważ tego typu opakowania budzą w kliencie zaufanie do produktu od pierwszego spojrzenia.

Ekologiczne podejście, surowy styl pudełka dają poczucie rzetelności i kojarzą się z odpowiedzialnym podejściem firmy do aspektu dbania o środowisko naturalne. Wysokiej jakości nadruk sprawia, że grafika nie blednie ani nie rozmazuje się. Całość kompozycji prezentuje się niezwykle nowocześnie, a zarazem jest to doskonały przykład niebanalnego i nieszablonowego podejścia naszego sztabu specjalistów do zlecenia, które zostało wręcz uszyte na miarę potrzeb i wymagań klienta.

pudełka fasonowe producent
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Podobne wpisy