pudełka na suplementy

Pudełka kartonowe na suplementy diety marki BIO Organic

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka kartonowe na suplementy diety marki BIO Organic.

Pudełka kartonowe na suplementy diety już od pierwszego kontaktu muszą przyciągać spojrzenia klienta, zachęcać do zakupu i przede wszystkim wyróżniać się na tle pozostałych produktów konkurencji.

Pudełka na suplementy diety i ich wyjątkowy projekt

Nowoczesne suplementy diety muszą spełniać oczekiwania klientów i wyróżniać się nie tylko bogatym składem, ale również wizualnie zachęcać klienta do tego, aby sięgnął po produkt właśnie naszej firmy, a nie konkurencji. Pudełka kartonowe muszą wyróżniać się kolorystyką, która od razu przyciąga oko, fantastycznym designem oraz przejrzystością informacji zawartych na pudełku. Nie jest łatwo osiągnąć taki balans i nie popaść w stronę chaosu i bałaganu na opakowaniu – trzeba wybrać jeden mocny element, wokół którego następnie budowana jest kolorystyka całego pudełka do sklepu. Kartoniki na suplementy diety dla firmy Bio Organic zostały przygotowane w taki sposób, aby były doskonale widoczne na sklepowej półce pośród innych ofert konkurencji. Postawiliśmy na czarne tło pudełka, a następnie ostrożnie wprowadziliśmy kolejne kolory, które w rezultacie końcowym tworzą estetyczną i spójną całość.

Błękit ładnie się wybija na tle czerni i świetnie łączy z zielonymi i beżowymi elementami. Nazwa suplementu diety została wykonana w kolorze srebrzystym, aby łatwo można ją było odczytać pod każdym kątem i stanowiła jednocześnie dodatkowy wyróżnik opakowania. Projekt pudełka na suplementy diety “Herbbionat” tworzy ciekawą i niebanalną całość, a jednocześnie jest nieprzeładowany zbyt dużą ilością elementów i dzięki temu nie daje poczucia bałaganu.

pudełka kartonowe na suplementy diety

pudełka kartonowe na suplementy diety

pudełka kartonowe na suplementy diety

Jak stworzyliśmy pudełka do sklepu na suplementy diety dla firmy Bio Organic?

Pudełka na suplementy muszą nie tylko być niewielkich rozmiarów, ale przede wszystkim muszą spełniać nadrzędną funkcję ochronną i zabezpieczać zawartość kartonika. Aby pudełka faktycznie możliwie najlepiej ochraniały zawarte w nich suplementy diety postawiliśmy na wysokiej jakości tekturę, która nie jest zbyt gruba, ale jednocześnie dzięki dodatkowemu wzmocnieniu jest niezwykle wytrzymała na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, odkształcenia i zagniecenia. Powierzchnia pudełka została dodatkowo wygładzona, dzięki czemu kartonik zyskał bardziej eleganckie i szlachetne wykończenie. Jest to idealny przykład produkt idealnie dopasowanego do klienta, który stawia na nowoczesność, a jednocześnie nie zapomina o ekologii. Wbrew pozorom pudełko jest dość proste i nieskomplikowane w swojej formie, jednak doskonale przyciąga uwagę podkreślając tym samym atuty marki, jej filozofię oraz główny nurt, jaki jej przyświeca podczas tworzenia swoich wyjątkowych produktów. Warto podkreślić, że litery nadrukowane na kartoniku zostały wykonane z najwyższej jakości druku, dzięki czemu nie rozmazują się ani nie blakną. Srebrny kolor fantastycznie współgra z czarnym tłem opakowania tworząc ładną, spójną i elegancką kompozycję.

Nowoczesny design opakowań na suplementy diety

Nasz projekt opakowania na suplementy diety został stworzony w taki sposób, aby odpowiadał na wszystkie potrzeby i wymagania klienta. Proste w swojej formie pudełko kartonowe stanowi wyjątkowy projekt, który nie sposób nie zauważyć na sklepowej półce. Najwyższa jakość druku, wysoka jakość użytych materiałów oraz przemyślany design – wszystkie te elementy połączone w jedną całość dały fantastyczny i wyjątkowy rezultat, obok którego nie można przejść obojętnie. Mogłoby się wydawać, że czarny kolor sprawi, że napisy oraz istotne informacje na temat składu suplementu diety będą nieczytelne, ale dzięki odpowiedniemu skomponowaniu poszczególnych kolorów nie ma wrażenia bałaganu na opakowaniu, a wszystkie informacje są czytelne i przejrzyste. Ponadto dzięki temu, iż pudełka są małych rozmiarów, są one niezwykle wygodne i wyposażone w praktyczne zamknięcie. Pudełka do sklepu są bardzo trwałe i poręczne, a także niezwykle zgrabne i eleganckie. Świetnie spełnią swoją rolę, ochronią zawartość przed uszkodzeniem i przyciągną uwagę klienta, który z pewnością chętnie sięgnie po produkt.

Podobne wpisy