pudełka ozdobne

Pudełka kartonowe Nespresso

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że doskonałe opakowanie to nie tylko spora część sukcesu, ale również idealne dopełnienie dla oferowanych produktów. To od nich zależy pierwsze wrażenie potencjalnych klientów, estetyczne opakowanie często też zachęca do zakupu oraz sprawia, że odbiorcy przywiązują się do naszej marki. Bo skoro możemy sprawić, że coś będzie dopasowane w jak najdrobniejszym szczególe – dlaczego mielibyśmy tego nie zrobić? Doskonałe opakowanie jest jak kropka nad “i”, nadaje charakteru, ale pełni również praktyczną, ochronną funkcję dla zapakowanego w nie produktu.

Nespresso doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego projekt oraz wykonanie swoich nowych opakowań oddało właśnie w nasze ręce. Przeczytajcie jak przebiegła współpraca i dlaczego nowe opakowania marki Nespresso idealnie spełniają swoją rolę!

Jak przebiegła współpraca?

Nespresso posiadało już swój zarys wizji oraz pomysłu na idealnie dopasowane opakowanie do swoich potrzeb. Tak naprawdę wprowadziliśmy tylko kilka kosmetycznych zmian, doradzając między innymi gramaturę materiału oraz kolorystykę. Całość wyszła bardzo efektownie – nie nachalnie, ale wyjątkowo elegancko.

Czym charakteryzują się nowe opakowania dla Nespresso?

Eleganckie połączenie kolorystyczne sprawia, że potencjalny klient zdaje sobie sprawę, że ma do czynienia z marką premium. Niewielki rozmiar opakowania oraz praktyczny kształt sprawia, że z łatwością będzie można je zapakować na prezent, dlatego fantastycznie nadają się na każdą okazję! Matowe wykończenie, dzięki któremu na opakowaniu nie pozostaną nieestetyczne ślady po odciskach palców jest estetyczne oraz wyjątkowo praktyczne. Subtelne logo, dzięki którym opakowanie jest nie tylko eleganckie, ale i ponadczasowe. Wszystkie te elementy składają się na sukces nowych pudełek kartonowych Nespresso!

Opakowanie – ważny element każdej marki

Na powyższym przykładzie szczegółowo można zaobserwować jak istotną rolę w procesie projektowania pudełek odgrywają nawet najdrobniejsze detale. Warto o nie zadbać, a nasz produkt będzie spójną całością, która zachwyci naszych odbiorców. Nespresso już o tym wie!

Podobne wpisy