Pudełka na grę PKP Cargo

Pudełka na grę PKP Cargo


Pudełko reklamowe stworzone dla PKP Cargo to najlepszy sposób, aby zachęcić klienta do udziału w grze „Co wiesz o PKP Cargo?”.

pudełka kartonowe

pudełka kartonowe

Pudełka reklamowe na grę PKP Cargo

Pudełka kartonowe są jednym z pierwszych elementów jakie decydują o tym, czy klient sięgnie po grę PKP Cargo. Dlatego pudełka reklamowe są niezwykle wytrzymałe, co jest istotne jeżeli chodzi o ochronę produktu znajdującego się wewnątrz opakowania. Wiemy także, że takie pudełeczko reklamowe jest niewątpliwie wizytówką firmy i dlatego musiało być wykonane na najwyższym poziomie.

pudełka kartonowe

pudełka kartonowe

Pudełka na zamówienie

Pudełka reklamowe stworzone dla firmy PKP Cargo, mają bardzo wyraziste kolory. Pudełka mają logo PKP Cargo, a kontury niniejszego logo są niezwykle wyraziste i nie rozmazują się. Tego typu pudełka reklamowe są niezwykłym przykładem gadżetu reklamowego oraz ważnym elementem strategii promocyjnej firmy.

Pudełka reklamowe są stworzone z papieru pochodzącego od renomowanego producenta, więc są niezwykle odporne na zagniecenia. Jest to znakomita ochrona dla produktu znajdującego się w środku. Jest on dodatkowo bardzo przyjemny w dotyku.

pudełka kartonowe

pudełka kartonowe

Pudełko kartonowe z nadrukiem firmowym

Nasze pudełka są stworzone specjalnie dla klienta, aby mógł jak najdłużej z niego korzystać. Pudełka prezentują się naprawdę stylowo, jak i elegancko – od razu wpadają w oko klientom i są bardzo efektowne.

 

 

 

Zobacz również:
Masz pomysł na własne opakowania?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Opakowania według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie