Pudełka na kosmetyki według Twojego pomysłu

Pudełka na kosmetyki to opakowania szczególnego rodzaju. Zobacz jak wykonać pudełka na kosmetyki, aby zwróciły uwagę Twoich klientów.

Kosmetyki to produkty, które stosujmy w celu poprawienia swojego zdrowia, i nawet częściej, wyglądu. Oznacza to, że ich opakowania również muszą prezentować się w najlepszy możliwy sposób pod względem wizualnym. Klienci powinni sięgać po nasze produkty nie tylko za względu na zapach oraz zastosowanie, a właśnie z powodu przyciągającego oko designu.

Pudełka na kosmetyki – przygotowanie i realizacja projektu

W obecnych czasach konkurencja w większości branż jest na tyle duża, że często posiadanie doskonałego produktu jest niewystarczające, dlatego nasza firma oferuje kompleksową współpracę w kwestii tworzenia znakomitych pudełek reklamowych najwyższej jakości.

Dzięki wspólnie stworzonym opakowaniom będziesz mieć możliwość osiągnięcia dużej sprzedaż swoich produktów zarówno w przypadku sprzedaży internetowej, jak i w sklepach stacjonarnych.

pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki

Współpraca z naszą firmą polega na bardzo prostych warunkach. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w momencie, kiedy jesteś pewny, że potrzebujesz opakowań na swoje produkty. My zajmiemy się wszystkim – od projektu, po druk i dostarczenie opakowań prosto pod wskazany adres.

W informacji wysyłanej do naszego zespołu potrzebujemy jedynie informacji o wymiarach pudełka oraz opis tego, co ma się na nim znaleźć. Następnie postaramy się stworzyć projekt, który w najlepszy sposób wpasowuje się w twoje wymagania. Jeżeli pomysł zostanie zaakceptowany, przejdziemy do procesu tworzenia fizycznych opakowań. Będziesz wtedy systematycznie informowany na temat stanu prac oraz wysyłce i dostawie.

Pudełka na kosmetyki wykonujemy w minimalnym nakładzie, wykorzystując przy tym najnowsze technologie – druk cyfrowy oraz lakier wybiórczy UV. Po wykonaniu pudełko na wymiar wybrany przez ciebie, jest natychmiastowo wysyłane i dostarczane.

pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki

Pudełka na kosmetyki – idealne pudełka dla Twojego produktu

Stworzenie idealnego i skutecznego pudełka na kosmetyki nie jest łatwe, ponieważ na półce sklepowej nasz produkt będzie konkurował z setkami, jak nie tysiącami innych produktów, które również zostały zaprojektowane z dużą uwagą i precyzją. Konieczne jest więc stworzenie czegoś naprawdę specjalnego.

Projektując opakowania na wszystkie produkty dostępne w sklepach, czy to stacjonarnych, czy internetowych, trzeba pamiętać, że wielu klientów dokonuje zakupów pod wpływem impulsu i pierwszego wrażenia o produkcie. Z jednej strony może być to minus, szczególnie wtedy, kiedy klient zdecyduje się na inny produkt, pomimo tego, że nasz ma lepsze parametry.

Z drugiej strony jednak możemy wykorzystać taką zależność na swoją korzyść i dogonić, a nawet wyprzedzić konkurencję właśnie poprzez przygotowanie przyciągającego uwagę opakowania.

Klienci nie zwracają w pierwszej kolejności uwagi na to, jaki jest dokładny skład produktu, a czasem nawet na to, do czego jest stosowany. Pierwsza ocena przeprowadzana jest po samym spojrzeniu na pudełko – czy jest ono interesujące? Czy widać na nim końcowy efekt stosowania lub coś kojarzącego się z produktem? Czy przykuwa uwagę? Takie pytania warto sobie zadać i zadawać przez cały okres tworzenia w myślach swojego projektu.

pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki

Zaprojektuj własne pudełka na kosmetyki

Pudełka na kosmetyki powinno być częścią całej koncepcji towarzyszącej danemu produktowi. To znaczy, projekt powinien być częścią historii. Powinien przekazywać potencjalnemu klientowi to, co czeka go po zastosowaniu konkretnego produktu. Oczywiście, nie warto pokazywać wszystkiego, ponieważ nasz kosmetyk powinien być owiany nutką tajemnicy, jednak klient musi najpierw poczuć się zaintrygowany. Istotne jest również pamiętanie o funkcjonalności pudełka – powinno ono chronić zapakowany w nim kosmetyk.

Projektując pudełka na kosmetyki, trzeba pamiętać również o tym, aby było ono ponadczasowe. To znaczy, przemawiało do klienta bez względu na to kiedy zdecyduje się na jego zakup. Wiąże się to z koniecznością wykorzystania motywów, które nie przeminą z modą i zawsze będą się prezentować bardzo estetycznie.

Kosmetyki kojarzą się nam z urodą, pięknem i na swój sposób również z minimalizmem, dlatego warto zastosować podobne podejście przy projektowaniu ostatecznego opakowania. Pudełka na kosmetyki muszą być również treściwe – przedstawiać najważniejsze składniki oraz cechy produktu. Nie może być na nim miejsca na tandetną formę reklamy, ponieważ produkty kosmetyczne kojarzą się z profesjonalizmem oraz dobrą zmianą. Nasi projektanci zawsze dbają o to, aby oferowane produkty były najlepszej możliwej jakości i automatycznie przemawiały do widzących je klientów.

Podobne wpisy