Pudełka ozdobne wyróżnione w magazynie Packaging of the world

Jest nam niezmiernie miło, że nasza realizacja opakowań ozdobnych została wyróżniona w magazynie branżowym Packaging of the World.

Ozdobne pudełka z wieczkiem zaprojektowane z myślą o firmie Barformers to dowód na to, że mniej może znaczyć więcej. Prostota w projektowaniu opakowań w tym przypadku okazała się najlepszym rozwiązaniem.

Wyjątkowe pudełka w minimalistycznym stylu

Pudełka wykonaliśmy z wysokiej jakości kartonu ozdobnego. Klasyczna czerń dodaje elegancji, a prosta forma kartonika jest idealną propozycją. Na froncie pudełka umieściliśmy logotyp z użyciem srebrnej folii, który fantastycznie komponuje się z kolorem opakowania i podkreśla rangę premium.

To właśnie hot-stamping staje się w takiej sytuacji “wisienką na torcie” i daje najlepszy rezultat, by zachwycić i przyciągnąć uwagę klientów. A o to właśnie chodzi!

Mamy mnóstwo możliwości na uszlachetnienie opakowań. Sprawdź to, zamawiając nasz zestaw próbek.

pudełka

Pełny opis realizacji i zdjęcia pudełek możesz zobaczyć na stronie http://www.packagingoftheworld.com/2018/02/barformers

Jeśli szukasz niezwykłych opakowań dla swojej marki, skorzystaj z naszej oferty. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i szerokim możliwościom, spełnimy Twoje oczekiwania o idealnym pudełku. Zapraszamy do kontaktu.

Podobne wpisy