Pudełka ozdobne z hot-stampingiem

Potrzebujesz pudełka dla swoich produktów, ale myślisz, że pudełko ozdobne z hot-stampingiem jest zbyt skomplikowane? Koniecznie przeczytaj ten wpis, który krok po kroku pokaże Ci, w jaki sposób zamówić opakowania na własne produkty.

Opakowanie często jest kluczowym, o ile nie najważniejszym składnikiem promocji produktu. To właśnie ono reprezentuje wszystkie walory nowego zakupu, nawet jeśli jest on niewidoczny dla klienta. Odpowiedni kształt, tekstura, kolory, a nawet czcionka decydują o tym, czy Twój towar zniknie ze sklepowej półki. Skutki stworzenia idealnego pudełka niemal od razu przekładają się na wzrost popytu oraz ogólne zainteresowanie produktem.

Masz wątpliwości co do tego jak wygląda realizacja opakowania? To Twoja pierwsza przygoda z branżą? Nie martw się, pomożemy Ci zrozumieć cały ten proces od strony praktycznej – od pomysłu na stworzenie opakowania, po dostarczenie go klientowi! I uwaga – nie będą to wnioski wyssane z palca! Opiszemy nasze ostatnie zlecenie, by pokazać Ci, jak łatwo możesz się stać właścicielem pudełka, które przyniesie same korzyści!

Realizacja pudełka ozdobnego z hot-stampingiem krok po kroku

Wszystko tak naprawdę zaczyna się właśnie od Twojej pierwszej myśli: “Chyba potrzebne mi jest opakowanie”. Z czasem jednak słowo “chyba” znika z owego zdania, a na jego końcu pojawia się zdecydowany wykrzyknik, oznajmujący gotowość do działania.

W taki właśnie sposób postąpił nasz ostatni klient, z którym nasza drukarnia zpapieru.pl przeprowadziła znakomitą współpracę. Pewnego razu zgłosił się do nas mężczyzna z jasnym komunikatem: “Interesuje mnie realizacja opakowania na moją bezprzewodową ładowarkę.”. Na aprobatę ze strony naszego zespołu nie trzeba było długo czekać. Od razu zakasaliśmy rękawy i głodni potrzeb klienta, rozpoczęliśmy szczegółowy wywiad.

pudełka ozdobne z hot-stampingiem pudełka ozdobne z hot-stampingiem pudełka ozdobne z hot-stampingiem pudełka ozdobne z hot-stampingiem opakowanie kartonowepudełka ozdobne z hot-stampingiem

Nie musisz być kreatywny – od tego masz nas

Nie oszukujmy się, nie każdy ma zdolności artystyczne, wyróżniające się kreatywnością i szeroką wyobraźnią. Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością masz wystarczająco dużo spraw na głowie. Zapewne trudno byłoby Ci zająć się produkcją, papierkową robotą i jeszcze pamiętać o aspektach wizualnych.

Podczas ustaleń związanych z tworzeniem nowego opakowania, można było zauważyć małą niepewność w oczach naszego klienta. Miał parę pomysłów co do designu pudełka, jednak definitywnie potrzebował pomocy, której udzieliliśmy z ogromną radością. Nasz zespół graficzny już po paru chwilach uzyskał od klienta informacje, wskazujące odpowiedni kierunek działania. Wystarczyło parę pytań, by wspólnymi siłami, udało się ustalić cechy nowego pudełka na bezprzewodową ładowarkę.

Pudełka ozdobne z hot-stampingiem – wdrożenie projektu w życie

Sam wywiad z klientem lub nawet pokazanie mu graficznego projektu przyszłego opakowania może nie wystarczyć. Każdy woli na początku zobaczyć “namacalny” efekt, który później trafi do masowej produkcji.

Właśnie dlatego, aby nie narażać klienta na niepotrzebne koszty, realizacja opakowania rozpoczęła się od stworzenia próbnego pudełka. Taki model opakowania jest w stanie ukazać ewentualne niedoskonałości i daje szansę na wprowadzenie korekty. Dopiero po zatwierdzeniu prototypu mogliśmy przystąpić do masowej produkcji opakowań na ładowarkę bezprzewodową. Użyliśmy najwyższej jakości materiałów, tak aby matowe wykończenie wyglądało naprawdę luksusowo. Metodą hot-stampingu naniesiono złote napisy oraz logo na czarną fakturę pudełka, dzięki czemu powstał ciekawy kontrast pomiędzy czernią a blaskiem dodatków. Później należało już tylko poddać tekturę sztancowaniu, czyli pocięciu na odpowiedni kształt, by na koniec poskładać opakowanie w całość. I gotowe!

pudełka ozdobne z hot-stampingiem pudełka ozdobne pudełka ozdobne z hot-stampingiem pudełka ozdobne z hot-stampingiem opakowanie kartonowe

Klucz do sukcesu: stały kontakt

Boisz się, że realizacja opakowania to twardy orzech do zgryzienia? Że nie wiesz dokładnie na czym polega hot-stamping? Nie musisz! Właśnie po to masz nas :). Przeprowadziliśmy już setki owocnych współprac z klientami, którzy wcale nie mieli wiedzy na temat opakowań.

Wiesz co za każdym razem powodowało, że produkt finalny był doskonały? Stały kontakt! Każdy kto się decyduje na usługi naszej drukarni zpapieru.pl, musi być przygotowany na to, że o każdej porze dnia i nocy jesteśmy gotowi, służyć pomocną dłonią.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie na osobiste wizyty brakuje czasu, więc chętnie przeprowadzimy współpracę zdalnie. Od czego w końcu mamy telefon i Internet! Zadzwoń, napisz maila lub prywatną wiadomość na Facebooku, a o resztę już nie musisz się martwić. Zaopiekujemy się Twoim projektem, byś Ty miał czas dla siebie i swojej firmy!

Podobne wpisy