pudełka produktowe

Pudełka produktowe na folie spożywcze

Pudełka produktowe z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularności. Jest to skuteczny sposób na gustowne i estetyczne zapakowanie swojego produktu. Przyciągające spojrzenie pudełka produktowe to idealna propozycja dla każdego producenta.

Pudełka fasonowe na folie spożywcze

Nowoczesne opakowania produktowe świetnie się sprawdzają w każdej sytuacji. Nie tylko dają gwarancję pozytywnego odbioru produktu przez klienta, ale pełnią również bardzo ważną funkcję ochronną. Nasza propozycja pudełka fasonowego na folie spożywczą miała na celu przede wszystkim przyciągać spojrzenie, wywoływać uśmiech na twarzy i budzić zaufanie do producenta. Nowoczesny projekt w dość mocnych i nasyconych kolorach od razu budzi skojarzenia ze świeżą żywnością.

Nie od dziś wiadomo, że jemy również oczami, a więc sztab naszych kreatywnych specjalistów podczas tworzenia tego produktu postanowił postawić na zdjęcia pysznych owoców i warzyw, które sprawiają, że od razu mamy ochotę po nie sięgnąć. Warzywa i owoce to produkt, który nie zachowuje świeżości przez długi czas, dlatego nasz klient pragnie przedłużyć ich doskonały stan dzięki foli spożywczej. Dzięki użyciu woreczków nasza żywność będzie przez długi czas wyglądać tak, jakby dopiero przyjechała z nami ze sklepu spożywczego. Przedłużenie świeżości produktów to świetny eko sposób na niemarnowanie żywności, a więc produkt naszego klienta jest również przyjazny dla naszego środowiska oraz dla domowego budżetu.

Podczas projektowania pudełka produktowego na folię spożywczą przyświecał nam cel przekazania klientowi docelowemu konieczności postępowania w sposób ekologiczny, niemarnowania jedzenia co niestety zdarza się wielu osobom oraz podjęcia próby edukacji najmłodszych osób w rodzinie. Efektem naszej pracy jest przystępne dla oka, bardzo kolorowe i utrzymane w najnowszych trendach pudełko produktowe, które idealnie oddaje ducha oraz ideę zachowania świeżości naszych produktów spożywczych.

pudełka produktowe

pudełka produktowe

pudełka produktowe

Jak wykonaliśmy pudełka produktowe na folię spożywczą?

Pudełko fasonowe jest niewielkich rozmiarów, idealnie dopasowane do wymiarów woreczków spożywczych. W pudełku mieści się 10 woreczków, a więc musieliśmy wyeliminować opcję przesuwania się foliówek w transporcie. W efekcie postawiliśmy na bardzo proste jednak szalenie praktyczne pudełko fasonowe otwierane od góry, dzięki temu jest ono bardzo komfortowe w użyciu.

Dodatkowo dzięki temu, iż pudełko produktowe jest dość płaskie, doskonale mieści się ono w szafce kuchennej czy niewielkiej szufladzie lub może stać po prostu na blacie dzięki temu, iż jego design jest bardzo miły dla oka i świetnie będzie się prezentować w towarzystwie kosza lub miski z owocami. Pudełko można łatwo otworzyć lub zamknąć i nie trzeba martwić się, że woreczki w środku będą się przemieszać.

Ponadto dzięki temu, iż kartonik jest dość kompaktowy, można go zabrać ze sobą na piknik czy wyprawę trekkingową w góry lub wycieczkę rowerową, ponieważ pudełko idealnie zmieści się do torby czy plecaka. Pudełka produktowe na woreczki spożywcze doskonale się prezentują, a odpowiednia prezentacja produktu to klucz do sukcesu firmy.

Pudełka na woreczki spożywcze i ich budowa

Podczas pracy nad projektem pudełka na woreczki spożywcze przyświecała nam myśl o ekologii oraz ochronie środowiska, dlatego do produkcji kartoników postanowiliśmy użyć zwykłego kartonu, który dzięki temu, że nie jest zbyt gruby jest niezwykle elastyczny. Ponadto idealnie chroni on woreczki przed zabrudzeniem czy zalaniem podczas transportu i jest niezwykle wytrzymały na różnego rodzaju zabrudzenia, zagniecenia czy inne uszkodzenia.

Warto również podkreślić, że dzięki użyciu lakieru UV powierzchnia pudełka fasonowego jest miła i bardziej aksamitna w dotyku, a co za tym idzie jeszcze bardziej efektowna. Pudełka fasonowe mają nie tylko zachęcać klientów do zakupu danego produktu, ale również muszą zostać w taki sposób zaprojektowane, aby idealnie chroniły znajdujący się wewnątrz przedmiot.

pudełka produktowe

pudełka produktowe

pudełka produktowe

Moc reklamowa pudełek produktowych

Prosty a jednak bardzo efektowny kartonik na woreczki spożywcze to marketingowy strzał w dziesiątkę. Już od pierwszego spojrzenia na pudełko od razu mamy skojarzenia z pyszną i świeżą żywnością, a więc pudełko od razu nam podpowiada zastosowanie danego produktu. Dzięki użyciu wielu dość intensywnych kolorów kartonik nie ginie w tłumie i wyróżnia się na tle produktów konkurencji.

Zastosowanie tak wyraźnej grafiki to również ukłon w stronę najmniejszych konsumentów, którzy już od najmłodszych lat powinny być edukowani w duchu eko i “zero waste” w czym bardzo pomagają woreczki spożywcze. Każdy z nas powinien w swojej kuchni korzystać z tego typu produktów, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy, a jednocześnie są bardzo pomocne w życiu codziennym.

 

Podobne wpisy