pudełka fasonowe

Pudełko fasonowe z nadrukiem dla marki Alvogen Polska

Nowoczesne pudełka fasonowe, specjalnie zaprojektowane dla znanej na całym świecie firmy farmaceutycznej Alvogen to nasza najnowsza realizacja, która przypadnie do gustu każdemu, kto chce w estetyczny, a jednocześnie nieszablonowy sposób zareklamować swój produkt.

Pudełko fasonowe dla firmy Alvogen – idealny sposób na prezentację swojego nowego produktu

Firma Alvogen to farmaceutyczny gigant, który działa na całym świecie zapewniając wysokiej jakości, nowoczesne produkty spełniające najostrzejsze normy i wymagania. Alvogen ma swoje biura i oddziały w ponad dwudziestu krajach, w tym również w Polsce.

Pudełko fasonowe dla Alvogen prezentuje najnowszy produkt firmy, czyli lek o nazwie Alvesco, który jest powszechnie stosowany do przewlekłego leczenia astmy oskrzelowej, a jego głównym zadaniem jest zmniejszenie obrzęku i podrażnienia dolnych dróg oddechowych, a także zmniejszenie nasilenia objawów i częstości występowania zaostrzeń astmy oskrzelowej u pacjentów.

Lek jest bardzo skuteczny w swoim działaniu i jest chętnie przepisywany przez lekarzy oraz często stosowany przez chorych, którzy cierpią na różnego rodzaju schorzenia górnych dróg oddechowych.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Pudełko fasonowe dla Alvesco, czyli jak w prosty i przejrzysty sposób zaprezentować klientowi produkt

Podczas projektowania tego pudełka fasonowego od samego początku wiedzieliśmy, że nie chodzi tylko o to, aby podać klientowi nazwę leku, ale by tak zaprezentować go na wieczku, żeby od razu można było się domyślić jakie jest przeznaczenie leku Alvesco i jakie powinno być jego działanie.

W tym celu postawiliśmy na rysunek przedstawiający płuca człowieka, aby można było skojarzyć, że lek ma działać na górne drogi oddechowe. Ponadto na pudełku fasonowym znalazło się również zdjęcie kobiety uprawiającej sport w pięknych okolicznościach przyrody. Bo przecież chodzi o to, aby korzystać z życia i brać z niego pełnymi garściami, a nie tracić energię na walkę z chorobą. Postawiliśmy na niebiesko-zielone tło pudełka, ponieważ te dwa kolory budzą pozytywne skojarzenia i dobrze nastrajają do dalszego działania.

Projekt został podzielony na dwie części: prawą i lewą. Po stronie lewej znalazło się zdjęcie kobiety uprawiającej sport oraz rysunek ludzkich płuc, natomiast po lewej stronie umieściliśmy zdjęcie fiolki leku wraz z opisem jego przeznaczenia. Z kolei na samej górze, na białym tle znalazła się nazwa leku napisana dużymi, niebieskimi literami, wraz z informacją, iż jest to produkt przeznaczony do leczenia astmy.

Całość projektu została utrzymana w estetycznym, harmonijnym układzie, dzięki czemu klient nie ma poczucia chaosu i świetnie odnajduje przekazywane mu informacje. Próżno tutaj szukać krzyczących i rażących kolorów – głównym zadaniem leku jest uspokojenie objawów choroby i jej wyciszenie i taki też miał być przekaz skierowany do klienta i wsparty odpowiednią kolorystyką.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe dla Alvesco – estetyka i funkcjonalność przede wszystkim

Pudełko fasonowe ma to do siebie, że prezentuje się niezwykle elegancko oraz wnosi ład i harmonię, dlatego też zastosowanie w tym przypadku tego typu opakowania było dla nas oczywiste. Pudełko fasonowe można otworzyć w bardzo prosty i szybki sposób uchylając wieczko do góry – w ten sposób ukazuje się klientowi zawartość opakowania, a ten może poczuć się jak podczas otwierania prezentu pod choinką.

Ponadto pudełko fasonowe charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o nawet najdrobniejsze detale, dzięki czemu klient może mieć pewność, że ofertowany produkt z pewnością pozostanie zapamiętany dzięki swojej niezwykłej oprawie. Warto również podkreślić, że tego typu pudełka fasonowe jest wykonane z grubego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu można mieć pewność, że przetrwa ono różne historie transportowe i dostarczy oferowany produkt w stanie nienaruszonym. Pudełko fasonowe to niezwykle odporne opakowanie na różnego rodzaju uszkodzenia i stanowią gwarancję bezpiecznego dotarcia produktu do odbiorcy.

Pudełko fasonowe jest nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne i w przypadku Alvesco wręcz skrojone na miarę produktu. Stanowi ono nie tylko fantastyczną ochronę leku, ale również ładnie się prezentuje i stanowi doskonałą promocję oferowanego produktu. Prosty i jasny przekaz oprawiony dodatkowym opisem z pewnością pozostanie w pamięci odbiorcy, a ciekawe i niebanalne pudełka fasonowe jeszcze bardziej go wzmocnią.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe

Podobne wpisy