pudełka kartonowe
|

Pudełka kartonowe na powerbanki

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka kartonowe na powerbanki dla firmy Netia.

Jeszcze nie tak dawno powerbank był uznawany za luksusowy gadżet, z którego korzystali tylko miłośnicy nowych technologii. Dzisiaj to jeden z niezbędnych akcesoriów dla osób, które są zawsze w drodze i po prostu żyją szybko. Popularność powerbanków sprawiła, że to urządzenie z grawerem lub logo stał się rozchwytywanym gadżetem reklamowym dla przedsiębiorstw z wielu branż.

pudełka kartonowe na powerbanki
pudełka kartonowe na powerbanki
pudełka kartonowe na powerbanki
jak zamawiać opakowania

Wartość powerbanków jako gadżetów reklamowych dostrzegła również firma Netia. W ich ofercie znajdują się powerbanki. Warto zwrócić uwagę na jego opakowanie. Jest utrzymane w kolorystyce charakterystycznej dla firmy Netia. Pudełko jest wykonane z papieru. Jednak jest on na tyle gruby, że z pewnością odpowiednio ochroni powerbank w trakcie transportu. Pudełko ma neutralny biały kolor. Po jednej jego stronie jest dobrze wszystkim znany napis Netia w kolorze czarnym. Natomiast z drugiej strony pudełka została umieszczona bardzo kolorowa błyskawica i napis: ,,I’ve got the Power!”. Napis budzi pozytywne skojarzenia. Całe opakowanie powerbanka jest bardzo estetyczne i eleganckie.

pudełka kartonowe na powerbanki
pudełka kartonowe na powerbanki

Power bank to gadżet, który z pewnością spodoba się każdemu, kto pragnie mieć kontakt ze światem. Power bank kiedyś był stosowany tylko przez nielicznych, dziś stał się koniecznością dla osób, które cały czas są w biegu i nie mają kiedy podładować baterii w telefonie. Netia z pewnością wybrała dobry gadżet, żeby przyciągnąć nowych klientów.

Podobne wpisy