pudełka z wieczkiem na zamówienie

Pudełko z wieczkiem dla marki Rasa Rodzima

Pudełko z wieczkiem na materiały marketingowe wcale nie musi wyglądać nudno i pospolicie – wystarczy trochę wyobraźni, aby zwykłe pudełko przeistoczyło się w interesujący gadżet reklamowy, który można podarować przyszłemu klientowi lub kontrahentowi.

Pudełka na zamówienie dla marki Rasa Rodzima – nowe spojrzenie na gadżety reklamowe

Znak RASA Rodzima jest znanym odznaczeniem wyróżniającym tych producentów, przetwórców czy sprzedawców, którzy swoje produkty pozyskują ze zwierząt ras rodzimych. Takim znakiem opatrzone mogą być sery, jaja, masło, mleko czy też mięso. Warto również podkreślić, że produkty te wytwarzane są bardzo często według tradycyjnych, domowych receptur i odznaczają się one wyjątkowymi walorami smakowymi.

Dzięki odznaczeniu RASA RODZIMA konsumenci mogą w bardzo szybki i prosty sposób zidentyfikować te produkty, które pochodzą z krajowej hodowli i wesprzeć tym samym rodzimą gospodarkę kupując produkty oznaczone właśnie tym znakiem. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że odznaczenie RASA RODZIMA oznacza również, iż produkty zostały wyprodukowane według określonych założeń i stanowią one doskonały, wysokiej jakości, pełnowartościowy artykuł, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wyszukanych kubków smakowych.

 

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

Pudełko z wieczkiem dla Rasa Rodzima – ciekawy, dobrze przemyślany projekt kluczem do sukcesu

Pudełka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bez większego problemu mogły pomieścić wszystkie niezbędne materiały informacyjne i reklamowe, jakie producent chce przekazać konsumentowi lub kontrahentowi. Kolorowe pudełko z wieczkiem dość dużych rozmiarów idealnie pomieści wszelkiego rodzaju ulotki czy katalogi, jak również płytę CD oraz inne materiały reklamowe. Na wieczku znalazły się zdjęcia zwierząt hodowlanych, takich jak krowy, owce czy kozy, jak również produktów, które pozyskiwane są z krowiego czy owczego mleka. Pyszne, aromatyczne sery opatrzone certyfikatem stanowią produkt najwyższej jakości, którym należy się pochwalić, dlatego nie mogło zabraknąć dla nich miejsca na wieczku.

Projekt opakowania został utrzymany w ciemnej kolorystyce kojarzącej się od razu z farmą, naturą i zwierzętami. Na ciemnozielonym tle doskonale widoczne są białe litery, jak również logo firmy oraz Instytutu Zootechniki. Cały projekt jest bardzo spójny i przykuwa spojrzenie od pierwszego momentu, dzięki czemu zachęca klienta do zajrzenia do środka pudełka z wieczkiem. Prosty, a jednocześnie przemawiający do wyobraźni projekt wieczka idealnie odzwierciedla to, czym Rasa Rodzima może się pochwalić przed klientem – a więc polskimi produktami najwyższej jakości. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż mimo, że na wieczku dużo się dzieje, to mimo wszystko całość jest bardzo harmonijna i odpowiednio uporządkowana tworząc spójną całość.

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

Pudełka na zamówienie dla Rasa Rodzima – materiały reklamowe podane w zupełnie nieoczekiwany sposób

Pudełko z wieczkiem na zamówienie powinno nie tylko ładnie i estetycznie się prezentować, ale musi również spełniać określone z góry zadanie – powinno być funkcjonalne i pojemne, aby w środku pomieścić odpowiednią ilość gadżetów reklamowych.

Aby sprostać temu zadaniu postawiliśmy na odpowiednie wypełnienie, które nie tylko ładnie utrzymuje wszystkie materiały reklamowe na miejscu, ale również sprawia, że nie przemieszczają się one po pudełku w trakcie transportu. Dzięki czemu po otwarciu pudełka z wieczkiem oczom klienta ukazuje się uporządkowane, harmonijne wnętrze. Płyta CD z materiałami reklamowymi włożona w specjalny, papierowy stelaż wygląda bardzo estetycznie i przywodzi na myśl interesujący upominek, aniżeli gadżet reklamowy. Dzięki temu klient może poczuć, że został doceniony i obdarowany wartościowym i interesującym prezentem.

Dodatkowo, aby ułatwić otwarcie pudełka z wieczkiem z dwóch stron znalazło się miejsce na specjalne otwory, które ułatwiają klientowi dostanie się do zawartości opakowania bez konieczności walki czy rozrywania pudełka. Spójny, harmonijny, a przede wszystkim od razu trafiający do klienta projekt to klucz do marketingowego sukcesu, a przecież dokładnie o to chodzi – aby produkt przypadł klientowi do gustu i nieco go zaintrygował.

Ponadto otrzymując pudełko z pokrywką z materiałami marketingowymi zapakowanymi w estetyczny i niebanalny sposób klient ma poczuć się tak, jakby rozpakowywał prezent znaleziony pod choinką. Dzięki temu, iż pudełko na zamówienie dla firmy Rasa Rodzima zostało opatrzone wieczkiem otwieranym od góry, podczas rozpakowywania kartonika klientowi towarzyszy ekscytacja i zaciekawienie, co dokładnie znajdzie w środku. Pudełko z wieczkiem zostało wykonane z najwyższą starannością i dbałością o nawet najdrobniejsze detale po to, aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości.

Kartoniki wykonaliśmy z grubego i wytrzymałego materiału, odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia czy zagniecenia, aby zawarte w nim materiały nie uległy zniszczeniu. Ponadto karton, z którego zostało wykonane pudełko z wieczkiem jest również odporny na uderzenia podczas transportu, dzięki czemu świetnie ochroni zawarte wewnątrz gadżety reklamowe.

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

pudełka z wieczkiem

 

Podobne wpisy