skoroszyty na dokumenty
|

Skoroszyty na dokumenty dla Huhtamaki Foodservice Poland

Zobacz naszą realizację skoroszytów na dokumenty dla Huhtamaki Foodservice Poland.

Skoroszyty na dokumenty służą do przechowywania oraz kompletowania wszelkiego rodzaju dokumentów. Zastosowanie blaszek oraz wąsa zapobiega ich wypadaniu i wysuwaniu się na zewnątrz. Odpowiedni projekt może sprawić, że całość będzie prezentowała się interesująco, jednocześnie nadal spełniając swoje podstawowe funkcje.

skoroszyty na dokumenty
skoroszyty na dokumenty
skoroszyty na dokumenty
planer

Skoroszyty na dokumenty – zalety

Skoroszyty na dokumenty to specyficzny rodzaj teczek. Jak sama nazwa wskazuje, służą do przechowywania oraz kompletowania dokumentów. Wygodny rozmiar A4 sprawia, że można w nich umieścić zarówno większe, jak i mniejsze kartki. Wytrzymałe blaszki pozwalają na wielokrotne zaginanie i odginanie.

Skoroszyty najczęściej zachowane są w stonowanej kolorystyce, wzbogacone jedynie o podstawowe napisy oraz logo firmy. Dzięki temu zapewniona zostaje powierzchnia do zapisywania markerem lub długopisem. Ułatwia to późniejsze wyszukiwanie konkretnych dokumentów.
Zaletą tego typu teczek jest także wytrzymałość. Są wykonane z usztywnionego kartonika. Zakładka przy grzbiecie sprawia, że mogą pomieścić w sobie naprawdę wiele dokumentów bez obaw o wypadnięcie. Strefa przy blaszce została dodatkowo wzmocniona przyklejonym kartonikiem.

Skoroszyty na dokumenty są wyposażone w funkcjonalne blaszki i wąs, które umożliwiają wczepienie dokumentów i zapobiegają ich wyślizgiwaniu się z wnętrza. Są doskonałe do przechowywania w magazynach danych, w biurach czy też jako swoistego typu teczki ofertowe.
W przypadku firm świadczących usługi, które wymagają skompletowania odpowiedniej dokumentacji, jaką następnie przedstawia się kontrahentowi, skoroszyty wydają się rozwiązaniem niezastąpionym. Można w nie wpiąć niezliczoną ilość dokumentów, przedstawiając specyfikację produktów czy usług.

Tego typu teczki świetnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach, które z uwagi na profil swojej działalności muszą gromadzić wiele dokumentacji. Jednolita forma ułatwia segregację oraz przechowywanie.

skoroszyty na dokumenty
skoroszyty na dokumenty
skoroszyty na dokumenty

Skoroszyty na dokumenty dla Huhtamaki

Skoroszyty na dokumenty dla Huntamaki przybrały klasyczną formę teczek z blaszkami oraz wąsem. Zostały wzbogacone o kilka elementów, które czynią je bardziej funkcjonalnymi.

Na froncie teczki wyróżnia się dwukolorowe logo marki. To jedyny kolorowy element, który tutaj umieszczono. Poza tym na skoroszycie znalazły się czarne napisy z wykorzystaniem prostej, klasycznej czcionki. Niektóre miejsca zostały wykropkowane, aby móc w nie wpisać konkretne nazwy lub kody.

Ciekawe rozwiązanie zastosowano wewnątrz teczki. Umieszczono tutaj tabelę z podstawowymi elementami specyfikacji produktu. Dzięki temu nie trzeba wertować całej sterty dokumentów w poszukiwaniu interesującej nas informacji, a jedynie spojrzeć na tabelę widoczną od razu po otwarciu skoroszytu.

Wewnątrz znalazło się również miejsce na dodatkowe zapiski, które może być wykorzystane dla każdego kontrahenta czy rodzaju produktu w inny sposób. To swoistego typu notatnik, który także pozwala na funkcjonalne korzystanie ze skoroszytu. Warto także zaznaczyć, że na froncie skoroszytu znalazło się dostatecznie dużo wolnego miejsca na wszelkiego typu zapiski markerem czy długopisem.

Klasyczny krój połączony ze stonowaną kolorystyką sprawia, że teczka jest funkcjonalna w swym minimalizmie. Jednocześnie wyróżnia ją element kolorowy, czyli logo marki.

Skoroszyty na dokumenty z nadrukiem

Personalizowane skoroszyty na dokumenty to świetne rozwiązanie dla każdej firmy. Zastosowanie logo pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki. Jednocześnie stanowi swoistego typu reklamę, jeżeli tylko teczki wykorzystywane są poza firmą, np. na spotkaniach z kontrahentami.
Umieszczenie dowolnych nadruków zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz sprawia, że skoroszyt można dowolnie spersonalizować oraz dopasować do swoich potrzeb i wymaganego zakresu informacji.

Wytrzymały karton, z którego wykonane są skoroszyty, pozwala zabezpieczyć dokumenty, a także ułatwia ich przechowywanie. Atutem takiego rozwiązania jest również możliwość stworzenia pewnego typu teczki ofertowej dla kontrahentów.

Podobne wpisy