Teczka na akta sprawy dla kancelarii prawnej

Przygotowane na zamówienie kancelarii prawnych Zawada teczki to przykład wysokiej jakości akcesoriów biurowych, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę oraz doskonale odpowiadają potrzebom specyficznego rodzaju branży.

Spersonalizowane, przygotowane na zamówienie materiały papierowe to w przypadku kancelarii obowiązek. W tej branży liczy się profesjonalizm – konkurencja jest duża, a klienci poszukując prawnika, zwracają uwagę na stopień wyspecjalizowania i rzetelność, których dowodem są między innymi spersonalizowane akcesoria biurowe, takie jak teczki czy koperty oraz profesjonalnie wykonane wizytówki, broszury i inne materiały papierowe.

Jeśli kancelaria ma budzić zaufanie i kojarzyć się z usługami realizowanymi na najwyższym poziomie, wszystkie elementy powinny tworzyć spójną całość – być zgrane pod względem stylistyki i koloru. Akcesoria musi też cechować wysoka jakość wykonania – to ona świadczy o uczciwym i rzetelnym podejściu do klienta.

Przygotowane na zamówienie kancelarii prawnych Zawada teczki to przykład wysokiej jakości akcesoriów biurowych, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę oraz doskonale odpowiadają potrzebom specyficznego rodzaju branży, jaką jest rynek usług prawnych.

Przygotowane z troską o najmniejszy detal świadczą o profesjonalizmie i najwyższej trosce o klienta, a tym samym stanowią nie tylko praktyczne akcesorium, ale także istotny element brandingu, czyli tworzenia w świadomości klienta pozytywnego obrazu firmy.

Teczka na dużą liczbę dokumentów

Teczka dla kancelarii Zawada wykonana została z dobrego jakościowo kartonu, który cechuje wysoka odporność na zagniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Karton jest gruby i solidny, dzięki czemu zapewnia dokumentom właściwą ochronę. Jego wierzchnia warstwa ma gładkie, błyszczące wykończenie, które sprawia, że teczka dobrze się prezentuje, a umieszczone na niej elementy graficzne i napisy są dobrze widoczne.

Stronę zgięcia ozdobiono delikatnymi wgłębieniami, które są subtelną, nie narzucającą się dekoracją, idealnie pasującą do specyfiki kancelarii prawnej. Teczka na dokumenty dla kancelarii Zawada wyposażona została w praktyczne i wygodne zapięcie, jakim jest gumka, która pozwala na szybki dostęp do dokumentów i jest mało kłopotliwa w codziennym użytkowaniu.

Dodatkowym atutem teczki jest tak zwany wąs, który umieszczono w środku. Ten pozwala na wpięcie dokumentów w koszulkach, dzięki czemu te są lepiej zabezpieczone: nie przesuwają się, nie gubią, nie zmieniają kolejności, co w przypadku dokumentów prawnych odgrywa niezwykle istotną rolę.

Projekt graficzny na zamówienie

Projektując teczkę, zadbano o jej warstwę wizualną. W przypadku kancelarii prawnej każdy element graficzny powinien być dobrze przemyślany – materiały, z których korzysta kancelaria prawna powinna cechować prostota i subtelna elegancja, które kojarzą się z profesjonalizmem. Należy unikać agresywnych wzorów czy kolorów.

Teczka na akta sprawy wykonana dla kancelarii Zawada idealnie spełnia te wymagania. W projekcie postawiono na klasyczne formy i stonowaną kolorystykę. Teczka przygotowana została w kolorze białym, a umieszczone na niej napisy są czarne, wykonane w klasycznym, prostym kroju.

Jedynym kolorowym elementem jest logo firmy umieszczone w górnej części teczki – dzięki temu zabiegowi stanowi ono centralną informację dla osoby, która sięga po teczkę i jest dla niej najważniejszą informacją.

Teczka zaprojektowana dla kancelarii prawnej

Równie istotna, jak estetyka w projekcie teczki na akta sprawy jest funkcjonalność. Projekt dla kancelarii Zawada nie ma sobie równych, jeśli chodzi o praktyczne rozwiązania stworzone z myślą i specyficznych potrzebach kancelarii.

Na wierzchniej warstwie teczki oprócz loga firmy umieszczono rubryki na dane dotyczące sprawy: jej rodzaj, sygnaturę akt, dane powoda i pozwanego, dzięki czemu wszystkie dokumenty w kancelarii zostaną w bezproblemowy sposób oznaczone i zabezpieczone przez zgubieniem. Ciekawym elementem projektu jest także wewnętrzna strona teczki – na tak zwanej trzeciej stronie umieszczono tabelę, którą uzupełnić można o dane dotyczące kolejnych rozpraw: datę, godzinę i salę.

To niezwykle wygodny i praktyczny sposób gromadzenia informacji na temat sprawy – dzięki takiemu zabiegowi wszystkie ważne treści dotyczące konkretnej sprawy zgromadzone zostaną w jednym miejscu, co znacznie ułatwi pracę prawnikom.


Skorzystaj z oferty przygotowanej na potrzeby Twojej Kancelarii

Kompleksowa obsługa oraz produkty najwyższej jakości sprawdzone przez profesjonalistów z branży to wyższa skuteczność i lepsza promocja Twojego biznesu!

Polecamy:

  • Teczki z nadrukiem
  • Wizytówki
  • Notesy z logiem kancelarii
  • Papier firmowy
  • Skoroszyty na dokumenty
  • Indywidualne nadruki
  • Materiały promocyjne

Podobne wpisy