Teczka na akta sprawy dla kancelarii prawnej

Teczka na akta sprawy, którą przygotowaliśmy na zamówienie kancelarii prawnych Zawada, to przykład wysokiej jakości akcesoriów biurowych. Łączy ona w sobie funkcjonalność i estetykę oraz doskonale odpowiada specyficznym potrzebom tego rodzaju branży.

Spersonalizowane i przygotowane na zamówienie materiały papierowe to w przypadku kancelarii punkt obowiązkowy. W tej branży liczy się profesjonalizm. Konkurencja jest duża, a klienci poszukując prawnika, zwracają uwagę na stopień wyspecjalizowania i rzetelność, których dowodem są między innymi spersonalizowane akcesoria biurowe. Zaliczamy do nich teczki na akta sprawy, koperty, dobrze wykonane wizytówki, broszury i inne materiały.

Jeśli kancelaria ma budzić zaufanie i kojarzyć się z usługami realizowanymi na najwyższym poziomie, wszystkie elementy powinny tworzyć spójną całość. Dopasowanie oraz zgranie pod względem stylistyki i koloru jest bardzo istotne. Akcesoria musi też cechować wysoka jakość wykonania, ponieważ to ona świadczy o uczciwym i rzetelnym podejściu do klienta.

Rynek usług prawnych charakteryzuje się konkretnymi potrzebami, jeśli chodzi o akcesoria biurowe. Dlatego przygotowane z troską o najmniejszy detal materiały świadczą o profesjonalizmie oraz najwyższej trosce o klienta. Poza tym stanowią nie tylko praktyczne akcesorium, ale także istotny element brandingu. Tworzenie w świadomości klienta pozytywnego obrazu firmy jest bardzo ważnym działaniem marketingowym.

Teczka na dużą liczbę dokumentów

Teczkę dla kancelarii Zawada wykonaliśmy z dobrego jakościowo kartonu, który cechuje wysoka odporność na zagniecenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Karton jest gruby i solidny. To sprawia, że zapewnia dokumentom właściwą ochronę. Jego wierzchnia warstwa ma gładkie, błyszczące wykończenie, które powoduje, że teczka dobrze się prezentuje, a umieszczone na niej elementy graficzne i napisy są widoczne oraz czytelne.

Stronę zgięcia ozdobiliśmy delikatnymi wgłębieniami, które są subtelną, nie narzucającą się dekoracją. Taki element idealnie pasuje do specyfiki kancelarii prawnej. Teczka na dokumenty dla kancelarii Zawada jest wyposażona w praktyczne i wygodne zapięcie, jakim jest gumka, która pozwala na szybki dostęp do dokumentów i jest mało kłopotliwa w codziennym użytkowaniu.

Dodatkowym atutem teczki jest tak zwany wąs, umieszczony w środku teczki na akta sprawy. Element ten pozwala na wpięcie dokumentów w koszulkach. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ dzięki temu kartki są lepiej zabezpieczone: nie przesuwają się, nie gubią, nie zmieniają kolejności. A to w przypadku dokumentów prawnych odgrywa niezwykle istotną rolę.

Indywidualny projekt graficzny teczki na akta sprawy

Przy projektowaniu teczki na akta sprawy, zadbaliśmy o jej stronę wizualną. W przypadku kancelarii prawnej każdy element graficzny powinien być dobrze przemyślany. Materiały, z których korzysta kancelaria powinna cechować prostota i subtelna elegancja, które się kojarzą z profesjonalizmem. Należy unikać agresywnych wzorów czy kolorów.

Teczka na akta sprawy dla kancelarii Zawada idealnie spełnia te wymagania. W projekcie postawiliśmy na klasyczne formy i stonowaną kolorystykę. Zaproponowaliśmy teczkę w białym kolorze, natomiast napisy w kolorze czarnym. Nadruk jest prosty i klasyczny, bez finezyjnego kroju czcionki.

Jedynym kolorowym elementem jest logo firmy umieszczone w górnej części teczki. Stanowi ono centralną informację dla osoby, która sięga po teczkę i jest dla niej najważniejszym przekazem.

Teczka na akta sprawy zaprojektowana dla kancelarii prawnej

Równie istotna jak estetyka w projekcie teczki na akta sprawy jest funkcjonalność. Projekt dla kancelarii Zawada nie ma sobie równych, jeśli chodzi o praktyczne rozwiązania stworzone z myślą o specyficznych potrzebach kancelarii.

Na wierzchniej warstwie teczki, oprócz logotypu firmy, umieściliśmy rubryki na dane dotyczące sprawy. Jest tam miejsce na opisanie jej rodzaju, sygnatury akt, a także danych powoda i pozwanego. Dzięki temu wszystkie dokumenty w kancelarii będą w bezproblemowy sposób oznaczone i zabezpieczone przed zagubieniem. Ciekawym elementem projektu jest także wewnętrzna strona teczki. Na tak zwanej trzeciej stronie znajduje się tabela, którą uzupełnić można o dane dotyczące kolejnych rozpraw: datę, godzinę i salę.

To niezwykle wygodny i praktyczny sposób gromadzenia informacji na temat sprawy, ponieważ dzięki takiemu zabiegowi wszystkie ważne treści dotyczące konkretnej sprawy są zgromadzone w jednym miejscu, a to znacznie ułatwi pracę prawnikom.


Skorzystaj z oferty przygotowanej na potrzeby Twojej Kancelarii

Kompleksowa obsługa oraz produkty najwyższej jakości sprawdzone przez profesjonalistów z branży to wyższa skuteczność i lepsza promocja Twojego biznesu!

Polecamy:

  • Teczki z nadrukiem
  • Wizytówki
  • Notesy z logiem kancelarii
  • Papier firmowy
  • Skoroszyty na dokumenty
  • Indywidualne nadruki
  • Materiały promocyjne

Jeśli szukasz spersonalizowanych materiałów dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

Podobne wpisy