Teczki BOX dla Politechniki Warszawskiej

Do przechowywania dużej ilości dokumentów oraz ich przenoszenia doskonale sprawdzą się teczki BOX. Są to wytrzymałe modele, wykonane z wysokiej jakości kartonu, zamykane za pomocą gumki. Okazuje się, że okładki takich teczek można wykorzystać jako swoistego typu nośnik informacji. W ten sposób przyswajanie podstawowej wiedzy stanie się wygodniejsze, prostsze i szybsze. Przykładem praktycznie zaprojektowanej teczki BOX jest folder dla Politechniki Warszawskiej.

Teczki BOX dla Politechniki Warszawskiej

Teczki BOX dla studentów Politechniki Warszawskiej zostały zaprojektowane z uwzględnieniem tego, co ułatwi żakom przyswajanie wiedzy w elementarnym zakresie. Ich minimalistyczne okładki zawierają zbiór podstawowych informacji, w tym tych dotyczących linii na mapach, podziałek numerycznych, podstaw rzutowania prostokątnego europejskiego oraz pisma technicznego. Wygospodarowano także miejsce na własnoręczny podpis właściciela. Wszystko to zostało zachowane w formie czytelnej tabeli.

teczki box
teczki kartonowe
teczki na dokumenty
teczki na dokumenty

Teczki kartonowe typu BOX wytwarzane są z wytrzymałego kartonu, który zabezpiecza dokumenty i projekty znajdujące się wewnątrz. Ponadto grubszy profil ze sztywnego papieru sprawia, że tego typu teczki mogą posłużyć z powodzeniem przez cały okres studiów – takie rozwiązanie zapewnia bowiem dłuższą eksploatację.

Teczki składają się z okładki, trzech skrzydełek oraz gumki – zadaniem tych elementów jest zamknięcie i zabezpieczenie zawartości przed wysunięciem się. Minimalistyczna forma, czyli białe tło połączone z czarnymi literami, symbolami i rysunkami, to idealne rozwiązanie w przypadku teczek naukowych. Zbędne elementy nie rozpraszają przekazu, a zawarte informacje są czytelne i przejrzyste.

Teczki BOX jako pomoc naukowa

Na przykładzie teczki BOX dla Politechniki Warszawskiej można śmiało stwierdzić, że okładki folderów świetnie sprawdzają się jako pomoc naukowa. Zamiast elementów nawiązujących do instytucji lub kolorowych printów, okładki teczki są odpowiednim miejscem na zastosowanie swoistego typu „ściągi”.

Foldery jako pomoc naukowa sprawdzą się zarówno w przypadku uczelni wyższych, jak i szkół średnich, podstawowych, kółek zainteresowań, a także różnego typu warsztatów tematycznych. Zakres informacji znajdujących się na okładce teczki można dobrać indywidualnie do zapotrzebowania.

Dzięki temu, że podstawowa wiedza będzie zawsze pod ręką, zapamiętanie wzorów, symboli czy innych informacji będzie naturalne i proste. Wystarczy spojrzenie na okładkę, aby przypomnieć sobie konkretną regułę i zastosować ją podczas tworzenia projektów itp.

teczki na zamówienie
teczki na dokumenty
teczki z nadrukiem

Teczki na zamówienie

Teczki BOX doskonale sprawdzają się do przechowywania dużej ilości dokumentów – listów, faktur, projektów oraz innych. Są pojemne, wykonane z trwałego kartonu, który chroni przed zniszczeniem kartki znajdujące się wewnątrz. Grzbiet folderu może zostać wykorzystany do podpisu – tym samym możliwe jest ustawienie teczek na półce i szybkie znalezienie konkretnej z nich.

Teczki BOX na zamówienie mogą zawierać dowolne informacje. Ich zaletą jest możliwość wykorzystania wolnej przestrzeni w swobodny sposób. Może ona zostać zagospodarowana z uwzględnieniem samych reguł lub rysunków – wszystko zależy od indywidualnego projektu i oczekiwań klienta.

Podobne wpisy