Teczki dla Zakładu Usług Pogrzebowych Kalla

Teczki dla Zakładu Usług Pogrzebowych Kalla


Teczki ofertowe, które zostaną odpowiednio zaprojektowane, mogą stanowić wartościową reklamę firmy. Podstawą podczas tworzenia projektu jest dopasowanie go do branży, w której działa przedsiębiorstwo. Przykładem realizacji z uwzględnieniem zasad czytelnego przekazu jest teczka dla Zakładu Usług Pogrzebowych Kalla. Zastosowanie metody hot-stamping sprawiło, że projekt jest elegancki, stonowany i świetnie wpisuje się w branżę, w której działa firma.

Teczki dla Zakładu Usług Pogrzebowych Kalla

Usługi pogrzebowe kojarzone są z powagą, zadumą oraz godnym ostatnim pożegnaniem najbliższych osób. Klienci, szukając firmy świadczącej tego typu usługi, pragną, aby ten dzień przebiegł bez żadnych zakłóceń, w spokoju. Stawiają więc na profesjonale domy pogrzebowe, których pracownicy będą godnie wykonywali swoje obowiązki.

O profesjonalizmie firmy świadczy między innymi jej wizerunek. Na ten natomiast wpływa to, w jaki sposób przedsiębiorstwo „prezentuje się” w swojej branży. Z tego też względu domy pogrzebowe powinny kreować swój wizerunek w taki sposób, aby nie urazić uczuć klientów. Przykładem realizacji, który wpisuje się w taką koncepcję, są teczki dla Zakładu Usług Pogrzebowych Kalla.

teczki ozdobne dla zakładu usług pogrzebowych

teczki ozdobne dla zakładu usług pogrzebowych

teczki ozdobne dla zakładu usług pogrzebowych

W tym projekcie zastosowano ozdobny czarny karton połączony ze złotym uszlachetnieniem (hot-stamping). Pozwoliło to osiągnąć profesjonalny efekt, podkreślając tym samym fachowość firmy. Minimalistyczny projekt z czarnym kolorem w roli głównej oraz złotymi elementami nadaje całości elegancji i ponadczasowości. Tłoczony wzór, logo i napisy to jedyne wyróżniki na ozdobnym kartonie.

Teczki mają klasyczną formę, która dodatkowo została wzbogacona w kieszeń zabezpieczającą przed wypadaniem dokumentów znajdujących się wewnątrz. Zastosowany karton jest wytrzymały, dzięki czemu szybko się nie zniszczy, a także na długo zachowa swoje walory użytkowe i estetyczne. Teczka jest pojemna. Aby wyjąć z niej dokumenty, wystarczy otworzyć okładkę i wysunąć je z kieszeni.

 

teczki dla zakładu usług pogrzebowych

Hot-stamping w projektach teczek i nie tylko

Hot-stamping jest techniką, która pozwala na uzyskanie pozłacanych oraz posrebrzanych wytłoczeń. Metoda ta wykorzystuje wysoką temperaturę, specjalne matryce oraz stemple. Nie bez powodu nazywana jest uszlachetnianiem druku.

Zaletą hot-stampingu jest to, że może być bezpiecznie wykorzystywany do wydruków na różnorodnych materiałach. Uzyskany efekt jest trwały, nie ściera się, co wpływa także na estetykę projektu. Nawet jeżeli po czasie kolor znikłby z kartonu, na jego powierzchni nadal pozostanie wytłoczony wzór.

Hot-stamping coraz powszechniej wykorzystywany jest na rynku opakowań. Uzyskany efekt nadaje luksusowego, eleganckiego, profesjonalnego charakteru. Zdobienie podnosi walory estetyczne projektu, pozytywnie wpływając na kształtowanie wizerunku marki w oczach potencjalnych klientów.

teczki ozdobne dla zakładu usług pogrzebowych

teczki na dokumenty dla zakładu usług pogrzebowych

teczki na dokumenty dla zakładu usług pogrzebowych

Zobacz również:
Masz pomysł na własne teczki ozdobne?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Opakowania według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie