|

Teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej

Zobacz jak wykonaliśmy ekologiczne teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej.

Wszystkie firmy, w których podpisywana jest znaczna ilość różnego rodzaju dokumentacji powinny zainwestować w nowoczesne, ekologiczne teczki zaprojektowane specjalnie dla nich, aby móc przechowywać dokumenty w sposób zabezpieczony, a jednocześnie wyróżnić się na tle konkurencji.

Teczki ekologiczne dla kancelarii adwokackiej i nasz nowoczesny projekt

Kancelarie adwokackie kojarzą nam się w głównej mierze z doskonale ubranym personelem, kobietami w idealnie dopasowanych garsonkach oraz mężczyznami w idealnie skrojonych garniturach, którzy całe dnie spędzają nad różnego rodzaju dokumentami. W naszych skojarzeniach w zdecydowanej mierze przeważają odcienie granatu i czerni oraz biel koszul i kołnierzyków. Dokładnie tak większości osób kojarzą się kancelarie adwokackie, a więc najprostszym rozwiązaniem byłoby zaproponowanie naszemu klientowi teczek w kolorze czerni lub granatu.

Jednak wybierając te kolory sprawilibyśmy, że kancelaria Gronek & Gronek zupełnie zginęłaby w tłumie i wyróżniałaby się na tle konkurencji. Aby zapobiec takiemu obrotowi sprawi postawiliśmy na zupełnie nowy wariant teczek wykonanych z tektury ekologicznej. Nie powlekając teczki żadnym odcieniem sprawiliśmy, że od razu rzuca się ona w oczy i świetnie się prezentuje. Na samym środku teczki zaprojektowaliśmy nowocześnie prezentującą się nazwę kancelarii “Gronek & Gronek”, która została wykonana ciekawą i niebanalną czcionką, a w prawym, górnym rogu teczki na czarnym tle znalazło małe logo kancelarii.

W ten sposób stworzyliśmy idealny mariaż ekologii z nowoczesnością, która z pewnością nie zginie w tłumie, a mocno zaakcentowana nazwa kancelarii będzie się idealnie prezentować na teczce nawet z dalekiej odległości. Do kompletu bardzo podobna w swojej formie nazwa znalazła się również na kopertach firmowych, które również zostały zaprojektowane przez nasz zespół projektantów. Teczki dla kancelarii nie muszą być czarne, nudne i bez wyrazu – powinny się doskonale wyróżniać i dać się zauważyć na ulicy, w tramwaju czy w budynku sądu.

teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej
teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej
teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej
teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej
teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej
teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej

Jak zaprojektowaliśmy teczki dla kancelarii Gronek & Gronek?

Kancelarie adwokackie powinny iść z duchem czasu i również postawić na ekologię oraz w znacznej mierze przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Teczki ekologiczne dla kancelarii adwokackiej to przysłowiowy strzał w dziesiątkę nie tylko pod względem dbania o naszą planetę, ale również pod względem estetycznym. Użycie wysokiej jakości papieru w naturalnym odcieniu dało świetny efekt, który bardzo spodobał się klientowi.

Do tego czarny, wyrazisty tusz, którym nadrukowaliśmy nazwę kancelarii, logo oraz adres strony internetowej sprawił. że całość jest niezwykle estetyczna, bardzo nowoczesna i niebanalna. Dzięki temu, iż używamy jedynie najwyższej jakości materiałów klient nie musi się martwić, że nadrukowane litery rozmarzą się czy wyblakną. Sztywny i wytrzymały karton jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zagniecenia i pęknięcia. Doskonale chroni zawarte w nim dokumenty, porządkuje je i układa w odpowiedni sposób.

Wewnątrz teczki znajduje się specjalny, bardzo wytrzymały wąs, do którego można wpinać dokumenty lub koszulki z umowami. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możemy być pewni, że dokumenty nie będą się przemieszczać, ani nie wypadną. Ponadto zastosowanie grubego kartonu spełnia jeszcze jedną, ważną funkcję ochronną dając poczucie bezpieczeństwa danych i informacji zawartych na dokumentach w teczce.

Teczki dla kancelarii adwokackiej – niebanalne rozwiązania i zaskakujące efekty

Teczki ekologiczne to idealny przykład produktu wręcz szytego na miarę potrzeb i oczekiwań klienta. Nowoczesny i schludny wygląd w połączeniu z ekologicznymi rozwiązaniami dał naprawdę fantastyczny i nieoczekiwany efekt, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Połączenie prostych w swojej formie elementów dało doskonały rezultat, który nie tylko idealnie wyróżni klienta na tle konkurencji, ale również sprawi, że będzie on postrzegany jako rzetelny i godny zaufania partner.

teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej
teczki na dokumenty dla kancelarii adwokackiej

Podobne wpisy