teczki na akta

Teczki na dokumenty dla kancelarii prawnej

Teczka na dokumenty – jakże popularny element wyposażenia każdego biura. Pamiętaj jednak, że nie musi być ona nudna i szara. Nasza drukarnia sprawi, że Twoja klasyczna teczka na akta stanie się niezwykłym materiałem biurowym, ale i reklamowym. Takim przykładem jest nasza realizacja teczki dla kancelarii adwokackiej. 

Teczki na akta kancelarii

Teczki ofertowe są bardzo powszechnie stosowanym materiałem biurowym, który ułatwia pracę. Często musi pomieścić sporą ilość dokumentów. Dlatego należy zadbać o właściwy dobór surowca oraz wiele innych technicznych aspektów.

Na jakie parametry zatem zwrócić uwagę, aby teczka mogła spełnić swoją rolę i służyć przez długie lata?

Do wykonania teczki na akta zdecydowaliśmy się na karton o gramaturze 300 g. Odpowiednia grubość materiału zapewni trwałość i wytrzymałość. Wybierając surowiec należy również uwzględnić możliwość wykonania nadruku. To właśnie on sprawi, że teczka nabierze indywidualnego charakteru. Ale o tym opowiemy za chwilę.

teczki na akta kancelarii
teczki na akta kancelarii
teczki na akta kancelarii
teczki na akta kancelarii
teczki na akta kancelarii

Ważnym elementem są również wewnętrzne zakładki, służące do podtrzymania dokumentów. W tej realizacji wykonaliśmy trzy zakładki, co pozwoli utrzymać akta we właściwym porządku.  Do tego teczka posiada dwa otwory do samodzielnego zamontowania plastikowego wąsa, co znacznie ułatwi archiwizację dokumentów. Każda kancelaria doceni dbałość o takie szczegóły, wiedząc, jak wiele dokumentów należy zgromadzić jako akta sprawy.

Mając na uwadze sporą ilość wydruków do przechowania, wyposażyliśmy teczkę w grzbiet o wielkości czterech centymetrów. Dzięki zastosowanym bigom ma on możliwość regulacji co jeden centymetr. To bardzo przydatny i praktyczny detal, który pozwoli Ci na indywidualne dostosowanie wielkość teczki do jej zawartości.

Oczywiście nieodzownym składnikiem takiej teczki jest gumka. Dodajemy ją oddzielnie, do montażu przez klienta, aby podczas transportu na teczkach nie pojawiły się odkształcenia czy odciśnięcia. Wybierając teczkę z gumką, szybko i wygodnie zamkniesz zawartość i zyskasz pewność, że Twoje dokumenty będą odpowiednio przechowywane. To naprawdę praktyczne rozwiązanie. Zapewne dlatego ten rodzaj teczek jest najczęściej wybierany przez naszych klientów.

teczki na akta kancelarii
teczki na akta kancelarii
teczki na akta kancelarii

Teczki dla kancelarii wykonane na zamówienie

Zastanawiasz się, czy teczka powinna posiadać jakiś nadruk? Albo jak wykonać druk na teczkach, aby końcowy produkt był wysokiej jakości?

Teczki z logo to fantastyczny pomysł! W ten sposób podkreślisz jej charakter. Możesz sprawić, że będzie wizytówką Twojej firmy lub materiałem reklamowym. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj projektu pojawi się na Twojej teczce i jaką rolę ma ona spełniać.

W przypadku naszej realizacji zastosowaliśmy jednostronny nadruk z czterech podstawowych kolorów CMYK. Na froncie, na klasycznej białej powierzchni teczki, pojawił się logotyp kancelarii oraz jej pełna nazwa. Dodatkowo z tyłu nadrukowane zostały wszystkie dane kontaktowe.

W ten sposób elegancka teczka stała się świetną wizytówką kancelarii. Wręczając teczkę, promujesz swoją markę i zwiększasz jej widoczność. To niezwykle ważny aspekt marketingowy dla każdego biznesu.

Jeśli zatem poszukujesz teczki na dokumenty, zapraszamy do kontaktu. Wiemy, jak stworzyć personalizowaną, funkcjonalną teczkę z gumką. Wykonamy ją z dbałością o każdy detal, aby spełniła Twoje oczekiwania.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem teczek dla swojej kancelarii, napisz do nas.

Podobne wpisy