teczki na dokumenty
|

Teczki na dokumenty dla Politechniki Krakowskiej

Ekologiczne teczki na dokumenty to świetny pomysł nie tylko na przechowywanie dokumentacji. Doskonale sprawdzą się na wszelkiego typu konferencjach, spotkaniach biznesowych, szkoleniach oraz na zajęciach ćwiczeniowych na uczelniach. To również sposób na pokazanie troski o środowisko naturalne i promowania działań na rzecz klimatu. Zobacz jak wykonaliśmy ekologiczne teczki na dokumenty dla Politechniki Krakowskiej.

Teczki ekologiczne na dokumenty to rozwiązanie, jakie wybierają przede wszystkim podmioty, którym zależy na podkreśleniu ekologicznego charakteru swojej działalności, a także troski o środowisko naturalne. W ten sposób budują pozytywny wizerunek marki wśród odbiorców oraz kontrahentów.

Ekologiczne teczki wykonane są z kartonu pochodzącego z recyklingu. Zastosowanie odpowiednich technologii produkcji sprawia, że skoroszyty są wytrzymałe i mogą służyć przez długi czas bez obaw o zniszczenie. Współcześnie racjonalne podejście do wykorzystywania surowców naturalnych jest bardzo ważne oraz pozytywnie postrzegane w oczach społeczeństwa.

teczki na dokumenty
teczki na dokumenty
teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty – dlaczego warto być eko

Teczki ekologiczne na dokumenty są dopracowane w każdym detalu. Gruby, odporny na uszkodzenia karton sprawia, że znajdujące się wewnątrz dokumenty oraz projekty są odpowiednio chronione. Kartki są zabezpieczone przed ewentualnym zabrudzeniem czy też zagnieceniem.

Tego typu teczki nie muszą być nudne. Doskonale sprawdzają się jako baza dla projektów minimalistycznych, a także bardziej kreatywnych, rozbudowanych. Nasz zespół grafików z przyjemnością podejmie się pomocy w stworzeniu projektu dopasowanego do profilu działalności Twojej marki.

Eko teczki na dokumenty to również świetny sposób na promocję firmy. Oryginalny projekt z pewnością przyciągnie uwagę obserwatora i na długo zapadnie w pamięci.

Trendy ekologiczne oraz biznes i przedsiębiorczość nie muszą się wykluczać. Teczki ekologiczne pozwolą na uporządkowanie oraz sortowanie dokumentacji – zarówno w firmie, jak i na studiach. Porządek w dokumentach jest bardzo ważny. To świetne, że ekologiczne teczki pozwalają łączyć świadomą troskę o środowisko oraz lepszą organizację pracy.

teczki na dokumenty
teczki na dokumenty
teczki na dokumenty
teczki na dokumenty
teczki na dokumenty

Teczki dla Politechniki Krakowskiej

Przykładem realizacji, której mieliśmy okazję się podjąć, są teczki ekologiczne dla Politechniki Krakowskiej. Założeniem projektu było stworzenie funkcjonalnego skoroszytu, który jednocześnie nawiązuje do eko trendu.

Bazą teczki jest karton otrzymany z recyklingu. Oszczędna szata graficzna sprawia, że całość prezentuje się niezwykle profesjonalnie. Czarne grafiki to logo oraz napisy. Elementy graficzne wykorzystane zarówno na froncie, jak i tylnej klapie teczki nawiązują do jednego z logo. Na skrzydle skoroszytu znalazła się dewiza: „Działamy na rzecz klimatu”, co w połączeniu z formą teczki podkreśla racjonalne podejście podmiotu do kwestii związanych z ochroną środowiska.

Teczka została wyposażona w blaszkę oraz wąs, dzięki czemu można w nią wpiąć dokumenty – bez obaw o to, że wypadną lub wysuną się niezauważalnie. Atutem jest także skrzydło, które zabezpiecza kartki m.in. przed zaginaniem się rogów. Tego typu skoroszyt można bezpiecznie włożyć do teczki na laptopa, aktówki czy plecaka. Zagięcie przy grzbiecie sprawia, że wewnątrz teczki może znaleźć się wiele dokumentów.

teczki na dokumenty
teczki na dokumenty
teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty na zamówienie

Skutecznym sposobem na reklamę marki są personalizowane teczki na dokumenty. Często sukces tego typu promocji firmy tkwi w prostocie. Skoroszyty z motywami nawiązującymi do przedsiębiorstwa stanowią swoistego typu wizytówkę. Z jej pomocą można wyróżnić się pośród konkurencji.

Na teczce można umieścić tylko logo marki. Można również zagospodarować powierzchnię pod większą ilość informacji. Wszystko zależy od koncepcji oraz wizji. Umieszczając na froncie lub tylnej klapie skoroszytu dane marki, możemy budować rozpoznawalność marki. Na teczce mogą znaleźć się m.in. dane do kontaktu, adres strony internetowej czy adres fizycznej siedziby firmy.

Personalizowane eko teczki na dokumenty to świetny sposób na niskobudżetową reklamę firmy oraz okazanie troski środowisku naturalnemu.

Podobne wpisy