teczki ofertowe politechnika warszawska
|

Teczki na dokumenty dla Politechniki Warszawskiej

Zobacz jak wykonaliśmy teczki ofertowe dla Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.

Uczelnie wyższe, politechniki czy uniwersytety to urzędy, gdzie w dziekanatach i sekretariatach przechowywane jest całe mnóstwo różnorodnych dokumentów, umów czy papierów studenckich. Dlatego stworzenie ciekawej wizualnie, a zarazem pojemnej i wytrzymałej teczki na dokumenty dla Politechniki Warszawskiej było dla nas bardzo ciekawym i ambitnym zadaniem.

Teczki ofertowe na dokumenty dla Politechniki Warszawskiej – ciekawy i nowoczesny projekt dla renomowanej uczelni

Politechnika Warszawska to znana w kraju i szanowana uczelnia z długą i bogatą tradycją. Założona w 1915 roku może obecnie pochwalić się tytułem jednej z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku jej mury opuszczają tysiące wykształconych, wspaniałych ludzi, którzy pragną zmieniać świat na lepsze i godnie reprezentować uczelnię w wielkim świecie.

Politechnika Warszawska to miejsce z bogatą historią, jednak nie oznacza to, że władze jak i profesorowie tkwią w przeszłości i nie chcą iść z duchem czasu – wręcz przeciwnie. Dlatego stworzenie nowoczesnej oprawy dla teczki na dokumenty wcale nie było łatwym zadaniem. Chodziło przede wszystkim o podtrzymanie tradycji i nawiązanie do znanego logotypu uczelni pisanego dość charakterystyczną czcionką, a jednocześnie przeniesienie nieco awangardy i nowoczesności w szeregi uczelni w taki sposób, aby również studenci mogli się świetnie identyfikować z zaproponowanym projektem.

Mariaż prostych, a jednocześnie wyrazistych form z tradycyjną, ciekawą czcionką przypadł do gustu władzom uczelni i od dziś przechowywane w teczkach dokumenty będą zerkać w dziekanacie spod kolorowej, niebanalnej okładki.

teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa

Teczki na dokumenty dla uczelni wyższej – jak umiejętnie przenieść podkreślić tradycję nowoczesną oprawą

Projektując teczki na dokumenty dla Politechniki Warszawskiej pragnęliśmy połączyć bogatą historię uczelni z ciekawym, współczesnym motywem. W wyniku naszych starań i burzy mózgów całego zespołu powstała bardzo ciekawa, radosna w swojej formie okładka, która świetnie oddaje ducha uczelni oraz przenosi ją w XXI wiek.

Postanowiliśmy zostawić na okładce znane wszystkim logo uczelni pisane charakterystyczną czcionką, jednak aby nie było nudno i zbyt podniośle postanowiliśmy wpleść tutaj prosty element kolorystyczny w postaci dość grubego, pięknego i słonecznego, żółtego pasa dzielącego okładkę na pół. Po lewej stronie zachowaliśmy wielkie, czarne litery „PW” czyli skrót od nazwy uczelni „Politechnika Warszawska”, natomiast po prawej stronie wstawiliśmy gruby, żółty pas, który nieco rozświetlił cały projekt i nadał mu ciekawego, radosnego wyglądu. W prawym, górnym rogu znalazło się również miejsce na umieszczenie nazwy wydziału.

Litery „PW” jak również cała tylna okładka zostały powleczone jasnym, delikatnym, szarym kolorem, od którego świetnie odbija radosny żółty odcień tworząc bardzo ładną, spójną tonację kolorystyczną. Na tylnej okładce w centralnej części został nadrukowany adres strony internetowej uczelni. Ten nietuzinkowy i nieszablonowy projekt to fantastyczny sposób na delikatne „odmłodzenie” uczelni oraz nadanie jej wesołego, radosnego wizerunku.

teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa
teczka ofertowa

Teczki na dokumenty dla Politechniki Warszawskiej – wytrzymałe i odporne teczki na studencką dokumentację

Ciekawy i dość młodzieżowy projekt okładki to jedno, jednak nie należy zapomnieć, że w tych teczkach przechowywane będą istotne, studenckie dokumenty, a więc bardzo ważnym aspektem teczki na dokumenty jest jej wytrzymałość. Teczki ofertowe zostały wykonane z odpornego, grubego kartonu, który bez większych problemów ochroni dokumentację przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Ponadto teczki ofertowe zostały wyposażone w wewnętrzne, dodatkowe zakładki, które mają za zadanie przytrzymanie dokumentacji na miejscu nawet w momencie transportu lub przenoszenia teczek z miejsca na miejsce.

Nie trzeba zatem się martwić, że przy poruszeniu teczki wypadną z niej poufne umowy czy informacje wrażliwe – teczki ofertowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc w uporządkowaniu i przechowywaniu dokumentów dzięki zastosowaniu specjalnych wewnętrznych wąsów.

Ponadto mogą one również służyć jako teczki ofertowe lub przeznaczone do archiwizacji dokumentów według wybranego kryterium – ten nowoczesny produkt jest uniwersalny i jedynie od klienta zależy w jaki sposób go wykorzysta. Wytrzymałe i odporne teczki na dokumenty z miłego w dotyku, wytrzymałego kartonu to nowoczesny, nietuzinkowy produkt dla fantastycznej, idącej z duchem czasu uczelni. Dbałość o każdy detal, wysoka jakość wydruku oraz idealnie dopasowany, indywidualny projekt sprawiły, że jesteśmy szczególnie dumni z tego projektu.

Podobne wpisy