teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty dla Sinnet House of Sports

Jak zaprojektować teczki na dokumenty dla klubu sportowego, który przede wszystkim stawia na różnorodność oraz indywidualizm?  

Co mówi o klubie sama Dyrektor Sinnet House of Sports?

“Sinnet House of Sports to miejsce, gdzie umacniają się więzi. To prawdziwa przyjemność – spędzić czas z rodziną lub znajomymi, skorzystać z sauny, zjeść coś dobrego po treningu i w pełni się zregenerować. Nasi trenerzy nazywają siebie ambasadorami pozytywnej komunikacji sportu i potrafią zmotywować młodsze pokolenia do tworzenia zdrowych nawyków.”

Projektanci zpapieru.pl od razu wiedzieli w jakim stylu zostanie zaprojektowana zamówiona przez Sinnet House of Sports teczka na dokumenty. Projekt, który powstał oraz końcowy produkt okazał się wyjątkowo udany!

teczki na dokumenty
teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty w stylu klasycznym

Zdecydowaliśmy się na połączenie minimalizmu oraz elegancji. Nie chcieliśmy, aby tak interesujące miejsce, z tak różnorodną ofertą nie przypadło do gustu każdemu, na czele z estetami. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że ostateczny projekt teczki na dokumenty opierać będzie się właśnie o zasady minimalizmu oraz niewymuszonego dobrego smaku.

Ciemny, elegancki odcień teczki sprawia, że klienci klubu mogą zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Na spacer przed trenigniem, ale również na biznesowe spotkanie po którym triumfalnie rozegrają partię squasha w swoim ulubionym klubie.

Estetyczne, minimalistyczne logo nie zaburza proporcji projektu – uzupełnia klasyczny kolor i sprawia, że poszczególne elementy teczki doskonale się ze sobą komponują.

teczki na dokumenty
teczki na dokumenty

Doskonała jakość oraz estetyka teczek

Choć kluby sportowe często kojarzyć mogą się intensywnością kolorów oraz hałaśliwymi sloganami – przy projektowaniu teczki zainspirowaliśmy się samym Sinnet House of Sports. Czyli elegancją, klasyką oraz ponadczasowością. Podobnie jak trenerzy Sinnet House of Sports dbają o swoich trenujących, zpapieru.pl zadbało o to, aby teczka na dokumenty została wykonana z materiałów najwyższej jakości – trwałych, solidnych, a także przyjemnych w dotyku.

Przemyślana konstrukcja teczki sprawia, że korzysta się z niej wyjątkowo wygodnie, a minimalistyczne design cieszy oczy jej użytkowników!

Współpraca przebiegła bardzo twórczo oraz przyjemnie. Zaangażowanie obu firm we wspólny projekt było ogromne oraz zaowocowało świetnymi rezultatami, które na co dzień mogą doceniać zarówno klienci jak i pracownicy firmy Sinnet House of Sports.

Podobne wpisy