Teczki na dyplomy dla liceum

Teczki na dyplomy dla liceum


Dyplomy ukończenia liceum mogą być wręczane samodzielnie lub w towarzystwie teczki, która doda profesjonalnego charakteru całej uroczystości. Foldery na dokumenty z logo to coraz powszechniej stosowana forma reklamy organizacji oraz firm. Ważne, aby osoba, która ma potencjalnie skorzystać z usług danego podmiotu, pozytywnie kojarzyła markę. Pomóc w tym mogą profesjonalne teczki z nadrukiem.

Stylowe teczki na dyplomy dla liceum

Teczki na dyplomy dla liceum powinny zostać zachowane w klimacie profesjonalizmu. W tym celu warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, czyli odpowiednie zestawienie kolorystyczne oraz prosty projekt.

Granatowy kolor w macie został połączony ze złotymi zdobieniami – napisami, logo oraz prostym projektem graficznym. Całość została utrzymana w duchu minimalizmu, który zwraca na siebie uwagę swą oryginalnością oraz ponadczasowością. Uniwersalne teczki z nadrukiem mogą później zostać wykorzystane do innych celów.

Przód teczki zdobi wytłoczone motto motywacyjne oraz prostopadle poprowadzone złote linie. Pomimo prostego układu nadają one projektowi niebanalnego charakteru. Mogą symbolizować cegiełki wiedzy, które systematycznie dokładane stworzą całość.

Na jednym ze skrzydełek umieszczone zostały dane kontaktowe oraz nazwa szkoły. Dzięki temu osoby zainteresowane edukacją w tej placówce będą mogły szybko zapoznać się z jej ofertą, np. odwiedzając stronę internetową szkoły.

teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne

Hot-stamping jako połączenie elegancji i trwałości

Hot-stamping to technika, która zyskuje na popularności. Metoda ta pozwala uzyskać pozłacane lub posrebrzane wytłoczenia – w formie napisów oraz logo. Podczas procesu tworzenia teczek z nadrukiem wykorzystywane są specjalne stemple i matryce, które pod wpływem wysokiej temperatury umożliwiają stworzenie niebanalnych wzorów i wytłoczeń. Hot-stamping znany jest także pod nazwą uszlachetniania druku.

Technika ta może być bezpiecznie wykorzystywana do wydruków na różnych materiałach. Efekt wytłoczeń jest trwały, co pozytywnie wpływa na estetykę całości. Nawet gdy kolor po czasie się zetrze, wytłoczenie w kartonie pozostanie, a sam napis i logo pozostaną czytelne dla użytkownika.

Hot-stamping coraz częściej wykorzystywany jest na rynku poligraficznym – zarówno w przypadku opakowań, jak i innych projektów. Uzyskany efekt nadaje projektowi eleganckiego i profesjonalnego charakteru. Złote lub srebrne zdobienia podnoszą walory estetyczne. Oryginalne projekty pozytywnie wpływają na kształtowanie wizerunku marki w oczach potencjalnych klientów.

teczki dla zakładu usług pogrzebowych

Teczka ze skrzydełkami – wygodne przechowywanie dokumentów

Teczki na dyplomy dla liceum mają standardowy rozmiar A4, czyli 210 x 297 mm. Uniwersalna wielkość pozwala ponownie wykorzystać folder. Licealiści składający podania na studia mogą przechowywać w nim dokumenty niezbędne do procesu rekrutacji. Przemieszczając się po mieście z teczką z logo szkoły, stanowią jej „żywą” reklamę.

Foldery mogą być wykonane w różnych technikach lakierowania. Najpopularniejsze jest krycie matowe lub z połyskiem. Wysokiej jakości papier o odpowiedniej gramaturze sprawia, że teczka jest wytrzymała i z powodzeniem może posłużyć do innych celów niż tylko wręczanie dyplomów.

Zaletą folderu jest zastosowanie skrzydełek, które zabezpieczają dokumenty przed wypadnięciem i zgubieniem. Teczka jest łatwa w składaniu dzięki zaznaczonym, wyprofilowanym liniom zagięcia. Dodatkowym atutem jest miejsce na wizytówki, które może zostać wykorzystane zgodnie ze swoim przeznaczeniem lub do innych celów, np. przechowywania ważnych informacji, które warto mieć zawsze pod ręką.

 

teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne teczki ozdobne

Teczki z nadrukiem – sposób na reklamę  

Wydając różnego typu dokumenty, w tym dyplomy, można je włożyć w teczki z nadrukiem. Dzięki temu osoba, która otrzymuje folder do ręki, jest przekonana, że firma dba o każdy detal, troszcząc się o profesjonalny charakter swoich usług. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala zyskać przychylność stałych kontrahentów oraz nowych, potencjalnych klientów. Teczki z nadrukiem to jeden z najprostszych sposobów na rozreklamowanie firmy bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych.

Większość klientów, którzy wejdą w jakąkolwiek interakcję z folderem z logo, podświadomie go zapamiętają i będą kojarzyć. Teczka powinna zostać zaprojektowana w taki sposób, aby przyciągać uwagę i jednocześnie informować, w jakiej branży funkcjonuje. Oryginalna koncepcja folderu pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, podkreślając charakter działalności.

Zobacz również:
Masz pomysł na własną teczkę?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Opakowania według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie