koperty kartonowe

Koperty

Potrzebujesz maksymalnej ochrony dla wysyłanych dokumentów? Chcesz aby Twoja przesyłka dotarła w idealnym stanie?

Oferujemy koperty w różnych wariantach: koperty papierowe, kartonowe i usztywniane. U nas o rozmiarze, gramaturze papieru i kształcie koperty decyduje wyłącznie Klient. Dlatego nasze koperty na zamówienie są często wykonywane ręcznie, bez pomocy specjalistycznych maszyn.

Zobacz więcej
teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty

Chcesz zapanować nad dużą ilością materiałów? Masz dość teczek, które niszczą się po kilku dniach użytkowania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

W zakresie naszych usług znajdują się m.in. tradycyjne teczki kartonowe z gumką, wiązane, teczki ofertowe i teczki na dokumenty. Wykonujemy również teczki na dokumenty z metalowym wąsem, które są chętnie wykorzystywane przy bieżącej archiwizacji dokumentów.

Zobacz więcej
pudełka reklamowe

Pudełka reklamowe

Szukasz odpowiedniego opakowania promocyjnego? Chcesz oferować swoje produkty w dobrym stylu?

Pudełka reklamowe mają szerokie zastosowanie. Przede wszystkich chronią materiały przed uszkodzeniem, a dzięki odpowiedniej budowie i rozmiarom, mogą pomieścić prawie każdy przedmiot. Jako producent galanterii papierniczej oferujemy nietypowe kształty i rozmiary naszych wyrobów.

Zobacz więcej
skoroszyty na dokumenty

Skoroszyty kartonowe

Chcesz podnieść efektywność archiwizacji dokumentów?

Skoroszyty biurowe, czyli skoroszyty tekturowe, doskonale sprawdzają się przy archiwizacji wszelkiego rodzaju dokumentów. Jako producent, wykonujemy skoroszyty tekturowe i skoroszyty papierowe z nadrukiem w dowolnych kształtach. Dzięki powiększonym rozmiarom przechowywanie akt w "koszulkach" nie stanowi już problemu.

Zobacz więcej
torby papierowe

Torby papierowe

Organizujesz spotkanie biznesowe lub szkolenie? A może prowadzisz sklep i szukasz opakowania na swoje produkty?

Projektujemy i wykonujemy torby papierowe z nadrukiem, ekskluzywne torby reklamowe i torby ekologiczne. Torby oferujemy w różnych kształtach i rozmiarach. Ostatnio nasze torby można było zobaczyć na targach opakowań w Paryżu i Mediolanie.

Zobacz więcej
opakowania z nadrukiem

Nadruki

Masz ciekawy biznes? Wspaniale! Pokaż go innym z jak najlepszej strony!

Materiały reklamowe to typowe "must have", każdej nowoczesnej firmy. Katalogi, broszury firmowe czy notesy dla klientów, to niezastąpione i wciąż skuteczne metody na dobrą reklamę biznesu. Dlatego oferujemy ciekawe projekty graficzne i solidne wykonanie.

Zobacz więcej
ekologiczne materiały

Materiały ekologiczne

Bądź bardziej Eko. Wybierz materiały wykonane z materiału ekologicznego.

Korzystamy z certyfikowanych surowców i materiałów przyjaznych środowisku. Wybierając materiały EKO pokazujesz klientom swoje zaangażowanie w ochronę naturalnego środowiska.

Zobacz więcej

Stwórz coś wyjątkowego

Materiały reklamowe według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie