Strona używa plików cookies, dzięki którym może działać lepiej. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Tel: 22 635 64 76 | E-mail: kontakt@zpapieru.pl
Sam zaprojektuj najlepsze opakowanie!


Masz pomysł na opakowanie lub materiały reklamowe? To świetnie! Podziel się pomysłem i stwórz materiały według własnej koncepcji.

Co dzięki temu uzyskasz?

>> Rozmiar i kształt dostosowany do zawartości

>> Doskonałe uzupełnienie własnych działań sprzedażowych i promocyjnych

>> Dobrze zaprojektowane opakowanie zwiększa sprzedaż nawet o 70%pudełka warszawa

Zamów materiały w 3 krokach:


KROK 1 - Określ wymiary i kształt

Twoje opakowanie może posiadać dowolny kształt. Dlatego na samym początku warto zadać sobie pytanie jakie opakowanie najlepiej spełni Twoje potrzeby. W większości przypadków o rodzaju i kształcie decyduje już sam produkt.

Masz problemy z określeniem jakiego opakowanie potrzebujesz? Wystarczy, że wyślesz do nas krótki opis. Na podstawie analizy przedstawiamy szereg rozwiązań, z których można wybrać opakowanie najlepiej spełniające indywidualne potrzeby.

KROK 2 - Wybierz materiał

Opakowanie można wykonać z dowolnego materiału. Dla pudełek największe możliwości oferuje karton GC1 czyli karton z białym spodem wykorzystywany choćby w branży kosmetycznej lub przy produkcji opakowań na słodycze. Wybór materiału zależy przede wszystkim od produktu i grupy docelowej, dla której przygotowujesz materiały.

KROK 1 - Przygotuj nadruk i uzupełnij dodatki

Nie posiadasz gotowego pliku do nadruku? Na podstawie otrzymanych materiałów z jakich ma być wykonany nadruk m.in. logo firmowe, nasze studio graficzne bezpłatnie przygotowuje plik do druku. Przed realizacją projekt nadruku wysyłamy do akceptacji.


koperty warszawa
koperty
koperty warszawa