Pudełka na prezent

Pudełka ozdobne na prezent


Opakowanie, jeśli ma dobrze spełniać swoją rolę, powinno nie tylko skutecznie chronić zawartość przed wszelkimi uszkodzeniami, ale również doskonale się prezentować.

Pudełko musi wpadać w oko, budzić zainteresowanie oryginalną stylistyką, ale i tworzyć spójny element całej kampanii reklamowej i identyfikacji wizualnej firmy. Powinno budować pozytywny wizerunek marki, zachęcając do sięgnięcia po jej produkty i skorzystanie z jej usług.

Zobacz również: Materiały reklamowe dla kancelarii – jakie wybrać?

pudełka na prezent pudełka na prezent pudełka na prezent

Pudełka na magazyn i pyszną kawę

Pudełka ozdobne zaprojektowane z myślą o firmie Nespresso to dowód na to, że minimalizm bywa najbardziej efektowny. Prosta forma i sprawdzone rozwiązania kolorystyczne okazały się skuteczne i tym razem – całość jest oszczędna i stylowa, ale też oryginalna i nieszablonowa. Jednocześnie opakowanie wytworzono z najwyższej jakości materiałów, więc jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Gotowe pudełka reklamowe zostały maksymalnie dopracowane pod względem technicznym i estetycznym.

Jeśli chodzi o użyte materiały, postawiono na najwyższą jakość. Do produkcji użyto kartonu, który cechuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także duża wytrzymałość. Odporny na wgniecenia, pęknięcia i zagięcia zachowuje swój oryginalny kształt i fakturę oraz skutecznie chroni zawartość pudełka – magazyn i kawę – przed różnymi typami uszkodzeń: zabrudzeniami, wygięciem czy przetarciami. Gładki, przyjemny w dotyku papier o ładnej fakturze i stylowym wykończeniu estetycznie się prezentuje i budzi pozytywne skojarzenia. Świadczy o szlachetności, solidności i rzetelnym podejściu do klienta.pudełka na prezent pudełka na prezent

Oryginalny projekt opakowania

Tym, co natychmiast przyciąga uwagę, w przypadku pudełek przygotowanych dla marki Nespresso jest niewątpliwie oryginalny projekt. Jego cechy charakterystyczne to klasa i elegancja. Zastosowanie kojarzących się z wytwornością kolorów – bieli i czerni – oraz oszczędne zdobienia powodują, że opakowanie prezentuje się stylowo i elegancko. Jedynym nadrukiem, który umieszczono na pudełku, jest logo firmy – wydrukowane srebrną farbą dobrze odznacza się od czarnego tła i natychmiast zwraca uwagę.

Zobacz również: Teczki na dokumenty zaprojektowane dla firmy ALM Services

pudełka na prezent pudełka na prezent pudełka na prezent

Pudełka najwyższej klasy

Atutem pudełek reklamowych Nespresso jest świadcząca o klasie i stylu oszczędność. Proste, nie narzucające się wyróżniają się na tle kolorowych, przekombinowanych opakowań i przyciągają wzrok, budząc zainteresowanie swoją zawartością. Kojarzą się z profesjonalizmem i szykiem. Do podświadomości klienta wysyłają sygnał, że ma do czynienia z firmą, dla której priorytetem jest wysoka jakość i perfekcjonizm. Wybierając produkty tej marki, klient może liczyć na spełnienie swoich najbardziej wygórowanych oczekiwań.
Zobacz również:

Jaki jest rozmiar zwykłej koperty?
Koperta ekologiczna z nadrukiem - Irish Socksciety
Portfolio naszych realizacjiPotrzebujesz pudełek ozdobnych?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Pudełka ozodbne według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie