Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta

Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta


Pudełko reklamowe na ładowarkę samochodową przygotowane dla firmy T-Mobile to przykład nowoczesnego projektu będącego połączeniem unikalnej estetyki i maksymalnej funkcjonalności.

Pudełka dopracowane w najmniejszym detalu, skutecznie chroni produkt przed uszkodzeniem i przyciąga uwagę, korzystnie wpływając na decyzje konsumenckie. Wykonane z myślą o charakterystyce firmy, stanowi dobrze dopasowany element strategii marketingowej, wpisując się w ogólną identyfikację wizualną firmy.

Zobacz również: Materiały reklamowe dla kancelarii – jakie wybrać?

Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta

Pudełka reklamowe idealnie dopasowane do produktu

Jeśli chodzi o stronę funkcjonalną, przygotowując pudełko zadbano o najwyższą jakość wykonania. Do produkcji użyto wysokogatunkowego kartonu, który jest odporny na uszkodzenia, takie jak zagniecenia, pęknięcia czy wygięcia. Dodatkowo użyty papier jest przyjemny w dotyku i gładko wykończony. Jego wierzchnia warstwa jest miękka i gładka, dobrze chłonie farbę i gwarantuje prawidłowe odwzorowanie kolorów, dzięki czemu te są intensywne i żywe. Opakowania zostały idealnie dopasowane rozmiarem do rodzaju i wielkości produktu – ten jest umieszczony w nich stabilnie i dobrze ochroniony. Pudełko dobrze leży w dłoni, jest zgrabne, stylowe i eleganckie.Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta

Projektując opakowanie, pamietaj o detalach

Oprócz jakości wykonania największym atutem opakowania jest jego estetyka. Projektując pudełka reklamowe na ładowarkę samochodową dla firmy T-Mobile, zadbano o najmniejsze detale. Gotowe opakowanie idealnie wpisuje się w identyfikację wizualną firmy – nawiązuje kolorem, użytymi czcionkami i stylistyką do innych projektów graficznych firmy, przez co budzi natychmiastowe skojarzenia z marką. Na pudełku znalazły się najważniejsze informacje na temat firmy i produktu: nazwa marki, jej logo oraz motto przewodnie, a także hasło promujące zawartość. Całość jest oszczędna, ale efektowna i przyciąga uwagę – zwłaszcza nowoczesnymi formami i charakterystyczną kolorystyką.

Zobacz również: Teczki na dokumenty zaprojektowane dla firmy ALM Services

Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta Pudełka reklamowe na ładowarkę do auta

Pudełka wpadające w oko

Pudełka reklamowe dla T-Mobile to przykład nowoczesnego projektu łączącego praktykę i estetykę. Proste, ale wpadające w oko, budzi zainteresowanie zarówno produktem, jak i ofertą firmy. Kojarzy się z cechami, które powinny charakteryzować markę zajmującą się nowoczesnymi technologiami, takimi jak telefonia komórkowa: innowacyjność, nowoczesność, energia, umiejętność nadążania za trendami rynku. Opakowanie skutecznie chroni produkt przed uszkodzeniem, ale działa także jako gadżet promocyjny – jego ciekawa stylistyka oraz kolorystyka przyciągają uwagę i sprawiają, że klient jest zainteresowany zawartością. Wykonane z troską o detale, z użyciem wytrzymałych materiałów świadczą o profesjonalizmie i rzetelności firmy oraz poważnym podejściu do klienta.
Zobacz również:

Jaki jest rozmiar zwykłej koperty?
Koperta ekologiczna z nadrukiem - Irish Socksciety
Portfolio naszych realizacjiPotrzebujesz pudełek reklamowych?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Pudełka reklamowe według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie