Strona używa plików cookies, dzięki którym może działać lepiej. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Tel: 22 635 64 76 | E-mail: kontakt@zpapieru.pl
Nasze realizacjeTorby papierowe dla Renault Polska

Wybrani klienci firmy mieli otrzymać prezenty w postaci gry planszowej. Powstało pytanie w jakiej formie należy wręczyć upominki. Zdecydowano się na torby papierowe. Jednak gra posiadała nietypowe rozmiary i była większa od ogólnie dostępnych toreb na rynku.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu problemu firma otrzymała wzór torby do sprawdzenia czy odpowiada wymaganiom. Po dokonaniu ustaleń na temat szczegółowej charakterystyki toreb, przystąpiono do realizacji zlecenia.

Charakterystyka torby papierowej:
- Gramatura papieru 120 g/m2
- Kolor kremowy
- Sznurek bawełniany biały
- Zakładki górne i dno wzmocnione kartonem


Korzyści:

- Wzór torby do przetestowania
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres


Teczki introligatorskie dla Dom Development

Plany i dokumentacja realizowanych inwestycji obejmuje niekiedy setki stron. Archiwizowanie tego wszystkiego bywa niekiedy kłopotliwe - szczególnie gdy po jakimś czasie należy odnaleźć jakiś dokument.


Rozwiązanie:

Dlatego zdecydowano się segregować poszczególne dokumenty w teczkach introligatorskich. Teczki zostały wykonane na kilka wysokości grzbietu i tym samym mogły pomieścić różne ilości dokumentów. W ten sposób cała dokumentacja dotycząca poszczególnej inwestycji mogła być przechowywana w jednym miejscu. Natomiast gruba tektura i płótno skutecznie zapewniły jej bezpieczeństwo.

Charakterystyka teczki introligatorskiej:
- Tektura introligatorska 900 g/m2
- Płótno czerwone
- Grzbiet teczki wzmocniony papierem offsetowym 120 g/m2
- Tasiemka bawełniana


Korzyści:

- Teczka dostosowana do zawartości
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa


Teczki i koperty dla Uniwersytetu Warszawskiego

Wysyłka prac dyplomowych recenzentów odbywała się zazwyczaj w papierowych kopertach przestrzennych, które po dotarciu na miejsce często były uszkodzone. Problemem była również archiwizacja dokumentów pracowników wydziału.


Rozwiązanie:

Aby usprawnić wysyłanie przesyłek zaprojektowano koperty z szerokim dnem i długą klapką. Teraz wszystkie wysyłane materiały mogły się zmieścić w jednym opakowaniu, a zamknięcie koperty nie stanowiło problemu. W przypadku archiwizacji akt osobowych wykonano teczkę kartonową z metalowym wąsem i szerokim grzbietem z płótna. Dzięki temu rozwiązaniu dokumenty każdego pracownika były umieszczone w oddzielnej teczce. Płótno chroniło teczkę przed uszkodzeniem, do tego można było na nim napisać nazwiska pracowników a teczkę postawić na półce.

Charakterystyka koperty papierowej:
- Gramatura papieru 160 g/m2
- Kolor biały
- Długa klapka zmykająca

Charakterystyka teczki kartonowej z wąsem metalowym:
- Gramatura kartonu 350 g/m2
- Karton jednostronnie biały
- Tasiemka bawełniana
- Płótno na grzbiecie teczki
- Wklejony metalowy wąs na tekturce


Korzyści:

- Wzór koperty i teczki do przetestowania
- Krótki termin realizacji
- Opakowania dostosowane do zawartości
- Osobista dostawa pod wskazany adres


Koperty i projekt nadruku dla Centrum Elektrycznego El12

El12 planowało rozesłać kalendarze do swoich pracowników i klientów. Niestety format kalendarza był dość nietypowy i wysyłka przy użyciu typowych kopert okazała się niemożliwa. Do tego firma chiała wykonać firmowy nadruk na kopercie, ale nie posiadała gotowego pliku produkcyjnego.


Rozwiązanie:

Na podstawie charakterystyki kalendarza zaproponowano odpowiednie rozmiary koperty. Dla bezpieczeństwa przesyłki użyto kartonu o gramaturze 380g/m2. Następnie na podstawie materiału podglądowego przygotowano plik do druku. Po akceptacji przystąpiono do realizacji zamówienia.

Charakterystyka koperty kartonowej:
- Romziar 63x46 cm
- Gramatura kartonu 230g/m2 + 380g/m2
- Kolor biały
- Taśma klejąca na klapce
- Nadruk


Korzyści:

- Koperty dopasowane do zawartości
- Krótki termin realizacji
- Bezpośrednia dostawa
- Projekt nadruku gratis


Teczki archiwalne dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

Często dokumetacja i mapy projektów realizowanych przez GDDiA mają różne, niestandardowe rozmiary. Plany i inne materiały były przechowywane w kilku teczkach lub pudełkach. W ten sposób trudno było odnaleźć konkretny dokument lub zebrać całość materiałów.


Rozwiązanie:

Rozwiązaniem okazały się teczki kartonowe dopasowane do zawartości. Teczki wykonano z grzbietem w rozmiarze 7 cm i po złożeniu wyglądały jak pudełko. Aby teczka odpowiednio chroniła dokumenty umocowoano w niej długie klapki wewnętrzne. W ten sposób wszystkie materiały dotyczące jednego zagadnienia bez problemu mogły być przechowywane w jednym miejscu.

Charakterystyka teczki archiwalnej:
- Rozmiar 45x30x7 cm
- Gramatura kartonu 350 g/m2
- Kolor biały
- Tasiemka bawełniana biała


Korzyści:

- Teczki dopasowane do zawartości
- Osobista dostawa pod wskazany adres


Koperty na "lewą" stronę dla Wydawnictwa Legis

Podczas wysyłki książki w typowej papierowej kopercie, często trafia ona do odbiorcy zniszczona. Trudnością bywa również samo przygotowanie wysyłki. Gdy książka jest podobnych rozmiarów co koperta, trudno ją umieścić bez uszkodzeń. Dodatkowo opakowanie musi spełniać odpowiednie normy dotyczące wagi i rozmiaru.


Rozwiązanie:

Dlatego Wydawnictwo Legis postanowiło dokonać kolejnych wysyłek przy użyciu kopert kartonowych. Po wstępnych rozmowach przygotowano kilka wzorów. Rozmiar kopert został zmiejszony o 2 mm, aby spełniał wymogi przewoźnika. Ponad to kopertę wykonano na "lewą stronę", białą częścią kartonu do środka. W ten sposób pakowanie książek m.in. foliowanych, mogło odbyć się bez przeszkód. Dodatkowo na takiej kopercie można było stawiać pieczątki firmowe - w przypadku stemplowania kopert kartonowych białych tusz łatwo się rozmazuje.

Charakterystyka koperty kartonowej:
- Gramatura kartonu 220g/m2 + 300g/m2
- Kolor szary
- Taśma klejąca na klapce


Korzyści:

- Wzór koperty do przetestowania
- Koperta dopasowana do zawartości
- Ułatwione pakowanie
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa


Pudełka ozdobne dla Państwowego Muzeum Archeologicznego

Archiwum Państwowego Muzeum Archeologicznego przechowywało karty eksponatów i dokumentację w kilkudziesięciu pudełkach introligatorskich. Niestety duża część z nich wymagała natychmiastowej wymiany. Dlatego zdecydowano się na wykonanie podobnych pudełek, ale znacznie mocniejszych i w eleganckiej oprawie.


Rozwiązanie:

Na podstawie dostarczonego wzoru przygotowano przykładowe pudełko odpowiadające aktualnym potrzebom. Po akceptacji wzoru przystąpiono do realizacji zlecenia. Pudełko zostało wykonano z dwóch części połączonych jedną krawędzią, oklejone granatowym płótnem introligatorskim, a w środku białym papierem offsetowym.

Charakterystyka pudełka:
- Gramatura kartonu 900 g/m2
- Oklejone płótnem introligatorskim
- Wyklejone w środku papierem offsetowym
- Dwie części połączone taśmą


Korzyści:

- Pudełka wykonane ręcznie
- Wzór pudełka do przetestowania
- Osobista dostawa
- Pudełka dopasowane do zawartości


Teczki introligatorskie dla Górnośląskiej Spółki Gazownictwa

Dokumentacja każdego projektu realizowanego przez Górnośląską Spółkę Gazownictwa obejmuje często niezliczoną liczbę materiałów. Dlatego Spółka szukała skutecznego sposobu organizacji i archiwizacji dużych partii dokumentów.


Rozwiązanie:

Na podstawie dostarczonych zdjęć i opisu przygotowano wzór teczki odpowiadający indywidualnym potrzebom firmy. Po akceptacji wzoru przystąpiono do realizacji zlecenia. Teczki zostały wykonano z tektury introligatorskiej 900 g/m2 i płótna klasy I.

Charakterystyka teczki introligatorskiej:
- Rozmiar 310x230x45 mm
- Tektura introligatorska 900 g/m2
- Płótno czerwone
- Grzbiet teczki wzmocniony papierem offsetowym 120 g/m2
- Tasiemka bawełniana


Korzyści:

- Teczka dostosowana do zawartości
- Krótki termin realizacji


Skoroszyty introligatorskie dla MOPS

Bieżąca dokumentacja w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej to kilkadziesiąt tomów akt i materiałów. Dotychczas wszystkie informacje były rozmieszczone w kilku miejscach według ustalonego kryterium. Podczas przeniesienia partii dokumentów do archiwum należało je zebrać i złożyć w jednym miejscu - powodowało to dodatkową pracę. Dlatego MOPS postanowiło znaleźć opakowanie, które usprawniłoby prace biurowe i archiwizacyjne.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu MOPS otrzymał wzór skoroszytu introligatorskiego. Wykonano również plik nadruku i wysłano do akceptacji. Skoroszyt został wykonany z grubej tektury, a grzbiet z płótna podklejonego papierem offsetowym. Narożniki skoroszytu również oklejono płótnem - był to zarówno element dekoracyjny jak i ochrona wrażliwego miejsca. Dzięki skoroszytom w łatwy sposób można porównywać informacje na papierze z tymi w systemie informatycznym. Do tego wszystkie dokumenty spełniające odpowiednie kryteria są przechowywane w jednym skoroszycie - w momencie przeniesienia do archiwum nie ma potrzeby kompletowania zasobów. Skoroszyt znalazł zastosowanie zarówno w biurze jak i w archiwum.

Charakterystyka skoroszytu introligatorskiego:
- Gramatura kartonu 900 g/m2
- Wklejony metalowy wąs na tekturce
- Nadruk
- Grzbiet wykonany z płótna i wzmozniony papierem 140 g/m2


Korzyści:

- Wzór skoroszytu do przetestowania
- Projekt nadruku gratis
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Solidne wykonanie


Koperty usztywniane i projekt nadruku dla PIGTSiS

Wysyłka dokumentów lub broszur w typowej kopercie papierowej to nie zawsze dobry wybór - koperta często dochodzi do odbiorcy zniszczona lub wygląda nieestetycznie. Taki problem miała Państwowa Inspekcja Gospodarki Transportu Samochodowego i Spedycji. Do tego koperty często same się odklejały co zmuszało pracowników do wymiany kopert lub samodzielnego zaklejania taśmą. PIGTSiS chciała również wykonać opakowanie z nadrukiem firmowym, ale nie posiadała pliku produkcyjnego.


Rozwiązanie:

PIGTSiS otrzymało wzory kopert o różnej specyfikacji. Wykonano również plik nadruku i wysłano do akceptacji. Na podstawie ustaleń przystąpiono do realizacji zamówienia. Koperty wykonano z grubego papieru offsetowego 140 g/m2 usztywnionego kartonem 350 g/m2. Z kolei na klapce umieszczono szeroką na 2,5 cm taśmę klejącą. W ten sposób koperta chwoni wysyłane dokumenty przez zniszczeniem, natomiast szeroka taśma ulatwia zaklejanie.

Charakterystyka koperty usztywnianej:
- Gramatura 140g/m2 + 350 g/m2
- Papier offsetowy + karton biały - Kolor biały
- Nadruk
- Taśma klejąca na klapce 2,5 cm


Korzyści:

- Wzór koperty do przetestowania
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Plik nadruku gratis
- Solidnie wykonana koperta - Szeroka taśma 2,5 cm na klapce


Teczki na dokumenty dla Wojska Polskiego

Nie wszystkie dokumenty posiadają te same standardowe rozmiary. Wojskowa Jednostka z Warszawy poszukiwała teczek o nietypowych formatach, gwarantujących bezpieczeństwo przechowywanym dokumentom.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu materiałów przeznaczonych do archiwizacji przygotowano kilka rozwiązań. Ostatecznie zdecydowano się na teczki archiwizacyjne z kartonu o podwyższonej gramaturze.

Charakterystyka teczki na dokumenty:
- Rozmiar 31ox37ox3o mm
- Gramatura 380 g/m2
- Tasiemka bawełniana


Korzyści:

- Teczka dostosowana do zawartości
- Krótki termin realizacji
- Wzory rozwiązań do przetestowania
- Osobista dostawa pod wskazany adres


Teczki kartonowe z nadrukiem dla EL-WIKŁO

Firma chciała zorganizować serię szkoleń dla pracowników i poszukiwała opakowania, które pozwoliłoby przechować przekazywane materiały. Poza szkoleniami, opakowanie miało służyć promocji firmy. P.U.H. EL-WIKŁO postanowiło wykonać na opakowaniu nadruk firmowy, ale nie posiadało pliku do nadruku.


Rozwiązanie:

Zdecydowano się na teczki kartonowe z 2 bigami po 0,5 cm. Teczka miala zawierać kilka stron materiałów więc najważniejsze były rozmiary szerowości i wysokości teczki. Na podstawie otrzymanych materiałów przygotowano plik nadruku i wysłano do akceptacji. Po uzyskaniu autoryzacji pzystąpiono do realizacji zamówienia. Teczki pomagają archiwizować dokumenty w firmie i aktywnie ją promują wśród klientów.

Charakterystyka teczki kartonowej:
- Gramatura kartonu 350 g/m2
- Kolor biały
- Nadruk
- Zamknięcie na gumkę
- szerokie klapki wewnętrzne


Korzyści:

- Bezpośrednia dostawa
- Teczka dopasowana do zawartości
- Idealny element promocji
- Plik nadruku gratis


Koperty kartonowe dla CSM Polska

W ciągu roku firma wysyła setki broszur, plakatów i materiałów. Do tradycyjnych wysyłek wykorzystuje koperty papierowe z nadrukiem firmowym. Z kolei przesyłki o nietypowych rozmiarach pakowane są w papier. Postanowiono wprowadzić jeden system opakowań, który zapewni bezpieczeństwo i estetykę każdej wysyłki.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu problemu firma otrzymała wzór koperty do sprawdzenia czy odpowiada wymaganiom. Po dokonaniu ustaleń na temat szczegółowej charakterystyki kopert, przystąpiono do realizacji zlecenia. Teraz materiały wysyłane są w sposób bezpieczny i estetyczny.

Charakterystyka koperty kartonowej:
- Rozmiar 35x50 cm
- Gramatura kartonu 250g/m2 +350g/m2
- Kolor biały
- Taśma klejąca na klapce


Korzyści:

- Wzór koperty do przetestowania
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Koperty dopasowane do zawartości


Koperty usztywniane dla Agencji Reklamowej DDB

Każdego dnia agencja reklamowa wysyła materiały różnego typu. Do części z nich wystarczy zwykla koperta lub opakowanie dostarczone przez kuriera. Ale bywają i takie, które ze względu na rozmiary lub wrażliwość potrzebują rozwiązania o niestandardowych rozmiarach i właściwościach.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu wysyłanych materiałów zaprojektowano trzy różne koperty. Wszystkie opakowania zostały wykonane z papieru brązowego Kraft 120 g/m2 i usztywnione kartonem 350 g/m2. Na klapce umieszczono taśmę klejącą. Teraz każda wysyłka odbywa się w sposób bezpieczny.

Charakterystyka kopert usztywnianych:
- Gramatura 120g/m2 + 350g/m2
- Papier pakowy Kraft + karton biały
- Taśma klejąca na klapce


Korzyści:

- Koperty dopasowane do zawartości
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres


Teczki z wąsem metalowym dla MARK-PROTETIK

Poza danymi w systemie informatycznym, firma potrzebowała prowadzić indywidualną dokumentację każdego klienta. Opakowanie powinno porządkować materiały, chronić je i w przejrzysty sposób prezentować potrzebne informacje.


Rozwiązanie:

Firma otrzymała kilka wzorów opakowań. Zdecydowano się na teczki kartonowe z metalowym wąsem. Teczki zostały wykonane w formacie A4plus i na wysokość 2 cm z dwoma bigami do regulacji. Poza tym skrócono klapki boczne - w ten sposób już po otworzeniu teczki widać było ostatnio dodany dokument. Z kolei metalowy wąs dodatkowo zabezpiecza i porządkuje dokumenty.

Charakterystyka teczki kartonowej:
- Gramatura kartonu 350 g/m2
- Kolor biały
- Wklejony metalowy wąs na tekturce
- Klapki odpowiednio skrócone


Korzyści:

- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Metalowy wąs dodatkowo c
- Teczka dopasowana do zawartości
- Teczka mieści dokumenty w koszulkach
- Skuteczny sposób archiwizacji dokumentów


Skoroszyty biurowe dla Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Bieżąca dokumentacja w Ministerstwie to setki materiałów każdego dnia. Dlatego Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji szukało rozwiązania, które pomogłoby usprawnić prace biurowe i archiwizacyjne.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu czynności biurowych i potrzeb pracowników przygotowano skoroszyty z kartonu jednostronnie bielonego. Skoroszyty biurowe, dzięki powiększonym rozmiarom mogą bez problemu przechowywać akta w "koszulkach".

Charakterystyka skoroszytu:
- Gramatura kartonu 350 g/m2
- Kolor biały
- Wklejony metalowy wąs na tekturce


Korzyści:

- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Skoroszyt dopasowany do zawartości
- Mieści dokumenty w koszulkach


Skoroszyty biurowe dla Politechniki Koszalińskiej

Dokumenty związane z obsługą uczelni wymagają szczególnego rodzaju archiwizacji. Dlatego Politechnika Koszalińska poszukiwała opakowania, które powinno w łatwy sposób porządkować dokumenty, chronić je i w przejrzysty sposób prezentować niezbedne informacje.


Rozwiązanie:

Na podstawie otrzymanego wzoru przygotowano skoroszyty z kartonu o podwyższonej gramaturze. Odpowiednie wykonanie pozwala przechowywać skoroszyt na półce w postaci leżącej i stojącej.

Charakterystyka skoroszytu:
- Gramatura kartonu 400 g/m2
- Kolor biały
- Wklejony metalowy wąs na tekturce
- Grzbiet skoroszytu wykonany na 40 mm


Korzyści:

- Krótki termin realizacji
- Skoroszyt dopasowany do zawartości
- Mieści dokumenty w koszulkach
- Skuteczny sposób archiwizacji dokumentów


Koperty kartonowe dla Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych

Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych postanowił zlecić wykonanie kalendarzy dla klientów. Niestety format kalendarza okazał się na tyle nietypowy, że wysyłka przy użyciu dostępnych kopert okazała się niemożliwa.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu kalendarza zaprojektowano kopertę kartonową w odpowiednim rozmiarze. Koperta została wykonana z kartonu 230 g/m2 i usztywniona kartonem 350 g/m2. Na klapce koperty umieszczono taśmę klejącą do kartonu 9 mm.

Charakterystyka koperty kartonowej:
- Rozmiar koperty 35x63 cm
- Gramatura kartonu 230g/m2 + 350g/m2
- Kolor biały
- Taśma klejąca na klapce


Korzyści:

- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Koperta dopasowana do zawartości


Koperty kurierskie dla Global Logistic

Codzienna wysyłka materiałów w firmie Global Logistic sprawiała dużo trudności. Koperty papierowe łatwo ulegały zniszczeniu, a przygotowanie wysyłki większej partii materiału zajmowało zbyt wiele czasu. Dlatego Firma Global Logistic szukała sposobu na ułatwienie wysyłki różnego rodzaju materiałów.


Rozwiązanie:

Na podstawie opisu potrzeb klienta przygotowano koperty w rożnych formatach. Jak się okazało najlepszym rozwiązaniem była koperta formatu B4, ale z klapką po długim boku, która znacznie ułatwiała pakowanie i wysyłkę dokumentów. Po wstępnych testach postanowiono zwiększyć gramaturę kartonu i tym samym zapewnić wyższe bezpieczeństwo przesyłanym materiałóm. Dodatkowo na kopertach wykonano nadruk firmowy.

Charakterystyka koperty kurierskiej:
- Format B4
- Gramatura kartonu 250g/m2 + 380g/m2
- Klapka zamykająca po długim boku
- Nadruk


Korzyści:

- Wzór koperty do sprawdzenia
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Plik nadruku gratis


Pudełka z nadrukiem dla Paco Original

Podczas międzynarowodych targów kosmetycznych we Francji firma Paco Original chciała oferować zwiedzającym próbki swoich produktów. Specjalnie na tę okazję przygotowała serię limitowanych kosmetyków. Firma Paco Original szukała odpowiedniego opakowania na swoje produkty, jednak nie posiadała projektu opakowania ani koncepcji nadruku.


Rozwiązanie:

Na podstawie analizy potrzeb i opisu kosmetyków zaproponowano kilka rozwiązań. Po wprowadzeniu poprawek na przekazane wczesniej wzory opakowań przystąpiono do realizacji projektu nadruku. Przygotowano 3 wersje i jedną z nich w całości zaakceptowano. Do wykonania pudełek wykorzystano karton dwustronnie bielony 220g/m2.

Charakterystyka pudełka kartonowego:
- Rozmiar 60x40x30 mm
- Karton dwustronnie bielony
- Gramatura kartonu 220g/m2
- Nadruk CMYK


Korzyści:

- Wzór pudełka do przetestowania
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Plik nadruku gratis


Koperty kartonowe dla PKPP Lewiatan

W ciągu roku firma wysyła setki broszur, plakatów i materiałów. Niektóre z nich mają nietypowe rozmiary i wymagają zabezpieczenia podczas transportu.


Rozwiązanie:

Po dokonaniu ustaleń na temat szczegółowej charakterystyki kopert, przystąpiono do realizacji zlecenia. Teraz materiały wysyłane są w sposób bezpieczny i estetyczny.

Charakterystyka koperty kartonowej:
- Rozmiar 35x50 cm
- Gramatura kartonu 250g/m2 +350g/m2
- Kolor biały
- Taśma klejąca na klapce


Korzyści:

- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Koperty dopasowane do zawartości


Teczki kartonowe dla Akademii Leona Koźmińskiego

Liczba studentów na uczelni jak i liczba dokumentów dynamicznie rośnie. Dlatego Akademia Leona Koźmińskiego poszukiwała rozwiązania, które pomogłoby uporządkować gromadzące się materiały i dodatkowo je chronić.


Rozwiązanie:

Po dokonaniu ustaleń na temat szczegółowej charakterystyki teczek, przystąpiono do realizacji zlecenia. Aby zagwarantować bezpieczeństwo przechowywanym dokumentom teczki wykonano z mocnego kartonu 380g/m2.

Charakterystyka teczek archiwizacyjnych:
- Rozmiar 25x32x5 cm
- Rozmiar 25x32x10 cm
- Gramatura kartonu 380g/m2
- Kolor biały
- Tasiemka bawełnian


Korzyści:

- Rozwiązanie na miarę potrzeb
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Teczki dopasowane do zawartości


Koperty papierowe dla TVP Polonia

W ramach działań promocyjnych TVP Polonia organizuje szereg eventów i spotkań. Zachowując dobre praktyki wszystkie zaproszenia są wręczane w elegankich kopertach z logiem spółki.


Rozwiązanie:

Tym razem koperty miały być w kolorze czerwonym i z białym nadrukiem logo. TVP posiadała jedynie plik logo, dlatego w ramach zamówienia należało przygotować gotowy plik do druku. Po dokonaniu ustaleń na temat rodzaju materiału przystąpiono do realizacji zlecenia. Aby koperta była ekskluzywna nadruk wykonano w technice sita a gramaturę materiału podwyższono do 140g.

Charakterystyka kopert:
- Rozmiar 22x11 cm
- Klapka po krótkim boku
- Gramatura 140g/m2
- Kolor czerwony
- Nadruk 1+0


Korzyści:

- Koperty wykonane na miarę potrzeb
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Bezpłatne przygotowanie pliku do druku


Torby papierowe dla Easy Choice Group

Spółka szukała sposobu udostępniania próbek produktów swoim klientom. Opakowanie powinno być kojarzone z prostymi rozwiązaniami i ekologią.


Rozwiązanie:

Na podstawie przeprowadzonych rozmów przedstawiono szereg propozycji opakowań, które przekazano razem z wykonanymi wzorami. Firma zdecydowała, że torba papierowa z materiału ekologicznego, wykonana w nietypowy sposób będzie najlepszym rozwiązaniem. Po finalnej akceptacji przystąpiono do realizacji.

Charakterystyka toreb papierowych:
- Rozmiar 8x14x4 cm
- Papier Kraft
- Gramatura 80g/m2


Korzyści:

- Torby wykonane na wymiar
- Krótki termin realizacji
- Osobista dostawa pod wskazany adres
- Firma może realizować założone cele
- Ekologiczne torby identyfikują firmę z działalnością przyjazną środowisku


Teczki BOX dla ABCentre Sp. z o.o.

Spółka ABCentre chciała ograniczyć ilość opakowań do przechowywania dokumentów. Dotychczas firma korzystała z typowych segregatorów jednak były one nieprzystosowane do rozmiarów przechowywanej dokumentacji.


Rozwiązanie:

Spółka postanowiła zamówić teczki dopasowane rozmiarem do materiałów. Po przekazaniu pierwszego wzoru zdecydowano o zwiększeniu gramatury materiału w celu dodatkowego zabezpieczenia. Na podstawie rozmów zaprojektowano nietypową teczkę BOX, która zarówno mieści wszystkie potrzebne materiały jak i może być w różny sposób przechowywana - dzięki swoim kształtom teczka może stać lub leżeć na półce, przez co ogranicza miejsce do minimum.

Charakterystyka teczek BOX:
- Rozmiar 38x25x5 cm
- Gruba gumka 1mm
- Gramatura 600g/m2


Korzyści:

- Teczki wykonane na zamówienie
- Firma obniżyła koszty bo w jednej teczce przechowuje teraz 3 razy więcej dokumentów


Teczki firmowe dla SkyCash

Teczki firmowe to niezastąpiony element działań promocyjnych. Spółka SkyCash potrzebowała teczek jednak nie miała opracowanego projektu ani materiałów do druku.


Rozwiązanie:

Realizacja zamówienia rozpoczęła się od opracowania projektu nadruku. Na podstawie opisu oczekiwać przygotowano kilka propozycji z których wybrano jedną. Po przygotowaniu materiałów do druku i ich akceptacji, przystąpiono do druku. Dodatkowo teczki zostały zafoliowane i złożone, aby mogły być gotowe do użytku.

Charakterystyka teczek firmowych:
- Rozmiar C4
- Teczka z grzbietem 5mm
- Foliowanie


Korzyści:

- Spółka otrzymała gotowy projekt graficzny w ramach zamówienia
- Firma może z powodzeniem realizować plany marketingowe
- Profesjonalne materiały reklamowe podwyższają prestiż firmy


Torby papierowe dla EST Polska

EST Polska jest dystrybutorem produktów i jednym z pierwszych resellerów oprogramowania sieciowego do systemów monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu oraz identyfikacji tablic rejestracyjnych. Przy organizacji warsztatów firma chciała wręczać materiały dla uczestników - potrzebowała do tego odpowiednich toreb z firmowym nadrukiem.


Rozwiązanie:

Realizacja zamówienia rozpoczęła się od opracowania projektu nadruku. Na podstawie przekazanych plików przygotowano gotowy materiał do druku. Torby wykonano z papieru offsetowego w podwyższonej gramaturze. Aby zapewnić im elegancji wygląd zamiast typowych uchwytów użyto sznurka bawełnianego pierwszego gatunku.

Charakterystyka teczek firmowych:
- Torba papierowa C4
- Uchwyt ze sznurka bawełnianego
- Zakładka górna oraz dno usztywnione kartonem
- Nadruk 3+0


Korzyści:

- Firma może z powodzeniem realizować plany marketingowe
- Profesjonalne torby reklamowe podwyższają prestiż firmy
- Bezpośrednia dostawa toreb pod wskazany adres


Teczki bezpieczne dla Banku Spółdzielczego Rzemiosła

Skuteczna archiwizacja danych wrażliwych jak salda debetowe czy wyciągi kont mają dla banku wartość krytyczną. Dlatego wszsytkie dokumenty papierowe, których przybywa z każdym dniem muszą być przechowywane w sposób zorganizowany i maksymalnie bezpieczny.


Rozwiązanie:

Bank szukał sposobu na archiwizowanie papierowych dokumentów w sposób maksymalnie efektywny. Często materiały dotyczące jednej inwestycji lub konkretnego klienta były przechowywane w kilku miejscach. Dlatego postanowiono zaprojektować i wykonać teczkę o powiększonych rozmiarach. Dodatkowo zastosowanie grubej tektury dawało pewność, że dokumenty nie zostaną zniszczone.

Charakterystyka teczek bezpiecznych:
- Rozmiar 32x23x5 cm
- Gramatura 600g/m2
- Materiał ekologiczny


Korzyści:

- Rozmiar teczki dostosowany do zawartości
- Krótki termin realizacji
- Dokumenty są przechowywane sposób bezpieczny
- Teczka wykonana z materiału przyjaznego środowisku
- Dzięki powiększonym rozmiarom tylko w 1 teczce można przechowywać materiały związane z konkretną tematyką