Teczki na dokumenty z nadrukiem

Teczki na dokumenty zaprojektowane dla firmy ALM Services


Akcesoria biurowe, takie jak koperty czy teczki, to w przypadku firmy nie tylko praktyczne gadżety, ale przede wszystkim ważny element brandingu.

Jeśli firma ma być darzona zaufaniem i kojarzona z produktami i usługami wysokiej jakości, warto zadbać o to, by wszystkie materiały graficzne były spójne i dopracowane w najmniejszym szczególe. Spersonalizowane materiały biurowe to znacznie lepszy pomysł niż zwykłe białe teczki ze sklepu papierniczego – przygotowana na zamówienie teczka na dokumenty idealnie spełni wymagania firmy, a przede wszystkim przyczyni się do budowania jej pozytywnego wizerunku.

Zobacz również: Materiały reklamowe dla kancelarii – jakie wybrać?

Teczki na dokumenty Teczki z nadrukiem

Teczka skoroszyt na dużą liczbę dokumentów

Teczki na dokumenty zaprojektowane dla firmy ALM Services to przykład doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności. Projektując teczkę, zadbano o to, by dobrze spełniała swoją rolę, jaką jest ochrona dokumentów przed zniszczeniem, ale jednocześnie ładnie się prezentowała i cieszyła oko, wzbudzając tym samym zainteresowanie potencjalnego klienta. Teczki z nadrukiem wykonano z wysokiej jakości kartonu, który cechuje wysoka odporność na zniszczenia mechaniczne. Karton jest na tyle gruby, że zapobiega gięciu się umieszczonych w teczce dokumentów oraz ochrania je przed zabrudzeniem.

Jego górna warstwa została gładko wykończona – jest miła w dotyku, pokryta wysokiej jakości farbą o błyszczącym wykończeniu. W środku teczki umieszczono tak zwany wąs, który służy do wpisania dokumentów w koszulkach, aby zapewnić im dodatkową ochronę. Wąs zapobiega przesuwaniu się i wypinaniu dokumentów, dzięki czemu służy jako idealne zabezpieczenie przed uszkodzeniem papieru. Teczka zapinana jest na gumkę – najbardziej praktyczny i wygodny rodzaj zapięcia.Teczki z nadrukiem Teczki na dokumenty

Teczki z nadrukiem na indywidualne zamówienie

Niewątpliwym atutem teczki na dokumenty wykonanej dla ALM Services jest jej atrakcyjny wygląd także, jeśli chodzi o projekt graficzny. Teczkę charakteryzuje jednocześnie prostota i oryginalność – proste formy nie są pretensjonalne, ale jednocześnie przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Dominującym kolorem, jaki zastosowano w projekcie, jest kojarząca się z przejrzystością i profesjonalizmem biel. Tę połączono z żywymi barwami, które pojawiają się na logo firmy. Te dodają teczce oryginalnego wyglądu, a przede wszystkim sprawiają, że staje się ona spójnym z pozostałymi materiałami elementem identyfikacji wizualnej firmy.

Zobacz również: Koperta ekologiczna z nadrukiem - Irish Socksciety

Teczki na dokumenty

Teczka na dokumenty, która budzi pozytywne skojarzenia

Całość prezentuje się zarazem profesjonalnie i nowocześnie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kartonu oraz praktycznego zapięcia, a także użyciu dodatkowego zabezpieczenia dokumentów w postaci tak zwanego wąsa, teczka sprawia wrażenie solidnej i dobrze świadczy o firmie. Oryginalna, ale nieprzekombinowana estetyka kojarzy się jednocześnie z profesjonalizmem i rzetelnością, jak i z dynamicznością i otwartością na następujące na rynku zmiany. Teczka na dokumenty ALM Services budzi pozytywne skojarzenia, a tym samym buduje w świadomości klienta obraz firmy, która oferuje atrakcyjne produkty i usługi oraz stawia na najwyższą jakość, dbając o komfort swoich klientów i rzetelnie realizując powierzone jej zadania.


opakowania
Zobacz również:
Potrzebujesz teczek na dokumenty?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Teczki na dokumenty według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie