teczki ofertowe na zamówienie
|

Teczki ofertowe dla marki Sony

Teczki ofertowe w wyrazistych, mocnych barwach doskonale przyciągają uwagę oraz świetnie porządkują niezbędne dokumenty. Odpowiedni projekt i druk teczek to klucz do sukcesu oraz sposób na stworzenie świetnego gadżetu firmowego.

Teczki ofertowe dla marki Sony – wyrazisty projekt, który rzuca się w oczy

Teczki ofertowe dla marki Sony nie mogły wyglądać zwyczajnie i nijako – w końcu to firma z wieloletnią tradycją, która nie kojarzy się ze sztampowymi i nudnymi rozwiązaniami, a wręcz przeciwnie – zaskakuje swoją pomysłowością, ciekawymi rozwiązaniami i która cały czas się rozwija dla swoich klientów.

Dlatego kiedy otrzymaliśmy zlecenie na druk teczek ofertowych dla Sony wiedzieliśmy, że to nie będzie zwykła realizacja. Kolor czarny kojarzy się wszystkim ze spokojem, wyciszeniem, ale również podkreśla zaangażowanie i wygląda doskonale w każdym odcieniu. Projekt zakładał jednolity odcień czarnego na całej powierzchni teczki z obu jej stron, aby całość prezentowała się niezwykle elegancko, nowocześnie i nietuzinkowo. Aby dodatkowo wzmocnić przekaz postawiliśmy na błyszczącą okładkę – w tym celu karton został pokryty lakierem UV, który dodatkowo sprawił, że teczka stała się wodoodporna.

teczki ofertowe
teczki ofertowe
teczki ofertowe

Dzięki temu zabiegowi można bez problemu transportować w niej ważne dokumenty i nie bać się, że niesprzyjające warunki atmosferyczne zniszczą istotne umowy i inne, zawarte wewnątrz papiery. Dzięki lakierowi UV teczka jest bardzo wytrzymała i odporna nie tylko na wodę, ale również na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy rozdarcia. Ponadto zabieg pokrycia lakierem UV zapewnił teczce pewnego rodzaju głębię, ponieważ patrząc pod różnymi kątami możemy bawić się załamywanym światłem i dzięki temu z różnych perspektyw otrzymamy za każdym razem nieco inny odcień niebieskiego.

Warto podkreślić ten zabieg i osiągnięty interesujący efekt zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że firma Sony produkuje aparaty, których głównym zadaniem jest uwiecznianie wspaniałych momentów i łapanie cudownych kadrów w różnych warunkach oświetleniowych. Każdy, kto profesjonalnie lub hobbystycznie zajmuje się fotografią doskonale zdaje sobie sprawę jak istotnym elementem pięknego zdjęcia jest właśnie światło oraz odpowiedni kąt jego padania, dlatego zabawa odcieniem niebieskiego na powierzchni teczki powinna zostać doceniona zarówno przez amatorów jak i profesjonalnych fotografów.

Teczki ofertowe dla Sony – nowoczesny projekt dla nowoczesnej firmy

Oprócz ciekawego koloru okładki oraz wzmocnienia efektu lakierem UV teczka może się pochwalić dużą uniwersalnością, dzięki czemu może być stosowana przez wiele różnych osób w różnych sytuacjach. Na środku okładki została umieszczona nazwa firmy w jej słynnej, znanej wszystkim czcionce, natomiast poniżej został dodrukowany napis „Alpha Academy”.

Całość prezentuje się bardzo czysto i przejrzyście, duża czcionka sprawia, że napis widoczny jest nawet z dalekiej odległości i nie sposób go przegapić. Od razu wiadomo z jaką firmą mamy do czynienia, co jeszcze bardziej podkreśla prestiż i wysoką renomę marki. Teczka jest w standardowym formacie A4, aby można było w niej przechowywać wszystkie możliwe dokumenty, umowy czy papiery, lub też fotografie. Projekt jest ponadczasowy i będzie się doskonale prezentował nawet za dziesięć czy piętnaście lat. Karton został dodatkowo wzmocniony dzięki czemu teczka jest niezwykle wytrzymała i świetnie chroni zawartość również w czasie transportu.

Umowy nie będą się przesuwać ani wypadać, a więc nie trzeba martwić się, że teczka nie zda egzaminu nawet w wyjątkowo trudnych sytuacjach. Ponadto dzięki użyciu ciemnego odcienia koloru niebieskiego zawartość teczki nie prześwituje, a więc pełna dyskrecja zostaje zachowana. Warto również podkreślić fakt, że teczka w środku została wyposażona w dodatkowe zakładki, które utrzymują papiery w jednym miejscu. Tak ładna i estetyczna teczka ofertowa może również służyć do przechowywania dokumentów w biurze, ale również może posłużyć jako teczka ofertowa. Jej zastosowań może być naprawdę wiele zwłaszcza z uwagi na dość uniwersalny, a zarazem bardzo elegancki projekt okładki.

teczki ofertowe
teczki ofertowe
teczki ofertowe

Teczki ofertowe i ich sposób na reklamę przedsiębiorstwa

Nowoczesne projekty teczek ofertowych powinny wzbudzać emocje w taki sposób, aby nikt nie przeszedł obok nich obojętnie. Zawsze warto postawić na ciekawy, rzucający się w oczy element, który wyróżni naszą teczkę na tle konkurencyjnych zwłaszcza w przypadku, kiedy składamy w niej ofertę i chcemy, aby klient właśnie na nią zwrócił uwagę.

Możemy wyróżnić się kolorem, fakturą czy nowoczesnym, ciekawym projektem, który będzie widoczny nawet z dalekiej odległości. Możemy również postawić na klasyczny i elegancki wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie się prezentował nienagannie – dokładnie tak jak ten, prezentowany projekt dla Sony.

teczki ofertowe
teczki ofertowe

Podobne wpisy