Projektowanie opakowań

Masz produkt? To świetnie! Aby odnieść sukces potrzebujesz jeszcze dobrego projektu opakowania.

  • Projekt opakowań według Twojego pomysłu
  • Konstrukcja opakowania dostosowania do produktu oraz branży
  • Kompleksowa realizacja: od projektu po druk i wykonanie opakowania

Idealny projekt opakowań w 3 krokach

Zobacz w jaki sposób wykonujemy projektowanie opakowań, które pomagają naszym klientom sprzedawać łatwiej, szybciej i w lepszej cenie.

Dla przykładu powiedzmy, że prowadzisz firmę lub masz pomysł na produkcję i sprzedaż wyjątkowych czapek z daszkiem. Wiesz, że wysoka jakość produktu to podstawa, ale do sukcesu potrzebujesz jeszcze świetnego opakowania. Jak je wykonać?

projekt opakowan

Opisz lub wyślij produkt

Projektowanie opakowań wykonujemy na zamówienie. Dlatego opisz produkt podając wymiary i ważne szczegóły. W przypadku czapki byłoby to: rozmiar – szerokość x długość x wysokość, ale też waga czapki oraz informacja czy w opakowaniu ma być również miejsce na dodatkowe elementy poza produktem np. instrukcja. Możesz również wysłać do nas swój produkt – dokonamy za Ciebie wszystkich pomiarów.

Przygotujemy prototyp opakowania

Na podstawie informacji o produkcie przygotujemy makietę wykrojnika nowego opakowania – jest to niezbędny element podczas projektowania nadruku. Na tym etapie wprowadzamy ewentualne zmiany i korekty do projektu. Dodatkowo wykonujemy prototyp pudełka, aby ocenić i sprawdzić czy finalny produkt jest zgodny z oczekiwaniami.

projekt opakowan
projektowanie graficzne

Dobre opakowanie to większa sprzedaż

Po Twojej akceptacji otrzymujesz wszystkie pliki potrzebne do wykonania opakowań. Wykonanie pudełek możesz też zlecić w naszej drukarni.

Masz pytanie? Potrzebujesz porady?

Poznaj opinie naszych klientów

opinie

WYKONALIŚMY OPAKOWANIA I MATERIAŁY REKLAMOWE DLA PONAD 700 FIRM!