Zamów materiały reklamowe i opakowania według własnego pomysłu

  • Kompleksowa realizacja zlecenia od A do Z
  • Krótkie terminy produkcji
  • Darmowe wsparcie i konsultacje
  • Pomoc w przygotowaniu projektów
  • Spersonalizowane warunki współpracy

W zpapieru.pl tworzymy opakowania i materiały reklamowe, które pomogą Twojej firmie sprzedawać łatwiej, szybciej i w lepszej cenie.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem opakowań lub materiałów reklamowych dla swojej firmy napisz do nas.

Dane rejestrowe spółki

ATM POLSKA s.c.
Marcin Zdunek, Tomasz Zdunek
Ul. Zamenhofa 12/5, 00-187 Warszawa
NIP / VAT: PL5252699189

Masz pytania o zpapieru.pl?

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób – poprzez formularz kontaktowy albo bezpośrednio do mnie.

Tomasz Zdunek

poczta@zpapieru.pl

kom. +48 533 034 328

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji zlecenia jest uzależniony przede wszystkim od produktu oraz nakładu. Dla przykładu teczki firmowe wykonujemy w terminie 3-5 dni natomiast opakowania na kosmetyki to proces, który może potrwać około 10-14 dni. Zamówienia niestandardowe będą miały ustalony indywidualnie czas realizacji. Bez względu na produkt termin realizacji jest zawsze określony i podany razem z wyceną.

Czy zpapieru.pl to producent pudełek?

Tak. Jako producent opakowań wykonujemy produkty charakteryzujące się estetycznym designem, a także wysoką uniwersalnością. Nasze pudełka kartonowe są praktyczne, a zarazem wytrzymałe. Jako producent opakowań korzystamy wyłącznie z ekologicznych materiałów, które są bezpieczne dla otoczenia i samych użytkowników. Tylko opakowanie wykonane z certyfikowanego karton będzie charakteryzowało się ponadprzeciętną wytrzymałością i odpornością na różnego typu uszkodzenia. Podejmując współpracę z producentem opakowań masz znacznie większe możliwości – pełną kontrolę nad wszystkimi etapami i elementami realizacji – od wyboru materiału, aż po kształt opakowania. Tylko producent opakowań może w pełni zrealizować Twój pomysł. Dlatego naszym mottem jest hasło: “Stwórz coś wyjątkowego”. Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Czy można wysłać zamówienie bezpośrednio do mojego klienta?

Oczywiście tak. Jedną z oferowanych usług naszej drukarni jest wysyłka “no name”. Taka usługa działa w prosty sposób. Drukarnia wysyła opakowania bezpośrednio do klienta końcowego – pomijając przy tym zamawiającego. Ma to jedynie sens, jeżeli producent opakowań lub drukarnia w trakcie wysyłki nie podaje skąd paczka została wysłana i kto ją nadał. Często do przygotowania wysyłki drukarnia korzysta z materiałów swojego klienta np. taśma z nadrukiem logo. W ten sposób zlecenie, które zostało przyjęte przez np. agencję reklamową, w bardzo szybkim czasie zostaje odesłane bezpośrednio z drukarni do klienta końcowego. Przesyłki “no name” podkreślaja profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Realizacja wykonywana jest szybko i w bardzo dobrej jakości. Potrzebna drukarnia? Napisz do nas!

Czy możecie zaprojektować pudełko na mój produkt?

W zpapieru.pl przygotujemy dla Ciebie dowolny model opakowania, który idealnie dopełni Twój produkt. Wystarczy, że otrzymamy produkt i już na jego podstawie nasi konstruktorzy przygotują dedykowane pudełko. Natomiast nasz dział graficzny dodatkowo przygotuje odpowiedni projekt graficzny.

O czym należy pamiętać zamawiając pudełko?

Tworząc pudełka lub opakowania należy pamiętać o specyfice i celu zamówienia. Pudełka mają świetnie wyglądać, ale też chronić produkt. Dlatego zamawiając pudełka warto skorzystać z certyfikowanego kartonu, którego największą zaletą jest trwałość. Sztywny karton nie wygina się i jest odporny na zagniecenia. Tylko takie pudełka kartonowe skutecznie chronią przed uszkodzeniami. Na co zwracać uwagę zamawiając pudełka? Jedynie połączenie najwyższej jakości materiałów oraz wpadającego w oko projektu graficznego pozwoli na stworzenie opakowania jedynego w swoim rodzaju.

Jak zamówić opakowania?

zpapieru.pl to drukarnia i producent opakowań, dlatego wszystkie materiały wykonujemy na zamówienie, od podstaw. Nasze opakowania, pudełka, koperty czy torby nie mają gotowych formatów. Masz produkt lub pomysł, który jest wyjątkowy, więc nie sięgasz po pierwsze z brzegu gotowe rozwiązanie. Lepiej jest stworzyć coś nowego, wyjątkowego. Opakowanie idealnie odpowiadające na konkretną potrzebę. Dlatego w pierwszej kolejności opowiedz nam o swoich pomysłach – opisz produkt jakiego potrzebujesz. Następnie podaj wymiary opakowania i określ rodzaj papieru lub innego materiału. Na podstawie naszej rozmowy stworzymy wizualizację Twojego nowego opakowania – jeżeli to jest to czego właśnie potrzebujesz – przystępujemy do realizacji i produkcji.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji sprawdź sekcję Pomoc.