Poznajmy się lepiej

W zpapieru.pl tworzymy opakowania i materiały reklamowe, które pomagają naszym klientom sprzedawać łatwiej, szybciej i w lepszej cenie.

Wspólnie z Marcinem wywodzimy się z rodziny o tradycjach poligraficznych. Nasi dziadkowie prowadzili działalność w branży introligatorskiej, natomiast nasi rodzice kontynuowali tę drogę i prowadzili firmę poligraficzną. W ten sposób od najmłodszych lat obserwowaliśmy jak ten biznes wygląda.

Nasi rodzice wykazali się dużą rozwagą i nigdy nie namawiali do kontynuowania tradycji. Wybór drogi zawodowej zostawili nam. Dzięki temu udało nam się zdobyć doświadczenie z bardzo wielu i naprawdę różnorodnych firm i miejsc. Bywały i takie czasy, że Marcin częściej bywał zagranicą niż w domu. Ja z kolei kilka lat pracowałem w agencjach reklamowych obsługujących największe firmy na świecie jak Microsoft czy IBM, a w międzyczasie byłem korespondentem w Sejmie i pisałem do ogólnokrajowych tygodników.

Pomysł na wspólną firmę pojawił się naturalnie. Początkowo robiliśmy zamówienia po godzinach i w weekendy. Gdy ich przybywało postanowiliśmy w pełni poświęcić się własnej działalności. Pierwsi klienci trafiali do nas oczywiście z polecenia rodziców. Po kilku udanych realizacjach, zaczęli pojawiać się kolejni, tym razem z polecenia zadowolonych klientów.

Dzisiaj w zpapieru.pl tworzymy opakowania i materiały reklamowe, które pomagają naszym klientom sprzedawać łatwiej, szybciej i w lepszej cenie.

Sprawdź, czemu inni nas wybrali

Zobacz, jak firmy takie jak Twoja, wykorzystują materiały reklamowe i opakowania, aby zwiększyć sprzedaż i wspierać działania marketingowe.

Wykonaliśmy opakowania i materiały reklamowe dla ponad 700 firm!