Strona używa plików cookies, dzięki którym może działać lepiej. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.

Tel: 22 635 64 76 | E-mail: kontakt@zpapieru.pl


pudełka warszawa


Szukasz odpowiedniego opakowania promocyjnego? Chcesz oferować swoje produkty w dobrym stylu? Pudełko kartonowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie.>> Rozmiar i kształt dostosowany do zawartości

>> Świetne uzupełnienie działań sprzedażowych i promocyjnych

>> Dobrze zaprojektowane opakowanie zwiększa sprzedaż nawet o 70%
pudełka reklamowe warszawaZamów pudełko reklamowe w 3 krokach:


KROK 1 - Określ wymiary i kształt

Pudełko kartonowe może posiadać dowolny kształt, dlatego na samym początku warto zadać sobie pytanie jakie opakowanie najlepiej spełni nasze potrzeby. Czy pudełko ma być wykonane z dwóch części, otwierać się od góry, a może posiadać dodatkowe klapki zamykające? Natomiast wymiary pudełka to szerokość, wysokość i głębokość. W zależności od produktu pudełko powinno być większe ok. 0,5 cm. W większości przypadków o rodzaju i kształcie pudełka decyduje już sam produkt. Masz problemy z określeniem jakiego pudełka potrzebujesz? Wystarczy, że wyślesz do nas krótki opis. Na podstawie analizy przedstawiamy szereg rozwiązań, z których można wybrać pudełko najlepiej spełniające indywidualne potrzeby.

KROK 2 - Wybierz materiał

Pudełko reklamowe można wykonać z dowolnego materiału. Największe możliwości oferuje karton GC1 czyli karton z białym spodem wykorzystywany choćby w branży kosmetycznej lub przy produkcji opakowań na słodycze. Wybór materiału zależy przede wszystkim od produktu i grupy docelowej, dla której przygotowane jest pudełko.

KROK 1 - Przygotuj nadruk i uzupełnij dodatki

Nie posiadasz gotowego pliku do nadruku? Na podstawie otrzymanych materiałów z jakich ma być wykonany nadruk m.in. logo firmowe, nasze studio graficzne bezpłatnie przygotowuje plik do druku. Przed realizacją projekt nadruku wysyłamy do akceptacji. Dodatkowo pudełko można uszlachetnić folią lub wykonać na nim tłoczenie i hotstamping (np. złoty logotyp lub inny element).

Zadzwoń lub napisz aby otrzymać wycenę

Tel: 22 635 64 76
kontakt@zpapieru.pl

Ostatnie realizacje pudełek:


pudełka reklamowe pudełka warszawa pudełka warszawa pudełka warszawa pudełka warszawa pudełka warszawa pudełka warszawa pudełka warszawa pudełka reklamowe pudełka reklamoweZadzwoń lub napisz aby otrzymać wycenęSłużymy pomocą i wsparciem, więc śmiało wyślij do nas zapytanie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu pod mailem, telefonem i na czacie online.Tel: 22 635 64 76
kontakt@zpapieru.pl