fundacja świętego mikołaja

Wspieramy Fundację Świętego Mikołaja

Pomoc tym, którzy tego potrzebują to kolejny krok, na jaki może zdecydować się Twoja marka. I Ty możesz mieć swój udział we wsparciu dzieci w trudnej sytuacji, którym przez cały rok pomaga Fundacja Świętego Mikołaja. Chętnie pokażemy Ci, jak to zrobić.

Fundacja Świętego Mikołaja – pomoc dla dzieci w potrzebie

Fundacja Świętego Mikołaja powstała po to, aby nieść pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. Jej początek sięga roku 1998 roku. W pierwszych latach swej działalności była znana jako Agencja Świętego Mikołaja.

Fundacja ma na swoim koncie organizację licznych kampanii społecznych (m.in. Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą, Grunt to rodzina, Mama w pracy, Bóg się rodzi oraz Pomóc samotnym matkom). Swym wsparciem otaczała domy samotnej matki, hospicja dla dzieci, rodzinne domy, a obecnie pomaga zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin w Polsce, dzieciom z Aleppo w Syrii i dzieciom ze wschodu Ukrainy. Od początku pandemii dostarcza także sprzęt komputerowy dzieciom, które z powodu braku komputera mają utrudniony dostęp do zdalnej nauki.

Fundacja Świętego Mikołaja łączy w sobie działalność charytatywną, edukacyjną oraz naukową. Od 10 lat najważniejszym programem fundacji są Stypendia św. Mikołaja. Dzięki nim każdego roku kilkaset dzieci z całej Polski otrzymuje szansę na rozwój swoich talentów oraz lepszy start w przyszłość.

Zamawiaj i pomagaj razem z zpapieru.pl

Od lat współpracujemy z Fundacją Świętego Mikołaja. Nasza pomoc polega m.in. na przygotowywaniu darmowych wydruków dla fundacji. Staramy się również wspierać działania statutowe organizacji. Jest to możliwe wyłącznie dzięki naszym Klientom.
Klienci, którzy korzystają z naszej oferty zpapieru.pl, wspierają również działanie Fundacji Świętego Mikołaja. Działania ukierunkowane na pomoc potrzebującym dzieciom traktujemy jako inwestycję. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wykorzystywanie potencjału drzemiącego w ludziach. Wyciągnięcie pomocnej ręki to czasami pierwszy, najważniejszy krok – tak ważny dla dzieci, które z różnych względów mogą mieć utrudniony start w dorosłość.

Pomagajmy mądrze. Wspierajmy wartości, które warto pielęgnować. Chcesz pomóc Fundacji Świętego Mikołaja, realizując działania z zakresu standardowego funkcjonowania swojej firmy? Skontaktuj się z nami lub wejdź na https://mikolaj.org.pl/.

Zobacz również:

RAPORT: Rok od wybuchu wojny. Jak przez ten czas Fundacja Świętego Mikołaja pomagała dzieciom w Ukrainie?

Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja: Rozmowa z Tomaszem i Marcinem Zdunkiem zpapieru.pl

Akcja Fundacji Świętego Mikołaja i Radia 357