pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe z nadrukiem na kosmetyki naturalne BioMydlarnia

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka fasonowe z nadrukiem na kosmetyki naturalne marki BioMydlarnia.

Z pewnością każdy z nas zdążył już zauważyć coraz bardziej przybierający na sile trend powrotu do natury i czerpania pełnymi garściami z tego co przyroda nam oferuje. Takie też jest główne założenie właścicielki i pomysłodawczyni firmy „BioMydlarnia”, która oferuje swoim klientom wyłącznie w 100% naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

„BioMydlarnia to firma rodzinna, która powstała z pasji, wieloletnich eksperymentów oraz poszukiwania naturalnych metod pielęgnacji skóry. Wytwarzamy kosmetyki tradycyjnymi metodami, tylko z naturalnych składników. Tak w firmie, jak i poza nią, żyjemy w zgodzie z naturą. Cenimy jej bliskość, lubimy jak nas otacza, czujemy przed nią respekt i szanujemy jej siłę. Tę moc natury przekazujemy w każdej kostce naszego mydła i fiolce olejku. Choć jesteśmy młodą firmą – działamy od kwietnia 2020 roku – to pomysł na eko-kosmetyki jest już całkiem stary. Niektóre z naszych receptur są już prawie pełnoletnie” – mówi Izabela Szyszkowska, właścicielka marki.

Każdy z nas pragnie zapewniać swojemu ciału najlepsze kosmetyki, dzięki którym nasza skóra będzie idealnie odżywiona i nawilżona oraz wolna od wszelkiego rodzaju problemów skórnych. Właśnie takie rozwiązania proponuje nam BioMydlarnia, która ceni życiodajną moc natury i czerpie od niej wiedzę oraz najlepsze składniki, które następnie dzięki odpowiedniej kompozycji serwuje swoim klientom w estetycznej, przystępnej dla każdego formie.

biomydlarnia
biomydlarnia
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem

Natura najlepiej wie, co dla Twojej skóry najlepsze

Pomysł na naturalne kosmetyki to nie jest nowość na rynku – obecnie oferta eko-pielęgnacji jest dość spora, jednak nie zawsze są to w pełni naturalne kosmetyki, a jedynie w 95-99%. Te kilka procent to najczęściej sztuczne barwniki i aromaty, które mogą być przyjemne i umilić kąpiel czy pielęgnację ciała, jednak mogą również podrażniać i zwyczajnie szkodzić naszej skórze. W ofercie BioMydlarnii próżno szukać takich produktów – właścicielka nie godzi się na żadne kompromisy, dlatego oferta firmy różni się od tego, co proponują inni producenci na rynku.

Skoro już o naturalnym środowisku mowa, to oczywiście opakowania i pudełka fasonowe również musiały zostać wykonane z w pełni ekologicznych surowców, aby wpisać się w filozofię marki. Jak to się stało, że nawiązaliśmy współpracę na tym polu?

Pomysłodawczyni marki o naszej współpracy mówi tak:

„Przystępując do etapu projektowania opakowań miałam ogólną wizję kolorów, kształtów, a przede wszystkim materiałów – musiały być ekologiczne. Zależało mi też na znalezieniu firmy, która jest w stanie doradzić swoim Klientom i ich ukierunkować. I właśnie taką firmą okazała się zpapieru.pl. Spodobały mi się zrealizowane przez Was projekty oraz to, że przywiązujecie wagę do ekologii. Nie bez znaczenia była szybka i sprawna komunikacja oraz gotowość na realizację niestandardowego projektu. Przekonałam się, że nie jest to powszechne podejście w Waszej branży. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i cieszę się już na kolejne wspólne realizacje”.

Nasza oferta skierowana do firmy BioMydlarnia musiała być w pełni ekologiczna, przystępna dla oka i trafiająca w gusta klientów. Nie bez znaczenia zatem był wybór ekologicznej tektury wykonanej z biodegradowalnych materiałów, która idealnie odpowiedziała na wizję i potrzeby marki.

Nasze pudełka fasonowe w różnych wariantach rozmiarowych prezentują się wyjątkowo ciekawie i nietuzinkowo w porównaniu do różnego rodzaju pudełek produktowych, jakie można dostrzec obecnie na rynku. Skrojone na miarę opakowania produktowe to fantastyczny sposób, aby przyciągnąć spojrzenia klientów i jeszcze bardziej zachęcić ich do skorzystania z oferty marki. Prosta, przywołująca na myśl przyrodę grafika to uroczy akcent oraz swego rodzaju wisienka na torcie pudełka. Budzi przyjemne skojarzenia i pozwala klientowi zanurzyć się w fantastycznym świecie natury. Oprócz biodegradowalnej tektury w tym projekcie użyliśmy również naturalnego tuszu do druku poszczególnych elementów na pudełkach fasonowych.

drukarnia zpapieru
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem

Ekologiczne opakowania dla naturalnych kosmetyków

Wyjątkowe realizacje na długo zapisują się w naszej pamięci i zawsze chętnie tworzymy nasze projekty w oparciu o wymagania i potrzeby podyktowane konkretnymi rozwiązaniami marki lub jej misją czy filozofią. Tak właśnie było w przypadku współpracy z firmą BioMydlarnia, która jasno sprecyzowała swoje oczekiwania i pożądany rezultat finalny, dzięki czemu otrzymaliśmy fantastyczny produkt, który wpasował się w gusta obu stron.

Ekologiczne rozwiązania w postaci pudełek fasonowych na naturalne produkty to mariaż idealny, który z pewnością zostanie doceniony przez klientów, a oferta BioMydlarni z miesiąca na miesiąc będzie stale się powiększać oferując wyjątkowe kosmetyki swoim odbiorcom. Cieszymy się na takie owocne współprace i zawsze chętnie służymy naszą radą, pomocą czy doświadczeniem, aby klient był zadowolony z otrzymanego produktu i chętnie polecał nas jako partnera godnego współpracy.

Poznaj bliżej markę BioMydlarnia:

https://biomydlarnia.pl/
https://www.facebook.com/BioMydlarnia/
https://www.instagram.com/biomydlarnia/

Podobne wpisy