Pudełka reklamowe z nadrukiem
||

Pudełka reklamowe z nadrukiem

Pudełka reklamowe z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych sposobów na wyeksponowanie swojej marki. Klient, otwierając spersonalizowane opakowanie, a nie zwykłe, szare bez nadruku, poczuje się wyjątkowo. Takie pudełko zrobi doskonałe pierwsze wrażenie. Duża różnorodność dostępnych kolorów i rozmiarów sprawia, że rodzaj opakowania można bez trudu dopasować do każdej działalności.

Kartony własny nadruk – rodzaje

Producent, pod którego okiem powstają, opakowania z nadrukiem oferuje szeroki wybór różnorodnych wzorów, kolorów i rozmiarów. W ofercie dostępne są pudełka w kolorze szarym, naturalnym, ale również bielone i różnobarwne. Zaawansowane zaplecze maszynowe umożliwia zrealizowanie nawet bardziej zrealizowanych projektów – tak, aby usatysfakcjonować każdego klienta. Nadruki można wykonać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz opakowania.

Pudełka reklamowe z nadrukiem – najpopularniejsze rodzaje:

 • kartony reklamowe z nadrukiem jednokolorowym – to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć produkt oraz zapewnić minimalistyczną oprawę zawartości, pudełka z własnym logo z pewnością sprawią, że firma zostanie lepiej zapamiętana przez odbiorcę, to połączenie estetyki i stylowego designu,
 • kartony reklamowe z nadrukiem wielokolorowym – są nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkich zachwycają klientów swą różnorodnością barw, duża dowolność nadruku sprawia, że takie pudełka można wykorzystać praktycznie przy każdym projekcie,
 • kartony kaszerowane (offsetowe) – to sposób na oryginalne i trwałe opakowanie, które w przyszłości może posłużyć jeszcze do innych celów, klienci doceniają takie rozwiązania, dzięki czemu marka ma dodatkowy plus już na starcie; są to kartony produkowane z kilkuwarstwowej tektury wzbogaconej za pomocą zadrukowanego offsetowo arkusza. Tak jak inne opakowania, również i je można poddawać recyklingowi.

Karton z własnym logo – dlaczego warto?

Pudełka do pakowania z logo to rozwiązanie, które odznacza się szeregiem zalet. Wśród najważniejszych z nich warto wymienić:

 • branding – na pudełku może znaleźć się nie tylko logo, ale również slogan reklamowy, dane kontaktowe czy adres strony internetowej, popularne obecnie unboxingi wstawione do sieci przez klienta stają się zatem dodatkową formą reklamy,
 • reklamapudełka reklamowe z nadrukiem można potraktować jako nośnik reklamowy, dodatkowa przestrzeń na promocję jest zawsze mile widziana,
 • wzbudzanie emocji – spersonalizowane, nawiązujące do gustu klientów pudełka mogą wzbudzić w nich pozytywne emocje, czasami wystarczy wesoła emotka na opakowaniu, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy,
 • zabezpieczenie na czas transportu – pudełka mają przede wszystkim chronić zawartość, wytrzymały karton to gwarancja jakości i profesjonalnego podejścia firmy,
 • pierwsze wrażenie – zanim klient chwyci w dłoń przedmiot, musi wyjąć go z opakowania, w tym przypadku również istotne jest pierwsze wrażenie – które można zrobić tylko raz, pudełko i marka powinny zapadać w pamięci,
 • ekonomicznośćkarton z własnym logo to tanie rozwiązanie, które dodatkowo służy jako reklama (bez dodatkowych nakładów pieniężnych),
 • duży wybór – pudełka mogą być szare lub białe z minimalistycznym nadrukiem, a także wielokolorowe,
 • idealne do wysyłki za pośrednictwem poczty, firm kurierskich oraz paczkomatów różnych operatorów,
 • mnogość zastosowań – od produktów spożywczych, przez ubrania i kosmetyki, po części samochodowe,
 • drugie życiekartony z własnym nadrukiem mogą posłużyć później klientom do przechowywania wszelkich różności; ładny projekt pudełka sprawi, że będzie mogło być ono atrakcyjnym dodatkiem aranżacyjnym wnętrza.

Pudełka reklamowe z nadrukiem – wyróżnij się na tle konkurencji

Pudełka z własnym logo pomagają wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to doskonały sposób na to, aby zaskoczyć czymś klienta oraz przyciągnąć jego uwagę. Oryginalny projekt wcale nie musi być drogi. A należy pamiętać również tutaj o wartości dodanej, którą jest przestrzeń reklamowa na kartonie.

Z punktu widzenia zadowolenia klienta istotny jest nie tylko ciekawy projekt, ale również sama jakość wykonania. Jeżeli opakowanie jest trwałe i dociera do odbiorcy w nienaruszonym stanie, firma od razu zyskuje, kreując się na bardziej profesjonalną.

W zależności od specyfiki branży za wyróżniające się pudełko można uznać zarówno minimalistyczne opakowanie z nadrukowanym logo, jak i bardziej rozbudowany projekt – wielokolorowy z różnymi elementami.

Pudełka z własnym logo – profesjonalizm i jakość w jednym

Pudełka do pakowania z logo spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. To sprawia, że mają oni pewność, że firma, z których usług skorzystali, jest profesjonalna. Karton z własnym logo w wersji offsetowej to eleganckie rozwiązanie. Kilkuwarstwowa tektura dopełniona zadrukowanym offsetowo arkuszem może zostać ozdobiona dowolną grafiką lub logo marki. Takie pudełka są również bardziej odporne na uszkodzenia oraz przyjazne środowisku.

Odpowiedni projekt może zapaść w pamięci – należy go jednak połączyć z wysoką jakością wykonania. Nawet najlepsza grafika na słabej jakości kartonie nie zwróci na siebie odpowiedniej uwagi. W obecnych czasach dla klientów ważne jest także wykorzystanie materiałów przyjaznych środowisku.

Opakowania z nadrukiem – producent i sitodruk

Jednym z podstawowych sposobów produkcji opakowań z nadrukiem jest sitodruk. Należy przygotować odpowiednią matrycę. Jest to prostokątna rama z napiętą siatką (najczęściej wykonana z nylonu). Na takiej siatce umieszczony zostaje wzór (szablon) nadruku, który ma znaleźć się na kartonie.

Nadruk powstaje poprzez wtłaczanie farby sitodrukowej przez niezablokowane otwory w siatce za pomocą pras sitodrukowych. Mogą być one ręczne lub automatyczne. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i daje pewność, że nadruk zostanie umieszczony w odpowiednim miejscu.

Przemysł poligraficzny pokochał technikę druku sitowego. Pomimo rozwoju innych gałęzi poligrafii, nic nie zdołało wyprzeć tej metody. Na uwagę zasługuje fakt, że sitodruk jest trwały oraz odznacza się dużą wyrazistością kolorów. To natomiast przekłada się na doskonałą jakość pudełka z własnym logo.

Oryginalne pudełka do pakowania z logo na zamówienie

Pudełka reklamowe z nadrukiem na zamówienie to sposób na uzyskanie oryginalnego opakowania o pożądanych wymiarach i grafikach. Większość elementów można dopasować do własnych potrzeb, co sprawia, że projekt może być unikalny i z pewnością wyróżni się na tle konkurencji.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy