pudełka wysyłkowe
|

Pudełka wysyłkowe na kawę marki Imbibe

Każde opakowanie jest niezwykle istotnym elementem produktu. Dlatego przy projektowaniu należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Zawsze z wielkim zapałem analizujemy oczekiwania naszych klientów oraz sam produkt, by przygotować coś wyjątkowego. Tym razem opracowaliśmy opakowanie na kawę, które zachwyca swoją formą i minimalizmem. Sprawdźcie, jak stworzyliśmy fasonowe pudełko na kawę dla Imbibe.

Pudełka wysyłkowe na kawę

Główną rolą kartonu wysyłkowego jest zabezpieczyć produkt. Dlatego pracę zaczynamy od wyboru rodzaju kartonu i pudełka. Pudełko fasonowe ma niezwykle dużo zalet i otwiera wiele możliwości.

W przypadku opakowania kartonowego na kawę zdecydowaliśmy się na model fefco 0427 – wykonany z biało-brązowej tektury falistej. To składane pudełko fasonowe wykonane z wykrojnika, w którym górna część opakowania posiada boczne klapki oraz skrzydełka wsuwające się do środka opakowania przy zamykaniu. Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji, świetnie sprawdza się ono jako bezpieczne opakowanie wysyłkowe.

Pudełka fasonowe nie dość, że ekologiczne to jeszcze są bardzo funkcjonalne. Szybko i sprawnie można je złożyć. Ich niezwykle istotną zaletą jest możliwość wielokrotnego wykorzystania. Bez obaw możesz je otwierać i zamykać w prosty sposób. Idealne rozwiązanie szczególnie dla branży e-commerce.

Aby nadać przesyłce rangę premium, zdecydowaliśmy się dodatkowo na kaszerowanie. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększa wytrzymałość opakowania, ale również pozwala na zastosowanie ciekawych uszlachetnień projektu.

Pudełka fasonowe na zamówienie

Niezwykły produkt musi posiadać wyjątkową oprawę. Doskonale wiemy, w jaki sposób tego dokonać. Od lat doradzamy klientom przy projektowaniu opakowań. Przemyślany projekt opakowania ma ogromne znaczenie. Wpływa na wizerunek marki i zwiększa jej rozpoznawalność. Dlatego zadaliśmy o idealne wykończenie.

Nie mogło się obyć bez uszlachetnienia pudełka. W tym zakresie oferujemy wiele możliwości. Zawsze weryfikujemy szczegółowo projekt, aby wydobyć z niego jak najwięcej.

Pudełka kaszerowane dla e-commerce

Do kaszerowania fasonowego pudełka na kawę marki Imbibe zaproponowaliśmy kredę mat o gramaturze 170g. Surowiec ten fantastycznie podkreśla ekskluzywną zawartość, a ponadczasowa biel wprowadza nieco lekkości.

Wybraliśmy matową folię. Takie wykończenie prezentuje się bardzo atrakcyjnie i nadaje kartonikowi przyjemnej gładkości.

Projekt pudełka na kawę wydrukowaliśmy na bazie czterech kolorów CMYK z mocnym czarnym akcentem w postaci logotypu marki. Czerń fantastycznie się komponuje ze złotym hot-stampingiem, który dodatkowo wzbogacił opakowanie fasonowe, nadając mu elegancji.

Nadruk wewnątrz pudełka

Niezmiernie interesującym rozwiązaniem jest zadruk wewnętrzny. Pudełka fasonowe świetnie się do tego nadają. Na wewnętrznej stronie wieka można umieścić cenne dla klienta informacje, które zobaczy po otworzeniu opakowania. Marka Imbibe idealnie wykorzystała tą dodatkową przestrzeń na komunikację z klientem.

Nie da się ukryć, że całość komponuje się nietuzinkowo. Połączenie klasyki i nowoczesności spowodowało, że pudełko fasonowe z nadrukiem przyciąga wzrok i zapada w pamięć. A o to przecież chodzi!

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy