Drukarnia opakowań kartonowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza drukarnia opakowań kartonowych świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby każde wykonane zlecenie satysfakcjonowało naszego zleceniodawcę oraz jego klientów. Specjalizujemy się zarówno w standardowych, jak i niestandardowych realizacjach. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór opakowań kartonowych. Pudełka, które produkujemy, są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne i stylowe. Nasi zleceniodawcy mogą liczyć na kompleksową obsługę – od etapu projektowania, po druk, sztancowanie, klejenie i dostawę.

Oferujemy profesjonalny druk opakowań kartonowych. Dotychczasowe realizacje potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Drukowane przez nas pudełka kartonowe to doskonała reklama dla każdej marki. Na bieżąco śledzimy trendy, które pozwalają nam dopasować nasze realizacje do obecnych uwarunkowań i wymagań rynku.

Drukarnia opakowań kartonowych – bogata oferta

Z naszej oferty korzystają firmy działające w różnych branżach m.in. spożywczej, chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, e-commerce i wielu innych. Zapewniamy wysokiej jakości opakowania kartonowe dla mniejszych i większych przedsiębiorstw. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Tworzymy klasyczne, standardowe pudełka oraz opakowania o bardziej niestandardowych wymiarach. Nie obawiamy się oryginalnych zleceń, które traktujemy jak kolejne wyzwanie do pokonania.

Nasze opakowania możemy wykonać z tektury falistej lub litej. Wykorzystane materiały mogą różnić się m.in. teksturą oraz grubością. Dopasowujemy je do konkretnego projektu oraz funkcji, jakie będzie musiało spełniać pudełko. Oferujemy również opakowania kaszerowane (offsetowe). Pomimo lekkości konstrukcji są to rozwiązania niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie wielu czynników.

Jako drukarnia opakowań kartonowych produkujemy m.in. pudełka ekologiczne oraz wielkogabarytowe. Dzięki rozbudowanemu, nowoczesnemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie dostarczyć opakowania o różnorodnych kształtach. Na stałe w naszej ofercie zagościły m.in. pudełka klapowe, wysyłkowe, paczkomatowe oraz fasonowe. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również usługę projektowania opakowań kartonowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio wykonane pudełko przyciąga uwagę, budując rozpoznawalność marki. Troszczymy się o to, aby każdy projekt był dopracowany w każdym detalu, uwzględniając kolorystykę i wzory typowe dla danej firmy. Personalizowane opakowania podkreślają profesjonalizm firmy. Jeżeli Twoje produkty trafiają do klientów w stylowym pudełku, zyskują oni pewność, że jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie. Pamiętajmy również o tym, że pudełka pełnią funkcję nośnika reklamowego, stanowiąc swoistego typu wizytówkę.

Zobacz także: Opakowania na prezenty dla HBO

Profesjonalny druk opakowań kartonowych

Jako drukarnia opakowań tekturowych zapewniamy możliwość wykonania nadruku w technologii offsetowej oraz cyfrowej. Wybór technologii zależy od danego projektu oraz oczekiwanego efektu. Bez względu jednak na to zadruk na opakowaniach wiernie odwzorowuje kolory oraz nasycenie barw. Dbamy o to, aby każde pudełko, które schodzi z taśmy produkcyjnej, było synonimem najwyższej jakości wykonania. Nasza stale udoskonalana oferta odpowiada na aktualne potrzeby rynku.

Zapewniamy zleceniodawcom kompleksową obsługę: profesjonalny druk opakowań, konkurencyjne ceny, terminową realizację zleceń oraz doradztwo na każdym etapie. Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu poligrafii.

Nasze pudełka wykonujemy z celulozy – materiału, który można w pełni poddać recyklingowi. Neutralny charakter tego materiału sprawia, że jest to idealny produkt na opakowania kartonowe. Wykorzystywane przez nas farby są bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i środowiska naturalnego.

Uszlachetnienia w druku

Nasza drukarnia opakowań kartonowych zapewnia usługi z zakresu wykonywania tradycyjnych nadruków (jednokolorowy, wielokolorowy), a także różnych form uszlachetniania druku. Wśród wykorzystywanych przez nas metod uszlachetnienia wymienić warto m.in.:

 • hot-stamping (foliowanie na gorąco – złota, srebrna, metaliczna, pigmentowa, perłowa, holograficzna itp.),
 • tłoczenie wklęsłe lub wypukłe,
 • lakierowanie (UV, UV 3D),
 • foliowanie (mat, błysk, soft touch),
 • sztancowanie tektury,
 • lakierowanie dyspersyjne (połysk, mat, soft touch),
 • wklejanie okienek foliowych.

Dostępne techniki poligraficzne pozwalają stworzyć opakowania kartonowe, które wyróżniają się na tle konkurencji. To natomiast przyczynia się do wzrostu rozpoznawalności marki i tym samym wzrostu sprzedaży. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala połączyć wytrzymałość z atrakcyjnym wzornictwem. Są to dwie najważniejsze cechy, które powinny wyróżniać dobre pudełka kartonowe.

Drukarnia opakowań tekturowych– jakie opakowania drukujemy?

Zadaniem opakowania jest pełnienie funkcji ochronnej (np. podczas transportu, wysyłki), marketingowej (reklama marki) oraz estetycznej (wyjątkowe pudełko wyróżniające się na tle konkurencji).

Druk opakowań kartonowych w naszej drukarni obejmuje m.in.:

 • pudełka ekologiczne,
 • pudełka fasonowe,
 • pudełka ozdobne,
 • pudełka kartonowe i z tektury,
 • pudełka limitowane (np. świąteczne),
 • pudełka kaszerowane (offsetowe),
 • i wiele, wiele innych.

Podczas realizacji projektu określane są dokładne właściwości techniczne m.in. grubość kartonu, wielkość nakładu oraz typ zastosowanego materiału.

Druk opakowań a obróbka introligatorska

Drukarnia opakowań tekturowych oferuje również obróbkę produktów poligraficznych. W głównej mierze dotyczy to sztancowania, czyli wykrawania kartonu. Jest to doskonałe uzupełnienie gilotyny introligatorskiej, na której nie zawsze można osiągnąć pożądany efekt. Ponadto możliwe jest wykonanie różnego typu otworów w opakowaniu.

Za obróbkę introligatorską uznaje się również klejenie. Jest to jeden z końcowych etapów produkcji pudełek. Dzięki temu opakowanie będzie gotowe do złożenia u klienta – szybko i bez konieczności używania kleju czy taśmy.

Druk opakowań ma niebagatelny wpływ na działania marketingowe marki, dlatego tak ważne jest, aby został on wykonany na jak najwyższym poziomie. Projekt pudełek powinien być spójny z produktami danej firmy.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu drukowania pudełek. Dzięki znajomości wielu branż jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości produkty – które wpisują się w wizję firmy oraz trafią w gust grupy docelowej.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem drukarni opakowań dla swojej firmy, napisz do nas.

 

 

 

Podobne wpisy