pudełka na produkty

Pudełka z wieczkiem dla marki Tezenis

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka z wieczkiem na produkty marki Tezenis.

Nowoczesne pudełka produktowe to idealny sposób na zrobienie doskonałego pierwszego wrażenia na kliencie. Pudełka na produkty muszą nie tylko fantastycznie się prezentować i zachęcać klienta, ale również nawiązywać do tego, czym dokładnie zajmuje się marka.

Pudełka na produkty dla marki Tezenis i ich przesłanie

Proste w swojej formie pudełka do sklepu wykonane z najwyższej jakości, niezbyt grubego i miłego w dotyku kartonu świetnie zdają egzamin i chronią zapakowane do środka produkty sprzedawane przez markę Tezenis. Dzięki temu, iż kartonik jest bardzo wytrzymały na zagniecenia i uszkodzenia mechaniczne, klient może być pewny, że produkt jest bezpieczny i nie ulegnie zniszczeniu czy zalaniu. Barwiony na delikatny, pastelowy róż materiał budzi bardzo pozytywne skojarzenia z czymś bardzo delikatnym, osobistym i kobiecym.

Marka Tezenis to znany na całym świecie producent bielizny, stąd pomysł na pudrowy róż kartonika produktowego. Duże, czarne litery na wieczku pudełka są od razu widoczne dla klienta, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości druku litery nie rozmazują się ani nie blakną. Napis “Tezenis Underwear” nie pozostawia wątpliwości, co dokładnie znajduje się w tym delikatnym i subtelnym pudełeczku.

Zespół specjalistów odpowiedzialnych za projekt pudełka produktowego dla firmy Tezenis postawił właśnie na ten odcień różu, aby klient od pierwszego wrażenia miał pozytywne skojarzenia z marką jako producentem bardzo delikatnego, a jednocześnie luksusowego i wyjątkowo kobiecego produktu.

pudełka z wieczkiem
pudełka z wieczkiem
pudełka z wieczkiem

Pudełka do sklepu dla firmy Tezenis i ich wyjątkowy wygląd

Trwały i bardzo szlachetny papier kojarzy się z czymś wyjątkowo luksusowym, a dodatkowo wygładzona powierzchnia pudełka jest miła w dotyku dla klienta dzięki satynowemu wykończeniu. Pudełko prezentuje się wyjątkowo dobrze, a czarne logo firmy przykuwa uwagę od pierwszego wejrzenia. Ponadczasowy i prosty kształt pudełka nie odwraca uwagi od jego zawartości, a piękny odcień różu dodatkowo podbija pierwsze wrażenie luksusu, kobiecości i subtelności.

Gabaryty pudełka nie są zbyt duże, dlatego jest ono bardzo poręczne i wygodne w użyciu. Ten śliczny kartonik stanowi jednocześnie fantastyczny gadżet reklamowy dla firmy Tezenis, podkreślając jednocześnie filozofię marki oraz jej główne założenia co do produkcji pięknych i kobiecych produktów przeznaczonych dla kobiet. Już od pierwszego zetknięcia się z pudełkiem w klientce budzą się pozytywne skojarzenia z marką, co również było zamierzonym przez projektantów celem. Bardzo estetyczne wizualnie kartoniki świetnie się sprawdzą w każdej sytuacji i mogą również służyć jako pudełka dla zakupionej, pięknej bielizny.

Pudełka na produkty – jak zostały zbudowane?

Wielkość pudełek została zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie pasowała do wielkości sprzedawanych przez firmę produktów. Kartoniki nie są zbyt duże ani zbyt małe, a więc idealnie spełniają swoją ważną rolę ochraniając przedmioty sprzedawane przez markę. Ponadto wybrany materiał, z którego zostały wyprodukowane kartoniki może sprawiać wrażenie bardzo delikatnego, jednak w rzeczywistości jest to wzmocniony i bardzo wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne karton, który doskonale chroni produkty przed zniszczeniem. Warto również podkreślić, że projektanci zdecydowali się na satynowe wykończenie miękkie w dotyku, aby jeszcze spotęgować wrażenia klienta, który od samego początku ma poczucie, iż kupuje produkt wyjątkowy, luksusowy i jedyny w swoim rodzaju.

Eleganckie i szlachetne wykończenie dodatkowo spotęgowane jest dzięki bardzo przemyślanemu napisowi, który nie jest nachalny, ale jednocześnie jest doskonale widoczny na pudełku. Brak dodatkowych ozdobników to celowy zabieg, aby projekt pudełka dawał wrażenie czystości i przejrzystości i nie wprowadzał poczucia chaosu oraz bałaganu.

pudełka z wieczkiem
pudełka z wieczkiem

Podobne wpisy