opakowanie na prezenty

Opakowania na prezenty dla HBO

Zobacz jak wykonaliśmy opakowania kartonowe na prezenty dla marki HBO. Dla lepszej prezentacji produktów wykonaliśmy kratownice dopasowane do pudełka.

Idealne, przyciągające wzrok pudełka na prezenty to w okresie Świąt Bożego Narodzenia jeden z najchętniej zamawianych przez firmy produktów. W końcu każdy lubi dostawać spersonalizowane prezenty, które pakowane są z myślą o osobie obdarowywanej, dlatego przygotowując pudełka dla klientów HBO towarzyszyły nam takie emocje jak radość i ekscytacja.

Opakowania na prezenty dla klientów HBO – prosty projekt trafiający w gusta każdego

Pudełko z wieczkiem od razu kojarzy się z prezentem, dlatego nasz projekt postanowiliśmy oprzeć właśnie na tym produkcie. Klienci HBO w tym roku mogli spodziewać się wspaniałych prezentów prosto z serca, które przypominają o tym co tak naprawdę kochamy w Świętach Bożego Narodzenia – wspólne spędzanie czasu, dzielenie się radością oraz zjadanie pysznych potraw, w których przygotowanie wkłada się cząstkę nas samych.

Piękne i absolutnie wyjątkowe pudełko prezentowe świetnie prezentuje się pod choinką obwiązane cudowną, czerwoną kokardą. Niewielkich rozmiarów opakowanie z wieczkiem stanowiło podstawę naszego projektu. Ponadto na wieczku musiało znaleźć się logo HBO napisane dość dużymi, drukowanymi literami białą czcionką oraz dość spora, zajmująca znaczną część wieczka śnieżynka.

Piękny, minimalistyczny projekt od razu kojarzy się z zimą oraz świętami, czasem dzielenia się i obdarowywania najbliższych osób. Ponadto biały nadruk świetnie wybija się i jest doskonale widoczny na tle delikatnego, szarego tła.

Całe pudełko prezentowe zostało wykonane z szarości, natomiast logo i śnieżynka na wieczku pięknie się wyróżniają na tle tego subtelnego odcienia koloru szarego. Pudełko prezentuje się niezwykle gustownie i elegancko i stanowi również świetny gadżet reklamowy.

opakowania na prezenty
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty

Pudelka z wieczkiem dla klientów HBO – minimalizm zawsze wygląda perfekcyjnie

Opakowanie prezentowe zaprojektowane dla klientów HBO nie tylko zachwyca swoim fantastycznym wyglądem, ale również skrywa w sobie bardzo istotny gadżet, który niewątpliwie był bardzo pomocny przy odpowiedniej prezentacji znajdujących się w środku upominków. Prosta, wykonana z wysokiej jakości tektury kratownica pomogła nie tylko idealnie podzielić przestrzeń pudełka na równe pola, w których umieszczone zostały smaczne pierniczki, ale również dzięki niej nie przemieszczały się one po pudełku w trakcie transportu.

Pudełko z kratownicą sprawdziło się doskonale, wzbudzając w osobach obdarowywanych radość i wywołując uśmiech na twarzy. Kratownica nie tylko zapobiegła przemieszczaniu się pierniczków podczas transportu, ale również pomogła w odpowiedniej ich prezentacji po otwarciu pudełka. Decydując się na pudełka prezentowe dla klientów warto rozważyć tego typu pomocne rozwiązania, które świetnie się sprawdzają i zapewniają estetyczny wygląd wnętrza pudełka.

Pudełka z wieczkiem dla klientów HBO – idealny prezent pod choinkę

Pudełka z wieczkiem zaprojektowane dla HBO miały nie tylko przyciągać wzrok i pięknie wyglądać, ale również prezentować się elegancko i szykownie jednocześnie nie rzucając się za mocno w oczy. Efekt ten został osiągnięty w stu procentach dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, które się zaginają się oraz ciężko je uszkodzić w transporcie.

Ponadto szyku pudełku dodała folia błysk, która w tym projekcie wyglądała niezwykle efektownie. Dzięki temu, iż tektura została obleczona błyszczącą folią nie widać niej odcisków palców czy zabrudzeń, co może się często zdarzyć w przypadku transportu pudełka przez kuriera.

Proste, a jednocześnie nieszablonowe i niebanalne projekty to fantastyczny sposób na to, aby zaskoczyć klienta i zaserwować mu niepowtarzalny, ciekawy i przyciągający spojrzenie gadżet, który wpadnie mu w oko już od pierwszej chwili i wywoła uśmiech na twarzy. Dokładnie tak, jak w przypadku pudełek prezentowych dla klientów HBO.

drukarnia zpapieru
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty
opakowania na prezenty

 

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy