pudełka fasonowe z nadrukiem

Opakowania kartonowe dla Fundacji DKMS

Pudełka fasonowe wykonane z tektury dla Fundacji DKMS są jednocześnie trwałe i eleganckie. Zgrabne i poręczne zapewniają wygodę, a dzięki zastosowaniu szlachetnej tektury są odporne na uszkodzenia. Karton doskonale chroni zawartość, a dopracowany w każdym szczególe projekt zwraca uwagę i doskonale oddaje ducha instytucji.

Opakowanie to ważny element strategiczny w działaniu każdej firmy czy instytucji. Jego zadaniem jest nie tylko ochrona zawartości przed ewentualnymi uszkodzeniami, ale również budowanie pozytywnego wizerunku marki. Wybierając pudełka reklamowe, należy więc zachować szczególną czujność. Opakowania powinny być wytrzymałe i estetyczne, najlepiej, by tworzyły spójną całość z pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej firmy.

Każda decyzja dotycząca pudełek powinna być dokładnie przemyślana pod kątem funkcjonalności oraz estetyki. Dobrze dopasowane do potrzeb klienta opakowanie będzie skutecznym narzędziem promocyjnym i korzystnie wpłynie na postrzeganie firmy oraz jej rozwój.

pudełka fasonowe z nadrukiem
Pudełka fasonowe z nadrukiem logo to skuteczny sposób na promocję marki.
pudełka fasonowe z nadrukiem
Pudełka nadają się do wielokrotnego użycia.

Opakowania kartonowe na specjalne zamówienie

Przykładem opakowania dopracowanego w najmniejszym detalu są pudełka fasonowe wykonane z tekstury dla Fundacji DKMS. Łącząc w sobie wysoką jakość wykonania oraz ciekawy projekt, idealnie spełniają podwójną rolę: chronią produkt przed zniszczeniem oraz stanowią efektowny gadżet reklamowy. To przykład opakowania ekologicznego i nowoczesnego jednocześnie.

Prosty projekt nie przytłacza, ale przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie. Wysokogatunkowy karton stanowi dobrą barierę ochronną. Nad każdym etapem produkcji, od projektowania, przez wybór materiału, po wykonanie, czuwał sztab specjalistów, dbając o to, by opakowanie w stu procentach spełniło oczekiwania klienta.

pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
Dużo miejsca na Twoje produkty.

Surowy design opakowania

Jeśli chodzi o kwestie wizualne, postawiono na maksymalną prostotę. Wykorzystano naturalny, niefarbowany karton w surowym stylu. Ekologiczne opakowanie budzi zaufanie, kojarzy się z rzetelnością i odpowiedzialnym podejściem. Projekt jest oszczędny, wręcz minimalistyczny, dzięki czemu uwaga potencjalnego odbiorcy skupia się na najważniejszych elementach: logo i motto. Nadruki wykonano metodą sitodruku, chcąc zapewnić im najwyższą jakość. Czerwone napisy budzą zaciekawienie, a dodatkowo idealnie współgrają z charakterem firmy: nawiązują do koloru krwi, jako że fundacja, dla której wykonano pudełko, zajmuje się wspieraniem osób chorych na nowotwory krwi.

Nadruki są wyraźne, mają intensywny kolor, nie ścierają się ani nie blakną. I logo, i motto nadrukowano tą samą farbą, dzięki czemu wszystkie elementy drukowane stanowią spójną, efektowną całość. Motto „Pokonajmy nowotwory krwi” informuje odbiorcę o charakterze przesyłki, którą trzyma w ręku i zapowiada, co może znaleźć się w środku opakowania. Pudełka z nadrukiem logo wykonane w technice sitodruku są proste, ale efektowne, doskonale sprawdzą się jako promocyjny gadżet dla instytucji.

pudełka fasonowe z nadrukiem
Nadruk jaki chcesz i gdzie chcesz.
pudełka fasonowe z nadrukiem
Model pudełek z wygodnym zamknięciem.
pudełka fasonowe z nadrukiem

Jak wykonaliśmy opakowania fasonowe?

Projektując pudełka na pakiety rejestracyjne dla osób zgłaszających się, które chcą zostać dawcami szpiku, zadbano również o kwestie techniczne. Chcąc zapewnić zawartości opakowania najwyższą ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami, postawiono na trwały i mocny karton. Wysokogatunkowy materiał jest sztywny i odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zagniecenia czy pęknięcia. Karton nie wygina się i nie odkształca, idealnie nadaje się zarówno do bezpiecznego przechowywania pakietów rejestracyjnych, jak i do ich przesyłki. Zawartość opakowania jest chroniona przez zagubieniem oraz zniszczeniem.

Wielkość pudełek została dopasowana do wielkości przesyłki. Pudełka wyposażono w proste, ale wygodne i praktyczne zamknięcie. Kartony sprawiają wrażenie solidnych i wykonanych z troską o maksymalne bezpieczeństwo przesyłki. W efekcie kojarzą się z takimi cechami jak odpowiedzialność, profesjonalizm i rzetelność. Wytrzymałe i eleganckie opakowanie świadczą o poważnym podejściu do odbiorcy i trosce o jego najwyższy komfort. Budzą zaufanie i zachęcają do nawiązania współpracy z instytucją.

Pudełka fasonowe wykonane z tektury dla Fundacji DKMS są jednocześnie trwałe i eleganckie. Zgrabne i poręczne zapewniają wygodę, a dzięki zastosowaniu szlachetnej tektury są odporne na uszkodzenia. Karton doskonale chroni zawartość, a dopracowany w każdym szczególe projekt zwraca uwagę i doskonale oddaje ducha instytucji. Pudełka prezentują się nowocześnie, są proste, ale oryginalne i miłe dla oka jednocześnie.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy