opakowania na maseczki ochronne

Opakowania na maseczki ochronne

Zobacz jak wykonaliśmy opakowania na maseczki ochronne.

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo i higiena to sprawy priorytetowe dla każdego z nas. Przykładamy do nich szczególną wagę i dbamy o to, aby spełniać najwyższe standardy w trosce o naszych bliskich oraz naszych klientów. Dlatego projekt opakowania na maseczki ochronne w dobie pandemii i wszelkich obostrzeń był dla nas szczególnie ważny.

Opakowania na maseczki ochronne – bezpieczeństwo przede wszystkim

Od blisko roku maseczki ochronne to atrybut każdego z nas i nikt nie może wyjść z domu bez zasłonięcia nosa i ust. Maseczki ochronne towarzyszą nam na praktycznie każdym kroku i w większości codziennych sytuacji, dlatego tak bardzo istotne jest ich odpowiednie przechowywanie i transport do klienta.

Firmy zajmujące się sprzedażą maseczek ochronnych powinny zadbać nie tylko o odpowiednie warunki produkcji maseczek, ale również ich przechowywania. Nasz projekt opakowania na maseczki ochronne musiał nie tylko spełniać odpowiednie normy i standardy, co obecnie jest oczywiste, ale z uwagi na fakt, iż jest to gadżet marketingowy musiał również przyciągać wzrok i zachęcać klienta do zakupu. Firma Nator-Protect zleciła nam przygotowanie niewielkich opakowań produktowych, w których następnie można umieścić produkowane przez nich maseczki ochronne.

Pudełko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko zapewniać maksimum bezpieczeństwa i chronić maseczkę przed kurzem, wilgocią i brudem, ale również, by zapewnić jej odpowiednią, zachęcającą klienta prezentację. Jako główny materiał na opakowanie na maseczki wybraliśmy wysokiej jakości, sztywną i wytrzymałą tekturę, która nie zagina się w transporcie i ciężko jest ją uszkodzić czy rozerwać. Pudełko jest dość cienkie i wąskie, aby nie zabierało zbyt dużo miejsca i by maseczka idealnie się w nim mieściła, a jednocześnie jest dość elastyczne, aby bez problemu można było włożyć rękę do środka pudełka i wyjąć z niego produkt.

opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
drukarnia zpapieru

Opakowania na maseczki ochronne – ciekawy projekt przyciągający oko

Nasze opakowania produktowe powstały w dwóch wersjach kolorystycznych dla dwóch rodzajów maseczek, produkowanych przez Nator-Protect. Na delikatnym, błękitnym tle w górnej części pudełka zostało umieszczone logo firmy oraz jego nazwa, natomiast na dolnej części opakowania zostało umieszczone zdjęcie maseczki w odcieniu fioletu wraz z najistotniejszymi informacjami na jej temat.

Z kolei na drugiej wersji opakowania postawiliśmy na białe tło, na którym również znalazło się logo firmowe, zdjęcie maseczki w odcieniu brązu oraz najważniejsze informacje podane przez producenta. Obie wersje kolorystyczne prezentują się wyjątkowo ciekawie i niebanalnie oraz jednocześnie dostarczają klientowi maksimum niezbędnych informacji o zawartym w środku produkcie.

Pudełko świetnie się sprawdzi zarówno w przypadku stacjonarnej sprzedaży maseczek, jak również w momencie wysyłki produktu do klienta kurierem. Dzięki zaprojektowanemu przez nas opakowaniu klient może być pewny, że produkt jest nie tylko estetycznie zapakowany, ale przede wszystkim jest bezpieczny i przechowywany w sposób higieniczny.

Pudełka produktowe na maseczki ochronne to idealny sposób na zachowanie bezpieczeństwa

Dzięki temu, iż każda maseczka pakowana jest w osobne opakowanie każdy klient może mieć pewność zachowania najwyższych środków ostrożności podczas sprzedaży tych istotnych dla nas obecnie produktów. Firma Nator-Protect doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotne w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo każdego z nas, dlatego prośba o stworzenie pudełka produktowego dla maseczek ochronnych bardzo nam przypadła do gustu i zrobiliśmy wszystko, aby spełnić oczekiwania klienta.

Dostarczanie maseczek ochronnych w odpowiednich opakowaniach dla naszego bezpieczeństwa to bardzo istotna kwestia. Fantastycznie, że do walki z koronawirusem mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę i przysłużyć się w ten sposób do wyznaczania i spełniania kolejnych, istotnych dla naszej bezpiecznej codzienności standardów.

opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne
opakowania na maseczki ochronne

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy