|

Opakowanie na zamówienie – kiedy się przyda?

Opakowanie jest elementem tak prozaicznym, że często w ogóle się nad nim nie zastanawiamy. W gruncie rzeczy jednak, z opakowań korzystamy każdego dnia, robiąc zakupy stacjonarnie, jak i w sieci. Czy opakowania na zamówienie są dobrą inwestycją? Czy warto się nimi zainteresować i kiedy mogą okazać się przydatne?

Opakowania kartonowe na wymiar

Opakowania kartonowe na wymiar mają jedną podstawową zaletę – ich rozmiar może być dowolnie modyfikowany, w zależności od tego, jakiego rozmiaru jest ich zawartość. Opakowania kartonowe są chyba najbardziej uniwersalnym i typowym rodzajem opakowań. Przydają się zarówno w sprzedaży wysyłkowej, jak i stacjonarnej, a także w wielu innych sytuacjach.

Jeśli chodzi o sprzedaż wysyłkową, pudełka kartonowe zawierają zwykle nadruk odpowiedni dla danej firmy, stając się tym samym nie tylko funkcjonalnym pudełkiem, ale także pewnego rodzaju reklamą danej marki. W sklepach stacjonarnych natomiast pudełka kartonowe są używane do ochrony najdelikatniejszych produktów, które bez opakowania mogłyby ulec zniszczeniu. One również mogą posiadać nadruki z dowolną grafiką czy nazwą producenta, stając się skuteczną formą reklamy wizualnej.

Opakowania na wymiar idealne dla Ciebie

Opakowania na zamówienie sprawdzają się m.in. w gastronomii, choć sama tekstura jako tako nie bardzo nadaje się do transportu posiłków. Weźmy jednak np. przewóz pizzy –czy wyobrażasz sobie pizzę zapakowaną inaczej niż w kartonowe pudełko? To już standard, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Kartonowe pudełka na wymiar mogą być dowolnie personalizowane, co pozwala na dobranie pudełka idealnie do produktu, marki czy firmy. Przy użyciu pudełek kartonowych możliwe jest także prowadzenie skutecznych reklam i promocji, gdyż zdecydowana większość klientów to wzrokowcy, którzy najlepiej zapamiętują to, co zobaczą na własne oczy. Opakowania kartonowe na wymiar są więc nie tylko opłacalne, ale bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Ekologiczne opakowania na wymiar dla Twojego biura

Ekologiczne opakowania na wymiar sprawdzą się również jako forma organizacji biurowej przestrzeni. Każdy pracownik może otrzymać takie pudełko, by zaprowadzić porządek w swoich dokumentach czy akcesoriach. Pozwala to na ujednolicenie wnętrza biura, wprowadzenie do niego porządku i harmonii. Kartonowe pudełko jest neutralne, a do tego biodegradowalne, dzięki czemu zupełnie przyjazne środowisku naturalnemu.

Na takim pudełku z łatwością można coś zapisać, zanotować, można użyć go do różnych celów. Tektura jest stosunkowo trwała, choć niezbyt odporna na wilgoć. Jest też niedroga, co sprawia, że inwestycja w tego rodzaju pudełka szybko się zwróci i z pewnością nie zrujnuje firmowego budżetu.

Organizacja dokumentów i różnych przedmiotów w tekturowych pudełkach pozwoli na zachowanie idealnego porządku w biurowej przestrzeni. W takich samych celach możemy zastosować takie pudełka również w domu, a po nadrukowaniu na nich sympatycznych motywów, mogą one służyć również jako pudełka do segregacji dziecięcych zabawek.

Opakowania na zamówienie – czy warto?

Opakowania na zamówienie mogą być dowolnie personalizowane i projektowane zgodnie z indywidualną myślą. Zdecydowanie najbardziej opłaca się kupować je w ilości hurtowej, gdyż wówczas ich cena zawsze jest nieco niższa.

Pudełka kartonowe można łatwo przechowywać i używać ich do bardzo zróżnicowanych celów, dlatego inwestycja w taką formę opakowań jest jak najbardziej opłacalna. Jeśli pudełko nie będzie narażone na kontakt z wilgocią, może służyć przez naprawdę długi czas, doskonale spełniając swoje zadanie.

Szerokie zastosowanie sprawia, że opakowania na zamówienie przydadzą się niemal każdemu, zarówno w firmie, w biurze, jak i w domu, do segregacji dokumentów, przedmiotów czy akcesoriów różnego rodzaju. Jeśli szukasz więc najłatwiejszej i najbardziej uniwersalnej formy organizacji przestrzeni wokół siebie, postaw na opakowania kartonowe na wymiar, tworzone zgodnie z Twoim indywidualnym projektem i zamysłem.

Pudełka ekologiczne z oknem dla firmy Runar

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy